Geodeta w Wołominie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 682 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 277 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Wołominie

Geodeta Wołomin

Wysokiej Klasy Geodeta

29 opinii

Usługi geodezyjne w wykonaniu EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński to autentyczny majstersztyk. To wysokiej klasy geodeta. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Solidna Geodezja w Wołominie

Solidna Geodezja w Wołominie

19 opinii

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy geodety dla siebie, to zerknij na firmę Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys. Realizuje wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zadawania pytań.

MW-GEO Usługi Geodezyjne inż. Marcin Wasiłowski - Nieprzeciętny Geodeta Wołomin

MW-GEO Usługi Geodezyjne inż. Marcin Wasiłowski

5 opinii

Ten nieprzeciętny geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do pracy - MW-GEO Usługi Geodezyjne inż. Marcin Wasiłowski to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się - warto.

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Wołomin

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak

4 opinie

Firma Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Wołomina i z sąsiednich miast. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Usługi Geodezyjne Rafał Pergoł - Staranna Ewidencja Gruntów Wołomin

Staranna Ewidencja Gruntów

3 opinie

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Geodezyjne Rafał Pergoł. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA - Dobry Geodeta Wołomin

GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA

2 opinie

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych z Wołomina. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

GeoDetal Adrian Drelichowski - Profesjonalna Firma Geodezyjna Wołomin

GeoDetal Adrian Drelichowski

6 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z GeoDetal Adrian Drelichowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

GEOWIG s.c. - Doskonała Geodezja Wołomin

Doskonała Geodezja Wołomin

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu geodezji od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Wołomin, ale także okolicznych powiatów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

PRG1 Michał Szulkowski Przedsiębiorstwo Robót Geodzyjnych - Świetne Usługi Geodezyjne Wołomin

Świetne Usługi Geodezyjne Wołomin

7 opinii

Wybitni pracownicy PRG1 Michał Szulkowski Przedsiębiorstwo Robót Geodzyjnych spełnią Państwa oczekiwania w temacie usług geodezyjnych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

WKM Kwiatkowscy s.c. - Najlepsza Ewidencja Gruntów Wołomin

WKM Kwiatkowscy s.c.

1 opinia

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. WKM Kwiatkowscy s.c. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Wołominie

Tanie Prace Geodezyjne Wołomin

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Starowola

2023-01-26 do 2023-02-03

Solidna Geodezja Wołomin

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1020m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowy...

 • Nowy janków

2023-01-21 do 2023-01-26

Usługi Geodezyjne Wołomin

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Rojków

2023-01-03 do 2023-01-11

Fenomenalna Firma Geodezyjna Wołomin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wołomin

2022-12-27 do 2023-01-04

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Marki

2022-12-27 do 2023-01-04

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stare Załubice

2022-12-22 do 2022-12-30

Potrzebuję geodety, 690m², Wołomin

Należąc do geodetów z tak dużym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Wołomin i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Wołomin

2022-12-19 do 2022-12-27

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1.2699ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Marki

2022-11-22 do 2022-11-30

Znakomite Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka budowlana 840 ...

 • Marki

2022-11-09 do 2022-11-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Nowe Załubice

Cel usług geodezyjnych: sporządzenie mapy do celów projektowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z ofer...

 • Nowe załubice

2022-11-05 do 2022-11-13

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Tłuszcz

Poszukiwana jest dobra firma geodezyjna działająca w rejonie Mazowieckiego lub okolicach. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Potrzebuję geodety, 1501-3000m². Aby uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Tłuszcz

2022-11-03 do 2022-11-11

Szukam geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Wołomin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Wołomin

2022-11-03 do 2022-11-11

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzien dobry, potrzebuje geodety z uprawnieniami, kt...

 • Mokra wieś

2022-11-01 do 2022-11-09

Najlepsza Firma Geodezyjna

Klienta interesuje najlepsza firma geodezyjna działająca na terenie Wołomina. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Wołomin

2022-10-01 do 2022-10-09

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1200m², Tłuszcz

Wyślij ofertę Klientowi jako znakomita firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego oraz w przyległych miastach. Ustal pasujący termin od razu!

 • Tłuszcz

2022-09-29 do 2022-10-07

Usługi Geodezyjne

Klient, który poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wołomin

2022-09-26 do 2022-10-04

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Kobyłka

2022-09-21 do 2022-09-29

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dobczyn

2022-09-20 do 2022-09-28

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Ciemne

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Jadów

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², znalezienie pierwszorzędnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Jadów

2022-09-06 do 2022-09-14

Usługa geodezyjna, budowa domu, 778m², Wola Rasztowska

Jako utalentowani pracownicy dacie radę spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Ogłoszenie brzmi "Usługa geodezyjna, budowa domu, 778m²". Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Wola Rasztowska

2022-09-05 do 2022-09-13

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Dobczyn

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 408m², Wołomin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 408m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Wołomin

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Zagościniec

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Zagościniec

2022-08-19 do 2022-08-27

Geodezja

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Zleceniodawca napisał "Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m²". Przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wołomin

2022-08-16 do 2022-08-24

Solidne Usługi Geodezyjne

Świadcząc usługi geodezyjne od kilku lat, szczególnie na obszarze Wołomina, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Wołomin

2022-08-08 do 2022-08-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Dąbrówka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termi...

 • Dąbrówka

2022-08-05 do 2022-08-13

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 528m², Marki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 528m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapę do celów projektowych po...

 • Marki

2022-07-30 do 2022-07-30

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1501-3000m², Dąbrówka

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Usługa geodezyjna, budowa domu, 1501-3000m²". Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dąbrówka

2022-07-24 do 2022-08-01

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów