Geodeta w Czarnkowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 830 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Czarnkowie

Geodeta Czarnków

Świetna Ewidencja Gruntów

13 opinii

Jeśli potrzebujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Łukasz Ren. Czarnków i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

MSPROJEKT Maciej Sotek - Najlepsza Firma Geodezyjna w Czarnkowie

Najlepsza Firma Geodezyjna w Czarnkowie

2 opinie

Nie wątp w doświadczoną kadrę MSPROJEKT Maciej Sotek. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży w okolicy Czarnkowa za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Blek System Leszek Karczewski - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Czarnków

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Czarnków

Znalezienie godnej zaufania firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci Blek System Leszek Karczewski - to prawdziwi profesjonaliści działający w rejonie Czarnkowa, którzy znają się na swojej robocie. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

Firma Geo-Mar Geodezja i Nieruchomości Marcin Myszka - Najwyższej Klasy Geodeta Czarnków

Firma Geo-Mar Geodezja i Nieruchomości Marcin Myszka

Szukasz rzetelnego specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Arkusz Pracownia inż. Przemysław Kusz - Dobry Geodeta Czarnków

Dobry Geodeta

Dobry geodeta oferuje swoje doświadczenie na terenie Czarnkowa oraz w przyległych powiatach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Geodezyjne Stanisław Myszka - Kompetentny Geodeta Czarnków

Usługi Geodezyjne Stanisław Myszka

Ten kompetentny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Usługi Geodezyjne Stanisław Myszka to doskonały wybór dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi Geodezyjne. Krzysztof Madaj - Świetne Usługi Geodezyjne Czarnków

Usługi Geodezyjne. Krzysztof Madaj

Są w branży usług geodezyjnych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Czarnkowa, ale także okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Geodezyjne Stanisław Pawlęty - Tanie Usługi Geodezyjne Czarnków

Usługi Geodezyjne Stanisław Pawlęty

Ich specjalność to tanie usługi geodezyjne na terenie Czarnkowa oraz sąsiednich miast. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Usługi Geodezyjne Martin Mgr Inż. Kamil Marcińczak - Perfekcyjna Geodezja Czarnków

Usługi Geodezyjne Martin Mgr Inż. Kamil Marcińczak

Namierzenie perfekcyjnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Usługi Geodezyjne Martin Mgr Inż. Kamil Marcińczak - to prawdziwi fachowcy w kwestii geodezji działający w rejonie Czarnkowa, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi Geodezyjno Kartograficzne Rafał Łopatko - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Czarnków

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Czarnków

Uważasz, że pierwszorzędna ewidencja gruntów to nieproste zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Czarnkowie

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Siedlisko Carnkowskie

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: działka jest w posiadaniu rodziny od 194...

 • Siedlisko Carnkowskie

2022-07-23 do 2022-07-31

Solidna Geodezja Czarnków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 7027m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę usługi podziału gruntu w miejsc...

 • Drawsko

2022-07-20 do 2022-07-28

Doświadczony Geodeta Czarnków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 7027m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Witam, potrzebuję podziału działki 255/2 w piłce n...

 • Drawsko

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam geodety, podział działki, 7000m², Drawsko

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 7000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Drawsko

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 63m², Żychlin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 63m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Żychlin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Czarnków

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Szukam geodety, 3.9ha. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Szydłowo

2022-08-23 do 2022-08-26

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Szydłowo

Jako wiarygodny specjalista oraz wysokiej klasy geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Wielkopolskiego oraz w okolicy? Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Szydłowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę za wykonanie podziału dz...

 • Szydłowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Solidne Usługi Geodezyjne Czarnków

Świadcząc usługi geodezyjne od kilku lat, szczególnie na obszarze Wielkopolskiego, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Szydłowo

2022-08-16 do 2022-08-23

Szukam geodety, budowa domu, 1001-1500m², Szamotuły

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szamotuły

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Szamotuły

Klient, który planuje kupno starannej usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do Ciebie i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Szamotuły

2022-11-13 do 2022-11-21

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 8204m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Szamotuły - podział działki Termin skorzyst...

 • Szamotuły

2023-01-13 do 2023-01-21

Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha, Strączno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.6ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Strączno

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 960m², Oborniki

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja nowego hudynku Powierzchnia działki: 960m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Oborniki

2022-09-10 do 2022-09-18

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 122m², Piła

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 122m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Piła

2022-09-01 do 2022-09-09

Solidna Firma Geodezyjna Czarnków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Piła

2022-11-06 do 2022-11-14

Dobra Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piła

2022-11-12 do 2022-11-20

Solidna Geodezja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Piła

2022-12-15 do 2022-12-23

Dobre Prace Geodezyjne

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1650m². To zlecenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Piła

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebuję geodety, podział działki, 4ha, Piła

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Piła

2023-01-25 do 2023-02-02

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Piła

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie+ mapa dla celów projekt...

 • Piła

2022-11-21 do 2022-11-29

Świetny Geodeta

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 772m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Piły i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Piła

2023-01-24 do 2023-02-01

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne

Przez zapewnianie pierwszorzędnej usługi geodezyjnej Twoja firma prześciga konkurentów. Renoma, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić odbiorców. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Konin

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Międzychód

Cel usług geodezyjnych: Mapka inwentaryzacyjna Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Międzychód

2022-12-08 do 2022-12-16

Świetny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: dotyczy terenu NADLEŚNICTWA MIĘ...

 • Międzychód

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Wałcz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Wałcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4ha, Wałcz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wałcz

2023-01-05 do 2023-01-13

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zainteresowany zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3300m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Witankowo

2022-08-16 do 2022-08-24

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów