Geodeta w Krotoszynie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Krotoszynie

Geodeta Krotoszyn

GEODEZJA NA 100 PROCENT Sp. z o.o.

7 opinii

Firma GEODEZJA NA 100 PROCENT Sp. z o.o. świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Krotoszyna i z sąsiednich miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

"MAGEO- Usługi Geologiczne" - Świetne Usługi Geodezyjne Krotoszyn

"MAGEO- Usługi Geologiczne"

1 opinia

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej MAGEO- Usługi Geologiczne wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację budują rekomendacje zadowolonych odbiorców. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Krotoszyn

Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz

2 opinie

Firma Firma Usługowo - Handlowo - Produkcyjna Kowalski Włodzimierz to wybitni specjaliści z branży najwyższej klasy usług geodezyjnych, obsługujący Klientów z Krotoszyna i przyległych miast. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

IMPERGO - Świetna Ewidencja Gruntów Krotoszyn

IMPERGO

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - IMPERGO jest do Twoich usług. Krotoszyn - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Geodezja Maciej Lepczyński - Perfekcyjna Geodezja Krotoszyn

Perfekcyjna Geodezja Krotoszyn

Perfekcyjna geodezja to życiowa pasja ekipy z firmy Geodezja Maciej Lepczyński - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FHU Skotmar - Świetny Geodeta Krotoszyn

FHU Skotmar

Perfekcyjna geodezja to specjalność ekipy z firmy FHU Skotmar - są zawodowcami w fachu geodety. Ażeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

www.domyzkeramzytu.pl-Krotoszyn - Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Krotoszynie

Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Krotoszynie

Ta perfekcyjna firma geodezyjna z miejscowości Krotoszyn to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Hydrostal - Staranna Ewidencja Gruntów Krotoszyn

Staranna Ewidencja Gruntów

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Skorzystaj z doświadczenia Hydrostal. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

BAT-BUD - Profesjonalna Firma Geodezyjna Krotoszyn

BAT-BUD

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z BAT-BUD perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

NEOLIT Przemysław Hęćka - Profesjonalna Geodezja Krotoszyn

Profesjonalna Geodezja Krotoszyn

Stworzona z zamiłowania do geodezji firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Krotoszyna, a także pobliskich miast i powiatów. Już nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Krotoszynie

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granicą jest w linii ...

 • Krotoszyn

2022-09-23 do 2022-09-23

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Cieszków

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Dolnośląskiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Cieszków

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 10 godzin temu

Fantastyczny Geodeta Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 892m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzostowo-

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Milicz

Jako osoba z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca napisał - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Milicz

2023-01-25 do 2023-02-02

Świetne Prace Geodezyjne Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jarocin

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jarocin

Zainteresowany napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²". Jako wiarygodna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Jarocin

2022-10-02 do 2022-10-10

Potrzebuję geodety, 2073m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: pomiar pow. utwardzonej i zielonej Powierzchnia działki: 2073m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Pomiar powierzch...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-08-08 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Ostrów Wielkopolski

Cel usług geodezyjnych: Zdjecmm Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-09-18 do 2022-09-26

Tanie Usługi Geodezyjne Krotoszyn

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista od tanich usług geodezyjnych? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-18 do 2023-01-26

Fenomenalny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-11-09 do 2022-11-17

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycene wykonania mdpc na ob...

 • Ostrów Wielkopolski

2022-10-14 do 2022-10-22

Dobra Firma Geodezyjna Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: MDCP Powierzchnia działki: 23ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę sporządzenia mapy do celów projektowych dla ...

 • Gostyń

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjna Geodezja Krotoszyn

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Gostyń

2022-08-19 do 2022-08-27

Doskonały Geodeta

Klient szuka doskonałego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m². Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Pleszew

2022-12-27 do 2023-01-04

Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m², Pleszew

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania z zakresu geodezji. Zapytanie brzmi "Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m²". Przedłóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Pleszew

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 4400m², Śliwniki

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeżeli szuka doskonałych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Śliwniki

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Krzemieniewo

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy Klienta? Jako wykonawca świadczący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji na terenie Wielkopolskiego poznaj treść zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Krzemieniewo

2022-11-12 do 2022-11-20

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bukowinka

2022-11-10 do 2022-11-18

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział domu i działki Powierzchnia działki: około 400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wy...

 • Twardogóra

2022-10-19 do 2022-10-27

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki olszówka koło Twardogóry ...

 • Twardogóra

2022-12-08 do 2022-12-16

Dobre Prace Geodezyjne

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Śremu, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Śrem

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Kalisz

Szukane są rewelacyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha. Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kalisz

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję geodety, 1001-1500m², Kalisz

Cel usług geodezyjnych: mapy Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Stacja gazowa Termin skorzystania z oferty: w cią...

 • Kalisz

2022-09-20 do 2022-09-28

Szukam geodety, podział działki, 4ha, Kalisz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kalisz

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1.09ha, Kalisz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.09ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Kalisz

2023-01-23 do 2023-01-31

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3770m², Dalewo

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3770m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie znaków granicznych działka nr ...

 • Dalewo

2022-09-12 do 2022-09-20

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że poszukuje od dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Zawonia

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4500m², Głuchów Dolny

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Głuchów dolny

2022-10-24 do 2022-11-01

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Ligota

2022-08-11 do 2022-08-19

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Dąbcze

2022-10-01 do 2022-10-09

Doskonałe Prace Geodezyjne

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam geodety, budowa domu, 501-1000m², wybranie doskonałych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Rydzyna

2022-11-14 do 2022-11-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów