Geodeta w Ostrołęce

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Ostrołęce

Geodeta Ostrołęka

Znakomita Ewidencja Gruntów

19 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - GEO-STREFA GRZEGORZ KOPER jest do Twoich usług. Ostrołęka i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI - Solidne Usługi Geodezyjne Ostrołęka

USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI

7 opinii

Są obecni w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Ostrołęka, ale także przyległych powiatów. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

GEO-PLAN Piotr Biedrzycki - Świetna Firma Geodezyjna Ostrołęka

GEO-PLAN Piotr Biedrzycki

6 opinii

Firma GEO-PLAN Piotr Biedrzycki oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z Ostrołęki i okolic. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

INTER BUD ,,ŚNIEŻKA" - Wysokiej Klasy Geodeta Ostrołęka

Wysokiej Klasy Geodeta

Nawiąż kontakt z INTER BUD ŚNIEŻKA jeśli szukasz wysokiej klasy geodetów oferujących swoje usługi na terenie Ostrołęki lub w okolicy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Jarosław Jabłonowski Usługi Remontowo-Budowlane - Tanie Usługi Geodezyjne Ostrołęka

Tanie Usługi Geodezyjne Ostrołęka

Świadczy usługi geodezyjne od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Ostrołęki, ale także pobliskich miast. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Usługi i Nadzór Budowlany Kamil Kowalczyk - Rzetelna Firma Geodezyjna Ostrołęka

Usługi i Nadzór Budowlany Kamil Kowalczyk

Starasz się odnaleźć godnego zaufania specjalistę od solidnych usług geodezyjnych z Ostrołęki do realizacji zaplanowanych działań? Firma Usługi i Nadzór Budowlany Kamil Kowalczyk jest gotowa Ci pomóc. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

MaroBud - Doskonała Geodezja w Ostrołęce

Doskonała Geodezja w Ostrołęce

Eksperci z MaroBud to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od doskonałej geodezji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

PHU-PERFEKT - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Ostrołęka

PHU-PERFEKT

Pragniesz znaleźć solidnego profesjonalistę od fantastycznych usług geodezyjnych z Twojego rejonu, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma PHU-PERFEKT jest Twoim rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

MaroBudx - Doskonały Geodeta Ostrołęka

MaroBudx

Ten geodeta działa na obszarze Ostrołęki i oferuje wszechstronne usługi geodezyjne. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi Geodezyjne Rafał Zyśk - Dobra Firma Geodezyjna Ostrołęka

Dobra Firma Geodezyjna Ostrołęka

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Usługi Geodezyjne Rafał Zyśk. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Ostrołęki za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Ostrołęce

Znakomite Prace Geodezyjne Ostrołęka

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Ostrołęka

2022-10-26 do 2022-11-03

Geodeta Ostrołęka

Klient szuka profesjonalnego geodety i napisał - Zlecę usługę geodezyjną, 890m². Jeśli oferujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w konkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Ostrołęka

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 566m², Ostrołęka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 566m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Ostrołęka

2022-09-18 do 2022-09-26

Prace Geodezyjne

Powiedz Klientowi, że lepszej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Antonie

2022-08-04 do 2022-08-12

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Ostrołęka

Wyślij ofertę Klientowi jako profesjonalna firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego oraz w rejonie powiatu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Kruki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Potrzebuję geodety, 2ha, Gąski

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie znaków granicznych, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: ...

 • Gąski

2023-01-07 do 2023-01-07

Potrzebuję geodety, 1106m², Piskornia

Usługi geodezyjne w wykonaniu Twojej firmy to autentyczny majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy o treści - Potrzebuję geodety, 1106m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Piskornia

2022-10-21 do 2022-10-29

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej propozycji prac geodezyjnych nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeżeli poszukuje bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Baranowo

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję geodety, 1700m², Różan

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Różan

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebuję geodety, podział działki, 1000m², Sulęcin-Kolonia

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sulęcin-Kolonia

2023-01-03 do 2023-01-11

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Rojków

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Koziki

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Podlaskiego, więc jeżeli szuka doskonałych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Koziki

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł prac geodezyjnych, mimo że szuka od wielu dni, zgłosił nam zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Łomża

2022-10-14 do 2022-10-22

Doświadczona Firma Geodezyjna Ostrołęka

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży w miejscowości Łomża za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m²". Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Łomża

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebuję geodety, 1025m², Łomża

Cel usług geodezyjnych: Sprawdzenie działki Powierzchnia działki: 1025m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Sprawdzenie Gleba Termin sk...

 • Łomża

2022-11-04 do 2022-11-12

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jako doświadczona firma geodezyjna z Łomży oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Łomża

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 9400m², Łomża

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 9400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: obok działki jest żródło wody - przepływa strug...

 • Łomża

2022-11-25 do 2022-12-03

Niezawodna Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie niezawodnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Łomży, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Łomża

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Łomża

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Łomża

2022-12-28 do 2023-01-05

Geodezja Ostrołęka

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Łomża, jak również okolicznych miast i powiatów. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Łomża

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 6ha, Karniewo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 6ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Geodeci nie znaduja na chwilę obecna punkto...

 • Karniewo-

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, poniżej 500m², Nowogrod

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlece wykonanie...

 • Nowogrod

2022-07-24 do 2022-08-01

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecę usługę geodezyjną, 4800m², Ostrów Mazowiecka

Cel usług geodezyjnych: Odnalezienie punktów granicznych Powierzchnia działki: 4800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-09-20 do 2022-09-28

Dobre Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrów Mazowiecka

2023-01-18 do 2023-01-26

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Ostrów Mazowiecka

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Kolno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Kolno

2023-01-18 do 2023-01-26

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: Rozgraniczenie działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Zambrów

2023-01-02 do 2023-01-10

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów