Geodeta w Lipsku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Lipsku

Geodeta Lipsko

Usługi Geodezyjne POMIAR Paweł Król

Eksperci z Usługi Geodezyjne POMIAR Paweł Król to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny geodezji. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

USŁUGI GEODEZYJNO-KLASYFIKACYJNE GEO-PROJEKT - Rewelacyjny Geodeta Lipsko

USŁUGI GEODEZYJNO-KLASYFIKACYJNE GEO-PROJEKT

Ten, kto szuka usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin!

Ewbud - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Lipsko

Ewbud

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z Ewbud. Lipsko i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Z.P.U.H. DARBUD - Dobra Firma Geodezyjna Lipsko

Dobra Firma Geodezyjna Lipsko

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Z.P.U.H. DARBUD. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Lipska za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Z.P.U.H. DARBUD - Pierwszorzędna Geodezja Lipsko

Z.P.U.H. DARBUD

Założona z zamiłowania do geodezji firma świadczy pierwszorzędne usługi geodezyjne na terenie Lipska, jak również okolicznych miast i powiatów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

DAR-BUD - Pierwszorzędny Geodeta w Lipsku

Pierwszorzędny Geodeta w Lipsku

DAR-BUD zatrudnia pierwszorzędnych geodetów - nieprzeciętne kwalifikacje i doświadczenie to ich mocne punkty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

GEOCARD Prywatne Biuro Geodezji - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Lipsko

GEOCARD Prywatne Biuro Geodezji

Firma GEOCARD Prywatne Biuro Geodezji oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Lipska i z sąsiednich miast. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Geo-Migdał. Geodezja, geodeta - Wybitny Geodeta Lipsko

Wybitny Geodeta Lipsko

Nie możesz znaleźć fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Geodeta mgr inż. Krasiński Sylwester. Usługi geodezyjne - Staranne Usługi Geodezyjne Lipsko

Geodeta mgr inż. Krasiński Sylwester. Usługi geodezyjne

Oferuje usługi geodezyjne od lat, głównie na obszarze miejscowości Lipsko, ale także okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

TTRASER - Świetna Ewidencja Gruntów Lipsko

TTRASER

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom TTRASER. Lipsko i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Lipsku

Wyjątkowa Firma Geodezyjna Lipsko

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Jelonek

2023-01-18 do 2023-01-26

Pierwszorzędny Geodeta Lipsko

Klient, który planuje zakup pierwszorzędnej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Ciepielów

2023-01-15 do 2023-01-23

Usługi Geodezyjne Lipsko

Cel usług geodezyjnych: A••••••, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lipsko

2022-12-14 do 2022-12-22

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 8000m², Lipsko

Cel usług geodezyjnych: Służebność drogi Powierzchnia działki: 8000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lipsko

2022-11-06 do 2022-11-14

Kompetentny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: mapa do celow sadowych Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lipsko

2022-09-22 do 2022-09-30

Perfekcyjna Geodezja Lipsko

Szukane są perfekcyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Aleksandrow mazowieckie

2022-09-05 do 2022-09-13

Niezawodna Firma Geodezyjna

Olśnij tego Zlecającego fachowym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Aleksandrow gm. Sienno powiat Lipsko

2022-09-05 do 2022-09-13

Prace Geodezyjne Lipsko

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam geodety, 1001-1500m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Lipsko

2022-08-17 do 2022-08-25

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 6600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ranachów-Wieś

2022-11-02 do 2022-11-10

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 2856m², Pętkowice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2856m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pętkowice

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Dąbrówka

Poszukujesz pasującego do Ciebie Klienta? Jako solidny fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Mazowieckiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Dąbrówka

2022-08-05 do 2022-08-13

Geodezja

Jeśli geodezja to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca napisał "Usługa geodezyjna, budowa domu, 1501-3000m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Dąbrówka

2022-07-24 do 2022-08-01

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: budowa garażu blaszaka Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zwoleń

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5220m², Samoklęski

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje rewelacyjne usługi geodezyjne Zlecającemu w pobliżu miejscowości Lubelskie, który pisze "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5220m²". Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Samoklęski

2022-11-01 do 2022-11-09

Potrzebuję geodety, 200m², Ostrowiec Świętokrzyski

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający w rejonie Ostrowca Świętokrzyskiego, którzy znają się na swojej pracy. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-11-23 do 2022-12-01

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych Termin s...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-10 do 2023-01-18

Szukam geodety, 1501-3000m², Ostrowiec Świętokrzyski

Jako wiarygodny specjalista oraz rewelacyjny geodeta działasz na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego oraz w okolicy? Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-07-31 do 2022-08-08

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Ostrowiec Świętokrzyski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 606m², Ostrowiec Świętokrzyski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 606m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Podział działki na połowy. Termin s...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-23 do 2023-01-31

Szukam geodety, 7ha, Ostrowiec Świętokrzyski

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 7ha Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Mapy do celów projektowych konieczne do...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 39m², Ostrowiec Świętokrzyski

Cel usług geodezyjnych: Budynek handlowy na godpodarczy budynek Powierzchnia działki: 39m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uz...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-11 do 2023-01-19

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam geodety, 8106m², Ostrowiec Świętokrzyski

Cel usług geodezyjnych: Projekt zagospodarowania tereneu przy istniejących budynkach Powierzchnia działki: 8106m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe:...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-18 do 2023-01-26

Szukam geodety, 2.4ha, Ostrowiec Świętokrzyski

Jako wiarygodny specjalista oraz wysokiej klasy geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego oraz w okolicy? Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-08-24 do 2022-09-01

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zachwyć Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Szukam geodety, podział działki, 501-1000m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Dąbrówka

Cel usług geodezyjnych: do projektu instalacji gazowej Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebna mapa ...

 • Dąbrówka

2023-01-13 do 2023-01-21

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów