Geodeta w Szydłowcu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 830 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Szydłowcu

Geodeta Szydłowiec

GeoProgres Karol Duda

8 opinii

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego polecamy Ci GeoProgres Karol Duda - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Szydłowca, którzy znają się na swojej robocie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

P.P.U.H. "AMARmix" - Wysokiej Klasy Geodeta w Szydłowcu

Wysokiej Klasy Geodeta w Szydłowcu

8 opinii

Usługi geodezyjne w wykonaniu P.P.U.H. AMARmix to autentyczny majstersztyk. To wysokiej klasy geodeta. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

P.P.H.U "M.M. DEPO" - Dobry Geodeta Szydłowiec

Dobry Geodeta Szydłowiec

6 opinii

Sprawdź firmę P.P.H.U M.M. DEPO jeśli szukasz dobrych geodetów działających na terenie Szydłowca oraz w okolicy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

DACH-BUD - Perfekcyjna Geodezja Szydłowiec

Perfekcyjna Geodezja Szydłowiec

Znakomici pracownicy firmy DACH-BUD spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

P.U.R Gro-bud - Porządna Ewidencja Gruntów Szydłowiec

P.U.R Gro-bud

Według Ciebie porządna ewidencja gruntów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z P.U.R Gro-bud posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

PRIMABAU - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Szydłowiec

Profesjonalna Ewidencja Gruntów

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Szydłowiec, ale także pobliskich miast. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

"ECO-MAX" - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Szydłowiec

"ECO-MAX"

Pracuje w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Szydłowca, ale także okolicznych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ANTEX firma remontowo-budowlana - Fachowe Usługi Geodezyjne Szydłowiec

ANTEX firma remontowo-budowlana

Klient, który szuka fachowej usługi geodezyjnej musi zgłosić się do tych specjalistów i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin od razu!

Bastex - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Szydłowiec

Bastex

Poszukujesz fachowca oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Szydłowiec. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Usługi Remontowo - Budowlane Piotr L - Świetny Geodeta Szydłowiec

Usługi Remontowo - Budowlane Piotr L

Perfekcyjna geodezja to specjalność ekipy z firmy Usługi Remontowo - Budowlane Piotr L - są zawodowcami w fachu geodety. Ażeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Szydłowcu

Profesjonalna Geodezja Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-28...

 • Chlewiska

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 501-1000m², Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z ofert...

 • Szydłowiec

2022-11-16 do 2022-11-24

Opłacalne Prace Geodezyjne Szydłowiec

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam ogłoszenie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Klienta. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Szydłowiec

2022-11-08 do 2022-11-16

Tanie Usługi Geodezyjne Szydłowiec

Jeśli usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany napisał "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²". Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zastronie

2022-11-08 do 2022-11-16

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować dobrą propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szydłowiec

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Szydłowiec

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: tyczenie drogi Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Szydłowiec

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m², Szydłowiec

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Szydłowiec

2022-08-04 do 2022-08-12

Potrzebuję geodety, podział działki, 9450m², Parznice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 9450m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki na 3 spadkobierców. Ziemia roln...

 • Parznice

2022-09-19 do 2022-09-27

Geodezja

Jako fachowiec działający w rejonie miejscowości Augustów i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Szukam geodety, podział działki, 8500m²". Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Augustów

2023-01-11 do 2023-01-12

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 22300m², Ninków

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 22300m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Ninków

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Skarżysko-Kamienna

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Twojej firmy. Opierając się na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Skarżysko-Kamienna

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Skarżysko-Kamienna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Skarżysko-Kamienna

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam geodety, spór o granice działki, 8500m², Mirzec

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 8500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mirzec

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 80m², Wołów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 80m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wołów

2022-08-22 do 2022-08-30

Firma Geodezyjna Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2200ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Drożdżów

2023-01-11 do 2023-01-19

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Przysucha

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1089m², Przysucha

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została założona z pasji do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Przysucha, a także pobliskich miast i powiatów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Przysucha

2022-10-05 do 2022-10-13

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Przysucha

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Przysucha

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Przysucha

Szukasz zlecenia do wykonania jako sprawdzony specjalista od rewelacyjnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Przysucha

2023-01-25 do 2023-02-02

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: mapa zasadnicza działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zakrzewska wola

2023-01-24 do 2023-02-01

Tanie Usługi Geodezyjne

••••••••••••••••••••...

 • Tymoteuszew

2022-08-31 do 2022-09-08

Pierwszorzędny Geodeta Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: Wyznaczanie trasy do wycinki drzew działka odznaczona na początku Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje doda...

 • Jakubów

2023-01-16 do 2023-01-24

Znakomite Prace Geodezyjne

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 5500m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Suchedniów

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów