Geodeta w Siedlcach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 737 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 136 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Siedlcach

Geodeta Siedlce

Budovip Emil Nogal

2 opinie

Namierzenie perfekcyjnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Budovip Emil Nogal - to prawdziwi fachowcy w kwestii geodezji działający w rejonie Siedlec, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Geo-Zet Geodeta Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki - Znakomita Ewidencja Gruntów Siedlce

Geo-Zet Geodeta Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki

Jeżeli poszukujesz doskonałej współpracy to specjaliści z Geo-Zet Geodeta Siedlce Warszawa Mińsk Mazowiecki perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

test - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Siedlce

test

Firma test to wybitni specjaliści z branży najwyższej klasy usług geodezyjnych, obsługujący Klientów z Siedlec i przyległych miast. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ADAMO P.P.H.U- Hurtownia - Tanie Usługi Geodezyjne w Siedlcach

Tanie Usługi Geodezyjne w Siedlcach

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę od tanich usług geodezyjnych z Siedlec, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma ADAMO P.P.H.U- Hurtownia jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

GuzBud - Świetna Ewidencja Gruntów Siedlce

GuzBud

Myślisz, że świetna ewidencja gruntów to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z GuzBud udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

P.P.H.U. "MYŚLIŃSKI" - Świetne Usługi Geodezyjne Siedlce

P.P.H.U. "MYŚLIŃSKI"

Uwierz w wieloletnie doświadczenie P.P.H.U. MYŚLIŃSKI. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w miejscowości Siedlce za gruntowne realizowanie usług geodezyjnych. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Usługi rememontowe budowlane, hydrauliczne, gazowe - Rewelacyjny Geodeta Siedlce

Rewelacyjny Geodeta Siedlce

Ten geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Usługi rememontowe budowlane hydrauliczne gazowe to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

EUROPLEX SP.ZO.O. - Solidna Ewidencja Gruntów Siedlce

EUROPLEX SP.ZO.O.

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to EUROPLEX SP.ZO.O. są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do sprostania Twoim oczekiwaniom z dziedziny ewidencji gruntów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

DACH LUX ELIZA - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Siedlce

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Siedlce

Ta firma świadczy najwyższej klasy usługi geodezyjne na terenie Siedlec oraz pobliskich powiatów. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

CADASTRE - Kompetentny Geodeta Siedlce

Kompetentny Geodeta

Usługi geodezyjne w wykonaniu CADASTRE to majstersztyk. To kompetentny geodeta. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Siedlcach

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Siedlce

To zlecenie o treści - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z miejscowości Siedlce i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Siedlce

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Siedlce

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2022-09-27 do 2022-10-05

Wyjątkowa Firma Geodezyjna Siedlce

Zapytanie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 63ha jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Siedlec i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Siedlce

2022-09-22 do 2022-09-30

Solidny Geodeta Siedlce

Cel usług geodezyjnych: ustalenie działek Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2022-09-15 do 2022-09-23

Dobry Geodeta

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Siedlce

2022-09-07 do 2022-09-15

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Siedlce

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Siedlce

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne na terenie Siedlec oraz na obszarze Siedlec. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Siedlce

2022-08-22 do 2022-08-30

Wysokiej Klasy Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3000m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Siedlce

2022-07-27 do 2022-08-04

Doświadczony Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2022-07-23 do 2022-07-31

Szukam geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Lacki Kosów Tosie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lacki Kosów Tosie

2022-09-23 do 2022-10-01

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 24400m², Stok Ruski

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako sprawdzony fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 24400m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Stok ruski

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano wczoraj o 12:56

Godna Zaufania Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wznowienie znaków granicznych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Borki-Sołdy

2022-12-02 do 2022-12-10

Szukam geodety, podział działki, 6500m², Wiśniew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wiśniew

2023-01-10 do 2023-01-18

Doskonała Geodezja Siedlce

Jeśli świadczysz doskonałe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Mazowieckiego oraz pobliskich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do właśnie Ciebie. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Przywory duże

2022-11-17 do 2022-11-25

Rewelacyjny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wskazanie punktów granicznych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Bielany-Jarosławy

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Świetne Prace Geodezyjne Siedlce

Zdecydowanie o wyborze prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę usługę geodezyjną, 6000m². Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grębków

2022-09-25 do 2022-10-03

Tanie Usługi Geodezyjne Siedlce

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista od tanich usług geodezyjnych? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Chojeczno-Cesarze

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano wczoraj o 07:54

Szukam geodety, 501-1000m², Dminin

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Lubelskie oraz w przyległych powiatach. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Dminin

2023-01-22 do 2023-01-30

Doskonały Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Sokołów Podlaski

2022-08-18 do 2022-08-26

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3ha, Węgrów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Węgrów

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 2ha, Ossówno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ossówno

2022-08-01 do 2022-08-09

Usługa geodezyjna, podział działki, 10595m², Kuflew

Pracując w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Mazowieckiego, ale także okolicznych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kuflew

2023-01-19 do 2023-01-27

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 200m², Łuków

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łuków

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Łuków

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Łuków

2022-08-15 do 2022-08-23

Opłacalne Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1ha. To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Łuków

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Łuków

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łuków

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Łuków

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Łuków i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łuków

2022-12-01 do 2022-12-09

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Łuków

2022-11-15 do 2022-11-23

Sumienny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granic działki lesnej Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szerokość działki 7,2 metra. ...

 • Łosice

2022-11-21 do 2022-11-29

Nieprzeciętny Geodeta

Jako geodeta działający w rejonie Mazowieckiego i świadczący rozmaite usługi geodezyjne zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Szukam geodety, spór o granice działki, 05ha". Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gródek-Dwór

2022-11-26 do 2022-12-04

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Ustalenie grani...

 • Jabłonna Lacka

2022-10-07 do 2022-10-15

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów