Geodeta w Przysusze

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 848 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Przysusze

Geodeta Przysucha

GEOPLAN Magdalena Oziewicz

3 opinie

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z GEOPLAN Magdalena Oziewicz są dla Ciebie stworzeni. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Ekspresmap Jarosław Strózik - Profesjonalna Geodezja w Przysusze

Profesjonalna Geodezja w Przysusze

1 opinia

Założona z pasji do geodezji firma oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Przysucha, a także okolicznych miast i powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne TAMZIO - Pierwszorzędny Geodeta Przysucha

Pierwszorzędny Geodeta Przysucha

2 opinie

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne TAMZIO zatrudnia pierwszorzędnych geodetów - nieprzeciętne kwalifikacje i doświadczenie to ich mocne punkty. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

KMIECIAK - Solidna Geodezja Przysucha

Solidna Geodezja

Firma KMIECIAK oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Przysuchy i z sąsiednich miast. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Zakład Usług Budowlanych Grzegorz Wietrzykowski - Tanie Usługi Geodezyjne Przysucha

Zakład Usług Budowlanych Grzegorz Wietrzykowski

Ich specjalność to tanie usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Przysuchy oraz sąsiednich miast. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

URB VIGOR GRZEGORZ CZPAK - Najlepsze Usługi Geodezyjne Przysucha

URB VIGOR GRZEGORZ CZPAK

Usługi geodezyjne nie mają dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Skuza - Dobra Firma Geodezyjna Przysucha

Dobra Firma Geodezyjna Przysucha

Firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie na terenie Przysuchy oraz w rejonie Przysuchy. Ustal pasujący termin od razu!

"Gips System" - Kompetentny Geodeta Przysucha

Kompetentny Geodeta

Kompetentny geodeta z imponującym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Usługi transportowe - Sumienny Geodeta Przysucha

Usługi transportowe

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Usługi transportowe. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Przysuchy za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Geodezyjne Małgorzata Woźniak - Pierwszorzędna Geodezja Przysucha

Usługi Geodezyjne Małgorzata Woźniak

Założona z zamiłowania do geodezji firma świadczy pierwszorzędne usługi geodezyjne na terenie Przysuchy, jak również okolicznych miast i powiatów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Przysusze

Znakomite Usługi Geodezyjne Przysucha

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Te...

 • Przysucha

2023-01-25 do 2023-02-02

Doświadczona Firma Geodezyjna Przysucha

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako uznana firma geodezyjna, która jest ceniona w branży na terenie Mazowieckiego za całościowe wykonywanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3030m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Odrzywół

2023-01-16 do 2023-01-24

Dobre Prace Geodezyjne Przysucha

Oferujesz dobrą propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Kotfin

2023-01-07 do 2023-01-15

Zlecę usługę geodezyjną, 7400m², Skrzynno, Mazowieckie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granicy Powierzchnia działki: 7400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: zlecę wyznaczenie granicy od jednej strony, ...

 • Skrzynno, mazowieckie

2022-12-02 do 2022-12-10

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, poniżej 500m², Przysucha

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Przysucha

2022-11-09 do 2022-11-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1089m², Przysucha

Cel usług geodezyjnych: boisko Powierzchnia działki: 1089m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: dzień dobry w związku z realizacją inwestycji proszę o ...

 • Przysucha

2022-10-05 do 2022-10-13

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 6000m², Przysucha

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję wytyczyć granice dzialki. Po porzedni p...

 • Przysucha

2022-09-22 do 2022-09-30

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 22300m², Ninków

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Ninków

2022-08-25 do 2022-09-02

Szukam geodety, 6000m², Tymoteuszew

••••••••••••••••••••...

 • Tymoteuszew

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Jakubów

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Jakubów

2023-01-16 do 2023-01-24

Geodeta Przysucha

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Kamienna wola

2022-11-09 do 2022-11-17

Dobre Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-11-28...

 • Chlewiska

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Kostrzyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granica ustalana dwukrotnie podcz...

 • Kostrzyn

2022-09-07 do 2022-09-15

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Zakrzewska Wola

Cel usług geodezyjnych: mapa zasadnicza działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zakrzewska wola

2023-01-24 do 2023-02-01

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Zastronie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zastronie

2022-11-08 do 2022-11-16

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 74ha, Opoczno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 74ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: zlecę wyznaczenie granicy, od jednej strony...

 • Opoczno

2022-12-11 do 2022-12-19

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1ha, Opoczno

Zleceniodawca, który szuka najlepszej usługi geodezyjnej winien zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Opoczno

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Opoczno

Zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy tanie usługi geodezyjne wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Opoczna i okolic. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś.

 • Opoczno

2022-11-11 do 2022-11-19

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Opoczno oraz w pobliskich powiatach. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Opoczno

2022-11-23 do 2022-12-01

Usługi Geodezyjne

Klient szuka świetnego geodety dla siebie i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². Jeśli realizujesz bogaty zakres usług geodezyjnych w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Szydłowiec

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Szydłowiec

Odpowiedz na zlecenie jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi na terenie Szydłowca i w pobliskim rejonie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szydłowiec

2022-08-16 do 2022-08-24

Prace Geodezyjne

Dla Zlecającego, który pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 501-1000m², dotarcie do świetnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Szydłowiec

2022-11-16 do 2022-11-24

Szukam geodety, 1501-3000m², Szydłowiec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klie...

 • Szydłowiec

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m², Szydłowiec

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako najlepszy geodeta poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść - Szukam geodety, budowa domu, 1501-3000m². Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Szydłowiec

2022-08-04 do 2022-08-12

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów