Geodeta w Myślenicach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 423 798 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 878 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Myślenicach

Geodeta Myślenice

Fantastyczny Geodeta w Myślenicach

20 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fantastycznego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Geodeta Bartosz Kraków. Wykonuje bogaty zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Myślenice

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki

11 opinii

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki to rewelacyjny wybór. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

GEOKAR KRZYSZTOF RYSZKA - Pierwszorzędna Geodezja Myślenice

GEOKAR KRZYSZTOF RYSZKA

11 opinii

Geodezja w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Dobra Firma Geodezyjna Myślenice

Dobra Firma Geodezyjna Myślenice

8 opinii

Firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Myślenice i w przyległych powiatach. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

GRAVIA MICHAŁ CZERNECKI - Rewelacyjny Geodeta Myślenice

GRAVIA MICHAŁ CZERNECKI

1 opinia

Ten, kto potrzebuje rewelacyjnej usługi geodezyjnej powinien już dziś zgłosić się do tego geodety i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

P.H.U NEMBUD - Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Myślenice

P.H.U NEMBUD

112 opinii

Ten rewelacyjny geodeta realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą gotowym do pracy - P.H.U NEMBUD to doskonały wybór dla Ciebie. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Komplex-Bud - Tanie Usługi Geodezyjne Myślenice

Komplex-Bud

5 opinii

Ich specjalność to tanie usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Myślenic oraz sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Domeobud Firma Usługowa Paweł Dziedzic - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Myślenice

Domeobud Firma Usługowa Paweł Dziedzic

4 opinie

Domeobud Firma Usługowa Paweł Dziedzic świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Myślenice oraz przyległych powiatów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

F.U.H. BUD-MAR - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Myślenice

F.U.H. BUD-MAR

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fantastycznego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę F.U.H. BUD-MAR. Wykonuje bogaty zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

DOCIEPL-BUD - Fenomenalny Geodeta Myślenice

DOCIEPL-BUD

7 opinii

Uważasz, że staranna ewidencja gruntów to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - geodeci z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zadzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Myślenicach

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Myślenice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

 • Łęki

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 8 dni temu

Dobra Firma Geodezyjna Myślenice

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Myślenice

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam geodety, 1501-3000m², Myślenice

Cel usług geodezyjnych: Wytyczne granicy działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chodzi o wytyczenie granicy działki ...

 • Myślenice

2023-01-11 do 2023-01-19

Znakomite Prace Geodezyjne Myślenice

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 1001-1500m²" jest stworzone dla Ciebie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Trzemeśnia

2023-01-01 do 2023-01-09

Dobry Geodeta Myślenice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Myślenice

2022-12-27 do 2023-01-04

Doskonały Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Myślenice

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.09ha, Myślenice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.09ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zabudowana Termin skorzystania z oferty...

 • Myślenice

2022-11-07 do 2022-11-15

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Glichów

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Glichów

2022-11-05 do 2022-11-13

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Zawada

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zawada

2022-10-07 do 2022-10-15

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział dzialki pomiędzy rodzeństwem z wpi...

 • Zawadka

2022-09-26 do 2022-10-04

Potrzebuję geodety, podział działki, 1000m², Myślenice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Myślenice

2022-09-07 do 2022-09-15

Staranne Usługi Geodezyjne

Klient szuka profesjonalnego geodety dla siebie i pisze - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zapytanie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Skomielna Czarna

2022-08-29 do 2022-09-06

Kompetentny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2465m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szukam geodety do wykonania mapy do cel...

 • Raciechowice

2022-08-16 do 2022-08-16

Fachowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 20ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Krakuszowice

2023-01-13 do 2023-01-13

Firma Geodezyjna

Oczaruj Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Małopolskiego. Jako znana firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Potrzebuję geodety, 6100m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Zagórzany

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Lubomierz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Lubomierz

2022-11-16 do 2022-11-24

Prace Geodezyjne

Dla Zlecającego, który pisze - Szukam geodety, 1501-3000m², dotarcie do świetnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wieliczka

2022-10-13 do 2022-10-21

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1884m², Podstolice

Dla Zlecającego, który napisał - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1884m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Podstolice

2023-01-13 do 2023-01-21

Szukam geodety, poniżej 500m², Dobranowice

Cel usług geodezyjnych: przekop pod drogą w celu przeciągniecia światłowodu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlec...

 • Dobranowice

2022-07-18 do 2022-07-26

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Wieliczka

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 3700ha, Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3700ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wieliczka

2022-10-20 do 2022-10-28

Korzystne Prace Geodezyjne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez wątpienia zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebuję geodety, budowa domu, 5000m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Wieliczka

2022-10-14 do 2022-10-22

Niezawodna Firma Geodezyjna

Olśnij tego Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Małopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Szukam geodety, 333m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Koźmice wielkie

2022-11-11 do 2022-11-12

Szukam geodety, spór o granice działki, 650m², Wieliczka

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam geodety, spór o granice działki, 650m². Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Wieliczka

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Dobra

Cel usług geodezyjnych: Wykonanie mapki powykonawczej przyłącza wodociągowego Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzyst...

 • Dobra

2022-12-05 do 2022-12-13

Szukam geodety, 1001-1500m², Polanka Hallera

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Polanka hallera

2022-08-05 do 2022-08-05

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów