Geodeta w Gostyninie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 682 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 273 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Gostyninie

Geodeta Gostynin

Firma remontowo budowlana Adam Szostak

6 opinii

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To dobry geodeta. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Geodeta Uprawniony Ireneusz Krysiński - Fenomenalny Geodeta Gostynin

Fenomenalny Geodeta

Nawiąż kontakt z Geodeta Uprawniony Ireneusz Krysiński jeśli szukasz fenomenalnych geodetów działających na terenie Gostynina i w okolicy. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

ALMEX - Profesjonalna Firma Geodezyjna Gostynin

Profesjonalna Firma Geodezyjna

Uważasz, że doskonała ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z ALMEX pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

EMI-BUD kosztorysowanie-Usługi Budowlane - Najlepsza Ewidencja Gruntów Gostynin

Najlepsza Ewidencja Gruntów Gostynin

Uwierz fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij EMI-BUD kosztorysowanie-Usługi Budowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin już teraz!

Usługi remotowo budowlane - Dobry Geodeta Gostynin

Dobry Geodeta

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi remotowo budowlane z Gostynina będzie najszybszą drogą. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

Andrzej Tomaszewski Usługi Remontowo Budowlane - Nieprzeciętny Geodeta Gostynin

Nieprzeciętny Geodeta Gostynin

Ten, kto planuje kupno perfekcyjnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz oferowaną jakość. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PANORAMIX - Fenomenalna Firma Geodezyjna Gostynin

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Sprawdź doświadczoną kadrę PANORAMIX. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży na terenie Gostynina za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Usługi Remontowo-Budowlane "Deko" - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Gostynin

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Poszukujesz solidnego fachowca świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Gostynin. Już nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

Krystian durmaj - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Gostynin

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna

Najwyższej klasy firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Gostynin oraz w pobliskich powiatach. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Geobis Krzysztof Szmyt. Geodezja, geodeta - Rzetelne Usługi Geodezyjne w Gostyninie

Rzetelne Usługi Geodezyjne w Gostyninie

Poszukujesz profesjonalisty wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w mieście Gostynin. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Gostyninie

Świetne Usługi Geodezyjne Gostynin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonaw...

 • Gostynin

2022-12-05 do 2022-12-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 16000m², Antoninów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 16000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzialka Znajduje się w miejscowości Antoninów ...

 • Antoninów

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Gostynin

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Zleceniodawca napisał "Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m²". Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Gostynin

2022-10-05 do 2022-10-13

Firma Geodezyjna Gostynin

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Gostynina. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1.45ha" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gostynin

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 58100m², Wólka Wysoka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 58100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wólka wysoka

2022-08-30 do 2022-09-07

Prace Geodezyjne Gostynin

Dla Zlecającego, który pisze - Usługa geodezyjna, podział działki, 1501-3000m², dotarcie do świetnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Oporów

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1800m², Popłacin

Wyślij ofertę Klientowi jako znakomita firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego oraz w przyległych miastach. Ustal pasujący termin od razu!

 • Popłacin

2022-08-30 do 2022-09-07

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6040m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wyodrębnienie działki z zabudowaniami Termin s...

 • Łanięta

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Kutno

Jako dobry geodeta proponujesz swoje usługi na terenie Kutna i w pobliskich powiatach? Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Kutno

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 5500m², Kutno

Nawiąż współpracę jako geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie starannych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kutno

2022-12-02 do 2022-12-10

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kutno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kutno

2022-11-08 do 2022-11-16

Świetne Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Płock

2022-08-25 do 2022-09-02

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Płock

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Płock

Jako geodeta proponujesz swoje usługi w miejscowości Płock i w pobliskich powiatach? Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Płock

2022-11-22 do 2022-11-30

Firma Geodezyjna

Zachwyć Zlecającego profesjonalnym działaniem w rejonie Płocka. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie zakończona dokładnie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Płock

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Płock

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Płock

Klient szuka dobrego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m². Jeśli realizujesz szeroki zakres usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Płock

2022-07-28 do 2022-08-05

Firma Geodezyjna

Klienta interesuje dobra firma geodezyjna działająca na terenie Płocka. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Płock

2022-10-27 do 2022-11-04

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4500m², Płock

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 4500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zlecę przygotowanie mapy do celów pr...

 • Płock

2022-11-04 do 2022-11-12

Wysokiej Klasy Geodeta Gostynin

Należąc do geodetów z tak dużym doświadczeniem pracujesz w miejscowości Płock i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego ogłoszenia. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Płock

2023-01-18 do 2023-01-26

Fantastyczny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-07-04...

 • Płock

2023-01-19 do 2023-01-27

Potrzebuję geodety, 200m², Płock

Cel usług geodezyjnych: pomiar mieszkania Powierzchnia działki: 200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: pomiar pomieszczeń do celów podatk...

 • Płock

2022-09-29 do 2022-10-07

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Płock

2023-01-11 do 2023-01-19

Najlepsza Firma Geodezyjna

Jesteś firmą fachową? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Płock za kompletne podejście do usług geodezyjnych, wykonaj zlecenie mówiącego "Szukam geodety, 1000m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Płock

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Płock

Cel usług geodezyjnych: istniejące Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Płock

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 05:46

Perfekcyjna Geodezja Gostynin

Jeśli geodezja na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o obsługę geodezyjną". Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Płock

2022-12-08 do 2022-12-16

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów