Geodeta w Kozienicach

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 490 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 267 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Kozienicach

Geodeta Kozienice

Dobry Geodeta

8 opinii

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, pracujących w miejscowości Kozienice i w okolicy. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Patrycja Rulak - Pierwszorzędna Geodezja Kozienice

Pierwszorzędna Geodezja Kozienice

Pracownicy Patrycja Rulak to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od pierwszorzędnej geodezji. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

P.B.H.U Robert Łukasik - Tanie Usługi Geodezyjne Kozienice

P.B.H.U Robert Łukasik

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej P.B.H.U Robert Łukasik wybija się w branży. Sławę budują oceny spełnionych odbiorców. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Azymut Usługi geodezyjne Łukasz Siderski - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna w Kozienicach

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna w Kozienicach

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to istny majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

"RADSEB" PROFESJONALNE DOCIEPLENIA - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Kozienice

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z RADSEB PROFESJONALNE DOCIEPLENIA. Kozienice i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Expertdomowy - Staranna Ewidencja Gruntów Kozienice

Expertdomowy

Nadal potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Expertdomowy. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

TOM-BUD Usługi budowlane murarsko-tynkarskie - Znakomita Ewidencja Gruntów Kozienice

Znakomita Ewidencja Gruntów Kozienice

Według Ciebie znakomita ewidencja gruntów to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski - Solidna Geodezja Kozienice

Solidna Geodezja

Firma Firma remontowo-budowlana Mariusz Wolski oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Kozienic i z sąsiednich miast. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Geocom Usługi Geodezyjne Halina Woźniak Wojciech Woźniak Grażyna Bonarowska Płońska - Doskonała Ewidencja Gruntów Kozienice

Geocom Usługi Geodezyjne Halina Woźniak Wojciech Woźniak Grażyna Bonarowska Płońska

Jeśli jeszcze szukasz ekspertów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Geocom Usługi Geodezyjne Halina Woźniak Wojciech Woźniak Grażyna Bonarowska Płońska. Kozienice i okolice to główny obszar ich działania. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Piotr Zuchniak - Usługi Geodezyjne - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Kozienice

Profesjonalna Ewidencja Gruntów

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Piotr Zuchniak - Usługi Geodezyjne ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Kozienicach

Rzetelna Firma Geodezyjna Kozienice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Głowaczów

2023-01-19 do 2023-01-27

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1.1560ha, Wola Magnuszewska

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.1560ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wola magnuszewska

2022-11-18 do 2022-11-26

Prace Geodezyjne Kozienice

Zdecydowanie o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Szukam geodety, poniżej 500m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Stanisławów Głowaczów

2022-11-10 do 2022-11-18

Potrzebuję geodety, 1608m², Magnuszew

Jeśli świadczysz perfekcyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Mazowieckiego oraz pobliskich miast to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Magnuszew

2022-10-19 do 2022-10-27

Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Kozienic i w rejonie Kozienic. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kozienice

2022-10-06 do 2022-10-14

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Ignacówka bobrowska

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.43ha, Kozienice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1.43ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kozienice

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam geodety, 700m², Kozienice

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Kozienice

2022-07-25 do 2022-08-02

Rewelacyjny Geodeta Kozienice

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wola chodkowska

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędna Geodezja Kozienice

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4950m²". Zachęcamy do kontaktu.

 • Maciejowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Geodeta

Klient szuka profesjonalnego geodety i napisał - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Pionki

2022-11-25 do 2022-12-03

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 30000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Potrzebuje wydzielić dwie mniejsze działki z d...

 • Pionki

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Sobolew

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i napisał - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Sobolew

2022-08-14 do 2022-08-22

Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, 1001-1500m², Anielów

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, 1001-1500m². Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Anielów

2022-11-25 do 2022-12-03

Firma Geodezyjna

Klienta interesuje wyjątkowa firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m². Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Lipniki

2022-09-16 do 2022-09-24

Usługi Geodezyjne Kozienice

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Łaskarzew

2022-12-01 do 2022-12-09

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Antoniówka

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Korytnica

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Korytnica

2022-10-03 do 2022-10-11

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Rabiany

2022-09-10 do 2022-09-18

Perfekcyjna Geodezja

Perfekcyjna geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Podebłocie

2022-12-16 do 2022-12-24

Doświadczona Firma Geodezyjna

Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3000m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Korytnica

2022-08-06 do 2022-08-14

Wysokiej Klasy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Obsługa geodezyjna budowy Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję geodety do obsługi geodezyj...

 • Podebłocie

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Korytnica Gm.garwolin

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w atrakcyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Korytnica gm.Garwolin

2022-10-03 do 2022-10-11

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Mazowieckie

Pokaż Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeżeli szuka pierwszorzędnych prac geodezyjnych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Mazowieckie

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1125m², Korytnica Gm.trojanów Mazowieckie

Olśnij tego Zlecającego fachowym działaniem na terenie Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1125m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona błyskawicznie. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Korytnica gm.Trojanów mazowieckie

2022-09-25 do 2022-10-03

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów