Dom z cegły w Wołominie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 394 867 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 439 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Wołominie

Domy murowane Wołomin

Dom Pełen Energii Warszawa

122 opinie

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace specjalistom od budowania domu murowanego z Wołomina. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

NEXBUD Sylwester Kęska - Rewelacyjne Domy w Technologii Tradycyjnej Wołomin

Rewelacyjne Domy w Technologii Tradycyjnej

100 opinii

Uważasz, że rewelacyjne domy w technologii tradycyjnej to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

HAMERTEX - Doskonałej Jakości Domy Murowane Wołomin

HAMERTEX

60 opinii

Wykonanie domów murowanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. HAMERTEX ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PERFECT Dom Piotr Plakwicz - Perfekcyjny Dom Tradycyjny Wołomin

Perfekcyjny Dom Tradycyjny

47 opinii

Firma PERFECT Dom Piotr Plakwicz świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wołomina i z sąsiednich miast. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Escargot Łukasz Kolenda - Profesjonalne Domy Murowane Wołomin

Profesjonalne Domy Murowane

8 opinii

Na wypadek jeśli wciąż szukasz ekspertów od domów murowanych to trafiłeś w dobre miejsce - Escargot Łukasz Kolenda jest do Twoich usług. Wołomin to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Pod-Woj Usługi Budowlane Rafał Wojtas - Porządny Dom Tradycyjny Wołomin

Pod-Woj Usługi Budowlane Rafał Wojtas

8 opinii

Wykonanie domu tradycyjnego będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Pod-Woj Usługi Budowlane Rafał Wojtas ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

THS Sp. z o.o. - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Wołomin

Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Wołomin

4 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od domów w technologii tradycyjnej? Trafiłeś w dobre miejsce - THS Sp. z o.o. jest do Twoich usług. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Usługi Remontowo-Budowlane - Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny Wołomin

Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny Wołomin

3 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie domu jednorodzinnego i zatrudnij Usługi Remontowo-Budowlane. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FUB Marcus - Profesjonalny Dom Tradycyjny Wołomin

FUB Marcus

3 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? FUB Marcus z Wołomina jest na to skuteczną metodą. Zarezerwuj termin już teraz!

ATM Krzysztof Miklaszewicz- usługi budowlane - Solidny Dom Klasyczny w Wołominie

Solidny Dom Klasyczny w Wołominie

2 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij ATM Krzysztof Miklaszewicz- usługi budowlane. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 88 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Wołominie

Budowa domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Radzymin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwnicz...

 • Radzymin

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano wczoraj o 11:08

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Arciechów

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 151-200m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie stanu surowego domu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Arciechów

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 2 dni temu

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSO, 237m², Radzymin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 237m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Radzymin

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 5 dni temu

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Wołomin

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym z Wołomina i prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają duże doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Wołomin

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 6 dni temu

Pierwszorzędne Domy w Surowym Stanie Wołomin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwni...

 • Marki

2023-01-19 do 2023-01-27

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Tłuszcz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt:...

 • Tłuszcz

2023-01-18 do 2023-01-26

Doświadczona Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wyślij ofertę Klientowi jako doświadczona firma budująca domy w stanie surowym świadcząca swoje doświadczenie na terenie Mazowieckiego i w pobliskim rejonie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Radzymin

2023-01-17 do 2023-01-25

Porządny Stan Surowy Domu Wołomin

Zrealizowanie stanu surowego domu z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Radzymin

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 180m², Tłuszcz

Technologia: tradycyjna murowana z gazobeton Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 180m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Projekt...

 • Tłuszcz

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 200m², Tłuszcz

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Tłuszcz

2023-01-13 do 2023-01-21

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Majdan

Ten Klient myśli, że staranny stan surowy domu to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Majdan

2023-01-12 do 2023-01-22

Perfekcyjny Dom w Stanie Surowym Wołomin

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radzymin

2023-01-12 do 2023-01-20

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 130m², Nadma

Dla Klienta wybranie wiarygodnej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Nadma

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Marki

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Marki

2023-01-09 do 2023-01-17

Najwyższej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Wołomin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiwniczon...

 • Radzymin

2023-01-08 do 2023-01-16

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m², Ząbki

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu solidnego budowania domów w stanie surowym z Mazowieckiego. Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Ząbki

2023-01-04 do 2023-01-12

Profesjonalna Budowa Domu w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 201-300m²". Przyjmij zadanie profesjonalnej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Skontaktuj się natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Ostrówek

2023-01-04 do 2023-01-12

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Sieraków

2023-01-04 do 2023-01-12

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Wołomin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: n...

 • Wołomin

2023-01-03 do 2023-01-11

Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Radzymin

2023-01-02 do 2023-01-10

Najlepszy Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie...

 • Marki

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 88m², Stary Dybów

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od domu w stanie surowym szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 88m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Mazowieckie bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zaproponuj termin od razu!

 • Stary dybów

2023-01-01 do 2023-01-09

Budowa domu z Porothermu, "pod klucz", 101-150m², Zagościniec

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnic...

 • Zagościniec

2022-12-25 do 2022-10-10

Zlecę budowę domu murowanego, 270m², Wołomin

Technologia: tradycyjna murowana z gazobetonu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: od stanu zero do stanu surowego otwartego Powierzchnia obiektu: 270m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: n...

 • Wołomin

2022-12-21 do 2022-12-21

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Tłuszcz

Perfekcyjne budowanie domów w stanie surowym to Twoja specjalność? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w branży. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Tłuszcz

2022-12-21 do 2022-12-29

Szukam firmy do budowy obiektu przemysłowego murowanego, 201-300m², Słupno

Ten Klient myśli, że znakomity stan deweloperski domu to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy do budowy obiektu przemysłowego murowanego, 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Słupno

2022-12-15 do 2022-12-23

Budowa domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Marki

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Marki

2022-12-12 do 2022-12-20

Budowa domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Guzowatka

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Guzowatka

2022-12-11 do 2022-12-19

Stan Deweloperski Domu

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie stanu deweloperskiego domu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Tłuszcz

2022-12-10 do 2022-12-18

Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Starowola

2022-12-10 do 2022-12-10

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Kobyłka

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

 • Kobyłka

2022-12-05 do 2022-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych