Geodeta w Wyszkowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Wyszkowie

Geodeta Wyszków

USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI

7 opinii

Fenomenalna firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Wyszków i w rejonie Wyszkowa. Jeśli chcesz otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi Geodezyjne Rafał Pergoł - Doskonała Geodezja Wyszków

Doskonała Geodezja

3 opinie

Firma działa na obszarze województwa i oferuje liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Krystian Kowalski - Świetny Geodeta Wyszków

Świetny Geodeta Wyszków

3 opinie

Ten świetny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy - Krystian Kowalski to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Hit-Bud Zofia Kowalczyk - Niezawodna Firma Geodezyjna Wyszków

Hit-Bud Zofia Kowalczyk

3 opinie

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Hit-Bud Zofia Kowalczyk. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Wyszkowa za dokładne wykonywanie usług geodezyjnych. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Pracownia Geodezyjna Graf s.c. - Perfekcyjna Geodezja Wyszków

Perfekcyjna Geodezja Wyszków

Jeśli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Pracownia Geodezyjna Graf s.c. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

USŁUGI GEODEZYJNE Włodzimierz Rzepliński - Pierwszorzędny Geodeta w Wyszkowie

Pierwszorzędny Geodeta w Wyszkowie

USŁUGI GEODEZYJNE Włodzimierz Rzepliński zatrudnia pierwszorzędnych geodetów - szczególne kompetencje i kadra to ich ważne zalety. Ustal pasujący termin już teraz!

GEOMET - Rewelacyjny Geodeta Wyszków

GEOMET

Ten rewelacyjny geodeta pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - GEOMET to doskonały fachowiec dla Ciebie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Usługi remontowo-budowlane - Świetna Firma Geodezyjna Wyszków

Usługi remontowo-budowlane

Osoby z Usługi remontowo-budowlane to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej geodezji. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

KAM-BUD - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Wyszków

KAM-BUD

KAM-BUD oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Wyszkowa i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Usługi Remontowo-Budowlane - Profesjonalna Firma Geodezyjna Wyszków

Usługi Remontowo-Budowlane

Sprawdź doświadczoną kadrę Usługi Remontowo-Budowlane. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży na terenie Wyszkowa za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Wyszkowie

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Wyszków

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chodzi o wytyczenie mapy do celów p...

 • Wyszków

2023-01-07 do 2023-01-15

Potrzebuję geodety, 2200m², Popowo-Letnisko

Zachwyć tego Klienta fachowym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Potrzebuję geodety, 2200m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Popowo-Letnisko

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 2850m², Popowo-Letnisko

Jako dobry geodeta proponujesz swoje usługi na terenie Mazowieckiego i w pobliskich powiatach? Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Popowo-Letnisko

2022-11-29 do 2022-12-07

Opłacalne Prace Geodezyjne Wyszków

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Wyszków

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Rogóźno. Mazowieckie-Rząśnik

Poszukiwane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z zakresu geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Rogóźno. Mazowieckie-Rząśnik

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Rogóźno.pow. Wyszków. Gm. Rząśnik

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Mazowieckie i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Rogóźno.pow. Wyszków. gm. Rząśnik

2022-10-19 do 2022-10-19

Dobre Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka rekreacyjna - Termin...

 • Kamieńczyk

2022-10-05 do 2022-10-13

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Rogóźno. Mazowieckie.-Rząśnik

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 1)przesunięcie drogi podczas przebu...

 • Rogóźno. Mazowieckie.-Rząśnik

2022-09-29 do 2022-10-07

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Wyszków

Cel usług geodezyjnych: plan przyłącza do linii energetycznej Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-09-09...

 • Wyszków

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Wyszków

Nie możesz znaleźć dobranego pod Ciebie Klienta? Jako sprawdzony fachowiec realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych poznaj treść zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m²". Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Wyszków

2022-09-06 do 2022-09-06

Doświadczona Firma Geodezyjna Wyszków

Jako doświadczona firma geodezyjna z Wyszkowa oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Wyszków

2022-07-25 do 2022-08-02

Wysokiej Klasy Geodeta Wyszków

Należąc do geodetów z tak dużym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Nadkole

2022-08-29 do 2022-09-06

Doskonałe Prace Geodezyjne

Dla Klienta, który napisał - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4ha, znalezienie doskonałych prac geodezyjnych może być trudne, jednak Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zatory

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m², Ciski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ciski

2022-07-25 do 2022-08-02

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Oznaczenie dwóch działek , które sty...

 • Starowola

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 8 dni temu

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Jadów

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Jadów

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 3ha, Sadowne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Sadowne

2022-10-20 do 2022-10-28

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1200m², Tłuszcz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie ogrodzenia Termin...

 • Tłuszcz

2022-09-29 do 2022-10-07

Potrzebuję geodety, budowa domu, 2000m², Mokra Wieś

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzien dobry, potrzebuje geodety z uprawnieniami, kt...

 • Mokra wieś

2022-11-01 do 2022-11-09

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Tłuszcz

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i napisał - Potrzebuję geodety, 1501-3000m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Tłuszcz

2022-11-03 do 2022-11-11

Potrzebuję geodety, 1700m², Różan

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Różan

2022-09-20 do 2022-09-28

Usługa geodezyjna, budowa domu, 778m², Wola Rasztowska

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Usługa geodezyjna, budowa domu, 778m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Wola Rasztowska

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-10-21 do 2022-10-29

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Wyszków

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Pułtusk oraz w pobliskich powiatach. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1750m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1750m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów