Dom z cegły w Gostyninie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 394 707 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 438 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Gostyninie

Domy murowane Gostynin

NEXBUD Sylwester Kęska

100 opinii

Gdy szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z NEXBUD Sylwester Kęska są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Usługi remontowo budowlane OLO-BUD - Porządny Dom Tradycyjny Gostynin

Usługi remontowo budowlane OLO-BUD

4 opinie

Wykonanie domu tradycyjnego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Usługi remontowo budowlane OLO-BUD ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Usługi Murarskie i Wykończeniowe - Najlepszy Dom Jednorodzinny Gostynin

Najlepszy Dom Jednorodzinny Gostynin

2 opinie

Przygotowanie domu jednorodzinnego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Usługi Murarskie i Wykończeniowe ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

DURMAX Usługi Remontowo Budowlane Kamil Durmaj - Świetne Domy w Technologii Tradycyjnej Gostynin

DURMAX Usługi Remontowo Budowlane Kamil Durmaj

5 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij DURMAX Usługi Remontowo Budowlane Kamil Durmaj. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Tom_Bud - Najlepsze Domy Murowane Pod Klucz Gostynin

Tom_Bud

2 opinie

Zrealizowanie domów murowanych pod klucz będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Tom_Bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Tom-Bud - Znakomite Domy Murowane Gostynin

Znakomite Domy Murowane

1 opinia

Wciąż szukasz profesjonalistów od domów murowanych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Tom-Bud. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

SPEC-BUD Alfred Felczak - Rewelacyjne Domy Murowane Pod Klucz Gostynin

SPEC-BUD Alfred Felczak

1 opinia

Firma SPEC-BUD Alfred Felczak świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gostynina i z sąsiednich miast. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

BUDTERMIX - Najlepsze Domy w Technologii Tradycyjnej Gostynin

BUDTERMIX

BUDTERMIX oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gostynina i okolic. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Hydrobud - Porządny Dom Klasyczny Gostynin

Porządny Dom Klasyczny Gostynin

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od domu klasycznego to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Hydrobud. Gostynin i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Red-Bud - Profesjonalne Domy Murowane w Gostyninie

Profesjonalne Domy Murowane w Gostyninie

Wciąż poszukujesz specjalisty od domów murowanych? Wykorzystaj kompetencje Red-Bud. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Gostyninie

Perfekcyjna Budowa Domu w Stanie Surowym Gostynin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnic...

 • Gostynin

2023-01-17 do 2023-01-25

Świetne Domy w Surowym Stanie Gostynin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Gostynin

2023-01-05 do 2023-01-07

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym Gostynin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Gostynin

2022-10-10 do 2022-10-18

Solidne Domy w Surowym Stanie

Ten Klient uważa, że solidne domy w surowym stanie to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 36-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Antoninów

2022-10-08 do 2022-10-16

Doskonały Dom w Stanie Surowym Gostynin

Technologia: ściany w budynku wielorodzinnym Budowany obiekt: wielorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 1659m² Materiał na dach: żelbet Budynek podpiwniczony: tak Projekt:...

 • Gostynin

2022-10-03 do 2022-10-11

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Przekonaj się, że Klienci zlecający budowanie domów w stanie surowym są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od budowania domów w stanie surowym. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Gostynin

2022-09-24 do 2022-09-24

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 40m², Gostynin

Technologia: tradycyjna murowana z Pustak Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 40m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt: ...

 • Gostynin

2022-09-20 do 2022-09-28

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu Gostynin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpi...

 • Gostynin

2022-09-10 do 2022-09-18

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Gostynin

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu solidnego budowania domów w stanie surowym z Gostynina. Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Gostynin

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecę budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 220m², Białe

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 220m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie Pro...

 • Białe

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 151-200m², Gostynin

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Gostynin

2022-08-29 do 2022-09-06

Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSZ, 151-200m², Gostynin

Szukasz zlecenie do wykonania jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gostynin

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Gostynin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Gostynin

2022-08-24 do 2022-09-01

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 36-100m², Dobrów

Przyjmij zadanie wyjątkowej budowy domu w stanie surowym o treści "Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 36-100m²", jako profesjonalista z miejscowości Mazowieckie. Ujmij klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Dobrów

2022-08-14 do 2022-08-22

Dam zlecenie na budowę budynku z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Gostynin

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na budowę budynku z Ytonga, "pod klucz", 36-100m²". Zrealizuj zlecenie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym jako fachowiec w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac w miejscowości Gostynin i pobliskich powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Gostynin

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiw...

 • Gostynin

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Rożenek

Ten Zlecający potrzebuje profesjonalistów od stanu deweloperskiego domu. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Rożenek

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Włodzimierzów

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 151-200m²". Przyjmij usługę najlepszej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do realizacji zleceń w miejscowości Łódzkie i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Włodzimierzów

2023-01-03 do 2023-01-11

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Gąbin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Gąbin

2022-09-19 do 2022-09-27

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Gąbin

2022-11-18 do 2022-11-26

Domy w Surowym Stanie

Jeśli w dalszym ciągu jako dobra firma od domów w surowym stanie poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 110m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Łódzkiego bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Żychlin

2022-12-02 do 2022-12-10

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Zainteresowany napisał "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²". Jako rewelacyjna firma budująca domy w stanie surowym, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Żychlin

2022-10-03 do 2022-10-11

Najlepszy Stan Deweloperski Domu

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Żychlin

2022-09-13 do 2022-09-21

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 90m², Żychlin

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista z zakresu fantastycznej budowy domu w stanie surowym. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 90m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Żychlin

2022-10-31 do 2022-11-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych