Dom z cegły w Ostrowi Mazowieckiej

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 134 171 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
551 423 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Ostrów Mazowiecka - ranking najlepszych firm

Domy murowane Ostrów Mazowiecka

Perfekcyjne Domy Murowane Pod Klucz

99 opinii

NEXBUD Sylwester Kęska oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Ostrowi Mazowieckiej i okolic. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

PERFECT Dom Piotr Plakwicz - Rewelacyjne Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Rewelacyjne Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

47 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od domów murowanych? Zaufaj doświadczeniu PERFECT Dom Piotr Plakwicz. Nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

DAR - MAX DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI - Staranne Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

DAR - MAX DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI

7 opinii

DAR - MAX DARIUSZ NAPIÓRKOWSKI oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Ostrów Mazowiecka oraz przyległych powiatów. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Budowlane Andrzej Jasiński - Solidne Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Usługi Budowlane Andrzej Jasiński

2 opinie

Jeżeli wciąż szukasz profesjonalistów od domów murowanych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Usługi Budowlane Andrzej Jasiński. Ostrów Mazowiecka i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin!

MPMComplex Profi - Staranne Domy w Technologii Tradycyjnej Ostrów Mazowiecka

MPMComplex Profi

15 opinii

Firma MPMComplex Profi oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Ostrów Mazowiecka oraz przyległych powiatów. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Usługi remontowo-budowlane - Profesjonalne Domy Murowane Pod Klucz Ostrów Mazowiecka

Usługi remontowo-budowlane

2 opinie

Jeśli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Usługi remontowo-budowlane są dla Ciebie stworzeni. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

URB Kołakowski - Znakomita Budowa Domu Murowanego w Ostrowi Mazowieckiej

Znakomita Budowa Domu Murowanego w Ostrowi Mazowieckiej

1 opinia

Gdy poszukujesz świetnej współpracy to profesjonaliści z URB Kołakowski są dla Ciebie idealni. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź.

Usługi remontowo-budowlane PawBud - Znakomite Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Znakomite Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

8 opinii

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych? Wykorzystaj kompetencje Usługi remontowo-budowlane PawBud. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Andrzej Duda usługi remontowo -budowlane - Doskonałej Jakości Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Andrzej Duda usługi remontowo -budowlane

1 opinia

Firma Andrzej Duda usługi remontowo -budowlane świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Ostrowi Mazowieckiej oraz przyległych powiatów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

ArsenBud - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Ostrów Mazowiecka

Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej

2 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej? Trafiłeś w dobre miejsce - ArsenBud jest do Twoich usług. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

24 Zlecenia - Domy Murowane Ostrów Mazowiecka

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 96m², Brok

Technologia: tradycyjna murowana z Beton komórkowy Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 96m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Brok

2022-08-23 do 2022-08-27

Perfekcyjny Dom w Stanie Surowym Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z H+H Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: SSO + dach Powierzchnia obiektu: 150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: nie Projekt: Dom w malinówkach 22...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-07-26 do 2022-08-03

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 55 043 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Prostyń

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 125m², Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 125m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-25 do 2022-07-03

Perfekcyjna Budowa Domu w Stanie Surowym Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z H+H lub podobne Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-06-07 do 2022-06-15

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSZ, 36-100m², Pustelnik

Perfekcyjne budowanie domów w stanie surowym to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Pustelnik

2022-08-01 do 2022-08-09

Stan Surowy Domu Ostrów Mazowiecka

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Przedłóż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Ceranów

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Porządzie

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Porządzie

2022-06-19 do 2022-06-27

Perfekcyjny Stan Deweloperski Domu Ostrów Mazowiecka

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Wyszomierz

2022-08-03 do 2022-08-11

Perfekcyjna Budowa Domu w Stanie Surowym

Zrealizuj zlecenie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym o treści "Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 128m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Nowa Wieś

2022-05-20 do 2022-05-28

Znakomita Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wyślij ofertę Klientowi jako firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje usługi w miejscowości Zambrów oraz w pobliskim rejonie. Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Zambrów

2022-07-26 do 2022-08-03

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek ...

 • Zambrów

2022-08-07 do 2022-08-15

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 100m², Zambrów

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Zambrów

2022-08-14 do 2022-08-22

Dom w Stanie Surowym

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zapytanie o budowę budynku z Ytonga, SSO, 301-500m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zambrów

2022-05-27 do 2022-06-04

Najlepsze Budowanie Domów w Stanie Surowym

Szukasz zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu najlepszego budowania domów w stanie surowym z Zambrowa. Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 70m². Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Zambrów

2022-07-29 do 2022-08-06

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Solbet Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Zambrów

2022-11-01 do 2022-11-09

Stan Deweloperski Domu

Ten Klient nadal potrzebuje profesjonalistów od stanu deweloperskiego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecę budowę bliźniaka murowanego, SSO, 301-500m², chcąc trafić w dobre miejsce. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Zambrów

2022-05-30 do 2022-06-07

Budowa Domu w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m²". Zrealizuj zadanie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania prac z Zambrowa i pobliskich miast. Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Zambrów

2022-09-24 do 2022-10-02

Pierwszorzędne Domy w Surowym Stanie

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od domów w surowym stanie potrzebujesz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 101-150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Zambrowa na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zambrów

2022-11-16 do 2022-11-18

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 280m²". Wykonaj zadanie najwyższej klasy budowania domów w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Zambrowa i przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zambrów

2022-11-07 do 2022-11-07

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Grabowo

Zachwyć tego Zlecającego fachowym działaniem na terenie Podlaskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m²" i pokaż, że budowanie domów w stanie surowym zostanie wykonane szybko i z dokładnością. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Grabowo

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Grabowo

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: tak ...

 • Grabowo

2022-10-05 do 2022-10-13

Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnic...

 • Ciechanowiec

2022-07-30 do 2022-08-07

Budowa domu murowanego, SSO, 201-300m², Ciechanowiec

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako dobra firma od stanu surowego domu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Ciechanowiec

2022-06-03 do 2022-06-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu