Geodeta w Zwoleniu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 933 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 149 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Zwoleniu

Geodeta Zwoleń

Pierwszorzędna Geodezja Zwoleń

8 opinii

Pracownicy GeoProgres Karol Duda to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od pierwszorzędnej geodezji. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

GEOPLAN Magdalena Oziewicz - Najlepsza Ewidencja Gruntów Zwoleń

Najlepsza Ewidencja Gruntów Zwoleń

3 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij GEOPLAN Magdalena Oziewicz. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin już teraz!

ABprojekt Artur Bernaciak - Znakomita Firma Geodezyjna Zwoleń

ABprojekt Artur Bernaciak

1 opinia

Masz zamiar powierzyć prace, a jeszcze nie masz firmy geodezyjnej? ABprojekt Artur Bernaciak to doskonały wybór. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

JMK GEODETA Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Justyna Kusio - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Zwoleń

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów

Jeszcze szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie JMK GEODETA Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Justyna Kusio. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

"P U H Piasek Bud" - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Zwoleń

"P U H Piasek Bud"

Jeśli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z P U H Piasek Bud są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

MARBUD - Perfekcyjna Geodezja w Zwoleniu

Perfekcyjna Geodezja w Zwoleniu

Geodezja w najlepszym wydaniu to dla firmy MARBUD pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Firma remontowo budowlana - Doskonała Geodezja Zwoleń

Firma remontowo budowlana

Znakomici pracownicy firmy Firma remontowo budowlana spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Usługi Geodezyjne A M w Geo Pomiar S.C. - Najwyższej Klasy Geodeta Zwoleń

Usługi Geodezyjne A M w Geo Pomiar S.C.

Zwróć się do Usługi Geodezyjne A M w Geo Pomiar S.C. jeśli szukasz najwyższej klasy geodetów działających na terenie Zwolenia i w sąsiednich miastach. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz ofertę.

Usługi Blacharsko Dekarskie - Świetna Firma Geodezyjna Zwoleń

Usługi Blacharsko Dekarskie

Osoby z Usługi Blacharsko Dekarskie to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży perfekcyjnej geodezji. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

WIELMAR-BUD - Dobry Geodeta Zwoleń

WIELMAR-BUD

Poszukujesz godnego uwagi profesjonalisty realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych w Zwoleniu. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Zwoleniu

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Zwoleń

Jako wiarygodny specjalista oraz rewelacyjny geodeta działasz na terenie Zwolenia oraz w okolicy? Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Zwoleń

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 3 dni temu

Tanie Usługi Geodezyjne Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 6600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ranachów-Wieś

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Dąbrówka

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako dobry geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m². Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Dąbrówka

2023-01-13 do 2023-01-21

Rewelacyjne Prace Geodezyjne Zwoleń

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny prac geodezyjnych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 2ha. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Glina

2022-08-07 do 2022-08-15

Firma Geodezyjna Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 3200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Interesu...

 • Pogorzel

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecę usługę geodezyjną, 3200m², Pogorzel

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 3200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe...

 • Pogorzel

2022-09-01 do 2022-09-03

Geodezja Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 13600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: mapa do celów projektowych Al.•••••...

 • Stara wieś

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Ciepielów

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, choć szuka od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Ciepielów

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Pionki

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pionki

2022-11-25 do 2022-12-03

Potrzebuję geodety, podział działki, 30000m², Pionki

Jako geodeta realizując się od wczesnej młodości i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, podział działki, 30000m²". Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Pionki

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam geodety, podział działki, 501-1000m², Antoniówka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Antoniówka

2022-09-05 do 2022-09-13

Dobra Firma Geodezyjna

Ten Klient zgłosił "Szukam geodety, 1001-1500m²". Jako dobra firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Przedzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Lipsko

2022-08-17 do 2022-08-25

Szukam geodety, poniżej 500m², Lipsko

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Lipsko

2022-09-22 do 2022-09-30

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Lipsko

Cel usług geodezyjnych: A••••••, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Lipsko

2022-12-14 do 2022-12-22

Nieprzeciętny Geodeta Zwoleń

Cel usług geodezyjnych: Służebność drogi Powierzchnia działki: 8000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lipsko

2022-11-06 do 2022-11-14

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Jelonek

2023-01-18 do 2023-01-26

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Aleksandrow Gm. Sienno Powiat Lipsko

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako najlepszy geodeta poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Aleksandrow gm. Sienno powiat Lipsko

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Aleksandrow Mazowieckie

Przez zapewnianie solidnej usługi geodezyjnej Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Aleksandrow mazowieckie

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2518m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wytyczenie 4. punktów granicznych działki...

 • Kazimierz Dolny

2022-11-14 do 2022-11-22

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Dobrosławów

2023-01-09 do 2023-01-09

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kozienice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kozienice

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.43ha, Kozienice

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje rewelacyjne usługi geodezyjne Zlecającemu w pobliżu miejscowości Kozienice, który pisze "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1.43ha". Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kozienice

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam geodety, 700m², Kozienice

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Kozienice i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Kozienice

2022-07-25 do 2022-08-02

Szukam geodety, 1001-1500m², Puławy

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Szukam geodety, 1001-1500m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Puławy

2022-11-01 do 2022-11-09

Szukam geodety, 501-1000m², Puławy

Cel usług geodezyjnych: Przyłącze gazowe Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Puławy

2022-10-02 do 2022-10-10

Znakomite Prace Geodezyjne

Jako ekspert złóż najlepszą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 3000m²" jest stworzone dla Ciebie. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Puławy

2022-08-04 do 2022-08-12

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Wola Chodkowska

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Mazowieckiego. Jako uznana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko i z dokładnością. Nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Wola chodkowska

2022-07-20 do 2022-07-28

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów