Geodeta w Makowie Mazowieckim

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 876 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 341 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Makowie Mazowieckim

Geodeta Maków Mazowiecki

Profesjonalna Geodezja Maków Mazowiecki

2 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to GEO-SUKCES USŁUGI GEODEZYJNO-PROJEKTOWE IZABELA ŁAPIŃSKA są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geodezji. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Usługi Geodezyjne Michał Podubiński - Dobra Firma Geodezyjna Maków Mazowiecki

Usługi Geodezyjne Michał Podubiński

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace na terenie miejscowości Maków Mazowiecki i w okolicy. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE - Perfekcyjna Geodezja Maków Mazowiecki

BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE

Wyszukanie perfekcyjnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci BALTRANS USŁUGI PRZEWOZOWO-HANDLOWE I BUDOWLANE - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający na terenie Makowa Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi Geodezyjne i Informatyczne Marcin Roszkiewicz - Świetna Firma Geodezyjna Maków Mazowiecki

Usługi Geodezyjne i Informatyczne Marcin Roszkiewicz

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Usługi Geodezyjne i Informatyczne Marcin Roszkiewicz. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Makowa Mazowieckiego za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Geodezyjne Inż Adam Bobiński - Solidna Geodezja Maków Mazowiecki

Usługi Geodezyjne Inż Adam Bobiński

Eksperci z Usługi Geodezyjne Inż Adam Bobiński to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny geodezji. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Azymut Usługi Geodezyjne Cezary Koczara - Profesjonalny Geodeta Maków Mazowiecki

Profesjonalny Geodeta

Profesjonalny geodeta proponuje swoje usługi w miejscowości Maków Mazowiecki i w okolicznych miastach. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK BACHORSKI - Doskonały Geodeta Maków Mazowiecki

USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK BACHORSKI

Eksperci z USLUGI REMONTOWO-BUDOWLANE JACEK BACHORSKI to specjaliści w swoim fachu i są gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży geodezji. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

AMICO - Dobry Geodeta Maków Mazowiecki

Dobry Geodeta Maków Mazowiecki

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety dla siebie, to zerknij na firmę AMICO. Świadczy całe spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE.UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ - Fenomenalny Geodeta Maków Mazowiecki

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE.UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Każdy, kto poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Zakład remontowo-budowlany Krzysztof Kacprzycki - Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Makowie Mazowieckim

Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Makowie Mazowieckim

Nie wątp w kompetentną kadrę Zakład remontowo-budowlany Krzysztof Kacprzycki. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Makowa Mazowieckiego za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Makowie Mazowieckim

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 6ha, Karniewo

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 6ha, wybranie najwyższej klasy prac geodezyjnych może być skomplikowane, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Karniewo-

2022-11-12 do 2022-11-20

Potrzebuję geodety, 1700m², Różan

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Różan

2022-09-20 do 2022-09-28

Usługi Geodezyjne Maków Mazowiecki

Klient szuka świetnego geodety dla siebie i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Jeśli realizujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rojków

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka pod Lesznem, o...

 • Leszno

2022-07-25 do 2022-08-02

Wykwalifikowany Geodeta Maków Mazowiecki

Jako wykwalifikowany geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m²". Umów odpowiedni dla Ciebie termin bez zbędnej zwłoki!

 • Leszno

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 15:09

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 900m², Leszno

Jako fenomenalna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Leszna - odpowiedz Klientowi i pozwól sprawdzić mu samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Leszno

2022-10-19 do 2022-10-27

Solidny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przasnysz

2022-12-05 do 2022-12-13

Zlecę usługę geodezyjną, 49m², Błędostowo

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecę usługę geodezyjną, 49m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Błędostowo

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podczas modernizacji drogi pomimo o...

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1750m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje rewelacyjne usługi geodezyjne Zlecającemu w pobliżu miejscowości Pułtusk, który pisze "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m²". Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Pułtusk

2022-08-25 do 2022-09-02

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: Mapka do projektu zamienngo Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Pułtusk

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pułtusk

2022-12-13 do 2022-12-21

Potrzebuję geodety, 1106m², Piskornia

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie znaków granicznych działki Powierzchnia działki: 1106m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Piskornia

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 2045m², Kruki

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Kruki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Geodezja Maków Mazowiecki

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mazowieckie, jak również okolicznych miast i powiatów. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Baranowo

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Antonie

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Antonie

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 566m², Ostrołęka

Poszukujesz pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Ostrołęka poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 566m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Ostrołęka

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę usługę geodezyjną, 890m², Ostrołęka

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Ostrołęka

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, poniżej 500m², Ostrołęka

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki leśnej Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Ostrołęka

2022-10-26 do 2022-11-03

Odpowiednie Prace Geodezyjne Maków Mazowiecki

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że poszukuje od dawna, wysłał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Rogóźno.pow. Wyszków. gm. Rząśnik

2022-10-19 do 2022-10-19

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Przed budową ogrodzenia działki trz...

 • Rogóźno. Mazowieckie-Rząśnik

2022-10-19 do 2022-10-27

Profesjonalna Geodezja

Jeśli oferujesz profesjonalne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Mazowieckiego oraz pobliskich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Rogóźno. Mazowieckie.-Rząśnik

2022-09-29 do 2022-10-07

Geodezja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Zatory

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Ciski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ciski

2022-07-25 do 2022-08-02

Potrzebuję geodety, 2ha, Gąski

Klient szuka doskonałego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję geodety, 2ha. Jeśli oferujesz szeroki zakres usług w korzystnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gąski

2023-01-07 do 2023-01-07

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Ciechanów

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Ciechanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam geodety, 1501-3000m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: obsaługa budowy Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: jednostka wojskowa Ciechanów Termin sk...

 • Ciechanów

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecę usługę geodezyjną, 6000m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: budowa "Biedronki" Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Kompleksowa obsługa budowy. Termin skorzyst...

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha, Ciechanów

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, chociaż szuka od wielu dni, wysłał nam ogłoszenie o treści - Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Ciechanów

2022-12-20 do 2022-12-28

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów