Geodeta w Otwocku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 846 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 284 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Otwocku

Geodeta Otwock

Perfekcyjna Geodezja

29 opinii

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Dobry Geodeta Otwock

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys

19 opinii

Szukasz profesjonalisty wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w Otwocku. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

GeoProgres Karol Duda - Najlepsza Firma Geodezyjna Otwock

Najlepsza Firma Geodezyjna Otwock

8 opinii

Nie wątp w doświadczoną kadrę GeoProgres Karol Duda. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży w okolicy Otwocka za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Geodar Usługi Geodezyjne - Solidna Geodezja Otwock

Geodar Usługi Geodezyjne

4 opinie

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

GPG Zawadzki - Świetna Firma Geodezyjna Otwock

GPG Zawadzki

3 opinie

Założona z pasji do geodezji firma oferuje solidne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Otwock, a także okolicznych miast i powiatów. Ustal pasujący termin od razu!

EWGEO - Kompetentny Geodeta w Otwocku

Kompetentny Geodeta w Otwocku

2 opinie

Gdy poszukujesz doskonałej współpracy to eksperci z EWGEO są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

GeoPin Krzysztof Białoskórski. Usługi Geodezyjne - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Otwock

GeoPin Krzysztof Białoskórski. Usługi Geodezyjne

1 opinia

Pragniesz znaleźć dobrego profesjonalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Otwocka do realizacji zaplanowanych działań? Firma GeoPin Krzysztof Białoskórski. Usługi Geodezyjne jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - warto.

MPG Usługi Geodezyjne Mariusz Stępniewski - Świetny Geodeta Otwock

MPG Usługi Geodezyjne Mariusz Stępniewski

1 opinia

Sprawdź wieloletnie doświadczenie MPG Usługi Geodezyjne Mariusz Stępniewski. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Otwocka za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

PPHU HERZ Przyborowski Radosław - Sumienny Geodeta Otwock

Sumienny Geodeta Otwock

2 opinie

Poszukujesz rzetelnego wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w Otwocku. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

BorDach - Staranne Usługi Geodezyjne Otwock

BorDach

1 opinia

Dzięki precyzji wykonania usługi geodezyjnej BorDach przewyższa konkurentów. Renomę tworzą oceny zadowolonych odbiorców. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 38 zleceń na geodetów w Otwocku

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1500m², Karczew

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie umiejscowienia domu, wyznaczenie granic ...

 • Karczew

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 2 dni temu

Dobra Firma Geodezyjna Otwock

Cel usług geodezyjnych: Wyjście ze współwłasności i współwładania Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: W 1971 roku nie móg...

 • Otwock

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Szukam geodety, podział działki, 1.60ha, Stary Zambrzyków

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.60ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Stary zambrzyków

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 550m², Otwock

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny uwagi fachowiec od rzetelnych usług geodezyjnych z Otwocka? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Otwock

2023-01-17 do 2023-01-25

Doskonała Geodezja Otwock

Poszukiwane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny geodezji, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Otwock wielki

2023-01-13 do 2023-01-21

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1300m², Otwock Wielki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1300m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chcę wytyczyć granicę działki i ew. grani...

 • Otwock wielki

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Dąbrówka

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m². Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Dąbrówka

2023-01-13 do 2023-01-21

Pierwszorzędny Geodeta Otwock

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Otwock

2023-01-07 do 2023-01-15

Świetne Prace Geodezyjne Otwock

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Chrząszczówka

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Wiązowna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wiązowna

2023-01-02 do 2023-01-10

Tanie Usługi Geodezyjne Otwock

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy tanie usługi geodezyjne wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Mazowieckiego i okolic. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

 • Chrząszczówka

2023-01-01 do 2023-01-09

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 372m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wy...

 • Otwock

2022-12-26 do 2023-01-03

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3.72ha, Otwock

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako dobry geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3.72ha. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Otwock

2022-12-26 do 2023-01-03

Potrzebuję geodety, 13600m², Stara Wieś

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 13600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: mapa do celów projektowych Al.•••••...

 • Stara wieś

2022-12-16 do 2022-12-24

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zainteresowany zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 9250m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wiązowna

2022-12-15 do 2022-12-15

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 799m², Sobiekursk

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 799m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sobiekursk

2022-11-23 do 2022-12-01

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający na terenie Otwocka, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Otwock

2022-11-02 do 2022-11-10

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 2ha, Sobienie-Jeziory

Perfekcyjna geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Sobienie-Jeziory

2022-11-02 do 2022-11-10

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 5150m², Otwock

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5150m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Otwock

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Izabela

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Izabela

2022-10-19 do 2022-10-19

Wysokiej Klasy Geodeta

Będąc w gronie geodetów z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zlecenia. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Warszówka

2022-10-18 do 2022-10-26

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Osieck

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Osieck

2022-10-12 do 2022-10-20

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 4000m², Wola Ducka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wola ducka

2022-10-12 do 2022-10-20

Usługa geodezyjna, podział działki, 9000m², Otwock

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 9000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Otwock

2022-10-10 do 2022-10-18

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 500m², Otwock

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Otwock

2022-10-05 do 2022-10-13

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 6000m², Piotrowice

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Piotrowice

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 724m², Otwock Wielki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 724m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Otwock wielki

2022-09-27 do 2022-09-28

Dobra Firma Geodezyjna

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 2ha", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Otwock

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Otwock

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania z zakresu geodezji. Zapytanie brzmi "Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Otwock

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 666m², Otwock

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 666m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Otwock

2022-09-08 do 2022-09-16

Fenomenalny Geodeta

Nawiąż współpracę jako geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie starannych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to zwykła rzecz. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Pogorzel

2022-09-01 do 2022-09-09

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów