Geodeta w Chodzieży

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 682 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Chodzieży

Geodeta Chodzież

Doskonałe Usługi Geodezyjne

5 opinii

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Zakład Ogólnobudowlany Jarosław Wilk wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą recenzje szczęśliwych Klientów. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Tomasz Zawadzki "ZAW-TOM" - Kompetentny Geodeta Chodzież

Kompetentny Geodeta

1 opinia

Usługi geodezyjne w wykonaniu Tomasz Zawadzki ZAW-TOM to majstersztyk. To kompetentny geodeta. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Dom-styl - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Chodzież

Fantastyczne Usługi Geodezyjne Chodzież

2 opinie

Pragniesz znaleźć solidnego specjalistę od fantastycznych usług geodezyjnych z Chodzieży, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Dom-styl jest Twoim rozwiązaniem. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

OKNO-BROS - Solidna Geodezja Chodzież

OKNO-BROS

1 opinia

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

GEO-MAR Marek Latawiec - Solidne Usługi Geodezyjne Chodzież

GEO-MAR Marek Latawiec

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej GEO-MAR Marek Latawiec przewyższa konkurentów. Sławę tworzą oceny zachwyconych odbiorców. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

KAM-DOM - Staranne Usługi Geodezyjne Chodzież

KAM-DOM

Dzięki precyzji wykonania usługi geodezyjnej KAM-DOM przewyższa konkurentów. Renomę tworzą oceny zadowolonych odbiorców. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Victoria Sp. z o.o. - Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Chodzież

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Chodzież

Namierzenie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się Victoria Sp. z o.o. - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii geodezji działający na terenie Chodzieży, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - zobacz!

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY STANISŁAW MIKLEJEWSKI - Profesjonalny Geodeta Chodzież

ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY STANISŁAW MIKLEJEWSKI

Pracuje w branży usług geodezyjnych od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Chodzieży, ale także okolicznych powiatów. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Budowlane i Transportowe Marcin Jankowski - Perfekcyjna Geodezja w Chodzieży

Perfekcyjna Geodezja w Chodzieży

Geodeta z wyjątkową wiedzą z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi Blacharsko Dekarskie Pol-Dach - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Chodzież

Usługi Blacharsko Dekarskie Pol-Dach

Usługi geodezyjne to życiowa pasja ekipy z firmy Usługi Blacharsko Dekarskie Pol-Dach - są niekwestionowanym liderem w fachu geodety. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Chodzieży

Rzetelne Usługi Geodezyjne Chodzież

Cel usług geodezyjnych: Granice pla Powierzchnia działki: 10000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Osiek nad notecią

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1500m², Wągrowiec

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Wągrowiec. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Potrzebuję geodety, budowa domu, 1500m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wągrowiec

2022-10-05 do 2022-10-13

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 122m², Piła

Poszukujesz pasującego do Ciebie Klienta? Jako solidny fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Piły poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 122m²". Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Piła

2022-09-01 do 2022-09-09

Firma Geodezyjna Chodzież

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Piła

2022-11-06 do 2022-11-14

Wykwalifikowany Geodeta Chodzież

Jako wykwalifikowany geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Piła

2022-11-12 do 2022-11-20

Szukam geodety, 501-1000m², Piła

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Piła i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Piła

2022-12-15 do 2022-12-23

Wiarygodna Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Piła oraz na obszarze Piły. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Piła

2022-09-28 do 2022-10-06

Potrzebuję geodety, podział działki, 4ha, Piła

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Piły. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Piła

2023-01-25 do 2023-02-02

Geodezja Chodzież

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie+ mapa dla celów projekt...

 • Piła

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 772m², Piła

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Piła

2023-01-24 do 2023-02-01

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Projekt budowy drogi Powierzchnia działki: 3.9ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Sporządzenie mapy do celów proj...

 • Szydłowo

2022-08-23 do 2022-08-26

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: ChciałbymOdnowić grani...

 • Szydłowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę za wykonanie podziału dz...

 • Szydłowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Szydłowo

Skontaktuj się z Klientem jako dobry geodeta z imponującym doświadczeniem w kwestii geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to codzienność. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Szydłowo

2022-08-16 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 960m², Oborniki

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 960m². Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Oborniki

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Złotów

Cel usług geodezyjnych: mapka do celów projektów Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Złotów

2022-10-19 do 2022-10-27

Prace Geodezyjne Chodzież

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Złotów

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2500m², Nakło Nad Notecią

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecę wytyczenie granic działki i naniesienie...

 • Nakło nad Notecią

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Nakło Nad Notecią

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nakło nad Notecią

2022-11-21 do 2022-11-29

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Nakło Nad Notecią

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nakło nad Notecią

2022-12-09 do 2022-12-17

Zlecę usługę geodezyjną, 2500m², Nakło Nad Notecią

Oferujesz godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Nakło nad Notecią

2022-08-31 do 2022-09-08

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nakło nad Notecią

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Siedlisko Carnkowskie

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: działka jest w posiadaniu rodziny od 194...

 • Siedlisko Carnkowskie

2022-07-23 do 2022-07-31

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Wałcz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Wałcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wałcz

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam geodety, 1760m², Golęczewo

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1760m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wznowienie grani...

 • Golęczewo

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Głęboczek

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², wybranie najwyższej klasy prac geodezyjnych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Głęboczek

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Żnin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żnin

2022-11-02 do 2022-11-10

Wysokiej Klasy Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Strączno

2022-10-20 do 2022-10-28

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów