Dom z cegły w Przysusze

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 133 922 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Przysucha - ranking najlepszych firm

Domy murowane Przysucha

NEXBUD Sylwester Kęska

99 opinii

Wykonanie domu tradycyjnego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. NEXBUD Sylwester Kęska ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

DK Domy - Najlepsze Budowanie Domu Murowanego Przysucha

DK Domy

1 opinia

Pragniesz znaleźć wartego zaufania fachowca z zakresu najlepszego budowania domu murowanego z Przysuchy, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma DK Domy jest do Twojej dyspozycji. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Usługi remontowo-budowlane - Świetne Domy w Technologii Tradycyjnej Przysucha

Usługi remontowo-budowlane

1 opinia

Uwierz specjalistom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij Usługi remontowo-budowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Zakład Robót Budowlanych Dariusz Wojtunik - Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Przysucha

Rewelacyjne Budowanie Domu Murowanego Przysucha

Powierz zadanie budowania domu murowanego profesjonalistom z miejscowości Przysucha. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Przysuchy są jednymi z najlepszych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi remontowo-budowlane - Rewelacyjne Domy w Technologii Tradycyjnej w Przysusze

Rewelacyjne Domy w Technologii Tradycyjnej w Przysusze

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Usługi remontowo-budowlane jest na to najlepszym rozwiązaniem. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

URB VIGOR GRZEGORZ CZPAK - Solidne Domy Murowane Przysucha

URB VIGOR GRZEGORZ CZPAK

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij URB VIGOR GRZEGORZ CZPAK. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

DACH -BUD - Doskonałe Domy Murowane Przysucha

Doskonałe Domy Murowane

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? DACH -BUD jest na to skuteczną metodą. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Uslugi remontowo budowlane kamil karbownik - Pierwszorzędny Dom Jednorodzinny Przysucha

Uslugi remontowo budowlane kamil karbownik

Jeżeli poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Uslugi remontowo budowlane kamil karbownik są dla Ciebie idealni. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

KMIECIAK - Znakomity Dom Tradycyjny Przysucha

KMIECIAK

Planujesz wybrać wartego zaufania partnera do realizacji swoich planów? KMIECIAK z Przysuchy będzie najszybszą drogą. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Piotr Jędrzejczak Usługi Ogólnobudowlane - Pierwszorzędne Budowanie Domu Murowanego Przysucha

Pierwszorzędne Budowanie Domu Murowanego Przysucha

Zleć usługę budowania domu murowanego profesjonalistom z miejscowości Przysucha. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Przysuchy nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

24 Zlecenia - Domy Murowane Przysucha

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Potworów

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od stanu surowego domu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Potworów

2022-10-31 do 2022-11-08

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 36-100m², Gielniów

Zleceniodawca napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, stan deweloperski, 36-100m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie stanu deweloperskiego domu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Gielniów

2022-09-03 do 2022-09-11

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 55 043 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Przysucha

Ten Klient myśli, że rewelacyjny dom w stanie surowym to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Przysucha

2022-08-28 do 2022-09-05

Najlepszy Stan Deweloperski Domu Przysucha

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek p...

 • Borkowice

2022-08-08 do 2022-08-16

Pierwszorzędny Dom w Stanie Surowym Przysucha

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Przysucha

2022-08-05 do 2022-08-13

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 142m², Klwów

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem w miejscowości Mazowieckie. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym zrealizuj zapytanie o treści "Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 142m²" i dowiedź, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Klwów

2022-07-31 do 2022-08-08

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym Przysucha

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Potworów

2022-07-26 do 2022-08-03

Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiw...

 • Dąbrowa goszczewicka

2022-07-23 do 2022-07-31

Doskonałe Domy w Surowym Stanie Przysucha

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Potworów

2022-07-07 do 2022-07-15

Znakomite Domy w Surowym Stanie

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od domów w surowym stanie poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 260m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Mazowieckiego na pewno udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wieniawa

2022-07-07 do 2022-07-15

Najwyższej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Potworów

2022-06-07 do 2022-06-15

Solidne Domy w Surowym Stanie

Ten Klient uważa, że solidne domy w surowym stanie to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Mistów

2022-10-10 do 2022-10-18

Solidne Budowanie Domów w Stanie Surowym Przysucha

Jeśli realizujesz zlecenia na solidne budowanie domów w stanie surowym w i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 151-200m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako doświadczonej firmie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Przytyk

2022-09-14 do 2022-09-22

Budowa domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Goszczewice

Ten Zlecający potrzebuje profesjonalistów od stanu deweloperskiego domu. Napisał zlecenie o treści - Budowa domu z Porothermu, SSO, 101-150m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Goszczewice

2022-10-24 do 2022-11-01

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Przytyk

2022-09-08 do 2022-09-08

Dom w Stanie Surowym

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od domu w stanie surowym. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Krawara

2022-07-11 do 2022-07-19

Budowa domu murowanego, SSO, 151-200m², Michałowice

Przygotowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Budowa domu murowanego, SSO, 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Michałowice

2022-08-20 do 2022-08-28

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Zainteresowany napisał "Budowa domu z Ytonga, SSZ, 201-300m²". Jako rewelacyjna firma budująca domy w stanie surowym, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Michałowice

2022-10-14 do 2022-10-22

Domy w Surowym Stanie

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Michałowice-Osiedle

2022-11-09 do 2022-11-17

Budowa domu murowanego, SSO, 151-200m², Michałowice

Technologia: tradycyjna murowana z Nowy Termoton Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Michałowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 201-300m², Michałowice-Wieś

Technologia: tradycyjna murowana z Thermoton Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Michałowice-Wieś

2022-06-28 do 2022-07-06

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSO, 151-200m², Michałowice-Wieś

Technologia: tradycyjna murowana z Thermoton Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Michałowice-Wieś

2022-06-28 do 2022-07-06

Znakomity Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Michałowice

2022-09-11 do 2022-09-19

Rewelacyjne Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 225m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Michałowice

2022-11-14 do 2022-11-22

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu