Geodeta w Grójcu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Grójcu

Geodeta Grójec

GeoProgres Karol Duda

8 opinii

Firma geodezyjna GeoProgres Karol Duda to prawdziwi wyjadacze w temacie geodezji. Swoje usługi oferują Klientom w okolicy Grójca. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Świetne Usługi Geodezyjne Grójec

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak

4 opinie

Są w branży usług geodezyjnych od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Grójca, ale także okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

GPG Zawadzki - Wysokiej Klasy Geodeta Grójec

Wysokiej Klasy Geodeta

3 opinie

Wysokiej klasy geodeta z bogatym doświadczeniem z zakresu perfekcyjnych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Mapex Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów w Grójcu

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów w Grójcu

2 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Mapex Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Geo-Tok Katarzyna Tokaj - Fantastyczny Geodeta Grójec

Fantastyczny Geodeta Grójec

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze fantastycznego geodety dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Geo-Tok Katarzyna Tokaj. Wykonuje bogaty zakres usług w korzystnych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Geodeta Mirosław Pleskot - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Grójec

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

5 opinii

Firma Geodeta Mirosław Pleskot oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z rejonu Grójca i z sąsiednich miast. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

GEO MAPA SEBASTIAN MALCZEWSKI - Najlepsza Ewidencja Gruntów Grójec

Najlepsza Ewidencja Gruntów Grójec

Firma GEO MAPA SEBASTIAN MALCZEWSKI oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z Grójca i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Firma Remontowo-Budowlana Lidia Zajączkowska - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Grójec

Firma Remontowo-Budowlana Lidia Zajączkowska

Ich specjalność to fantastyczne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Grójec oraz przyległych miast. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

BRYGADA BUDOWLANA NI FIRMA. - Kompetentny Geodeta Grójec

BRYGADA BUDOWLANA NI FIRMA.

Jeśli jeszcze szukasz kompetentnego geodety, to zwróć uwagę na firmę BRYGADA BUDOWLANA NI FIRMA.. Realizuje szeroki zakres usług w bezkonkurencyjnych cenach. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

FUX Łukasz Chądzyński - Profesjonalna Firma Geodezyjna Grójec

Profesjonalna Firma Geodezyjna

Nie wątp w wieloletnie doświadczenie FUX Łukasz Chądzyński. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Grójca za kompletne wykonywanie usług geodezyjnych. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Grójcu

Geodezja Grójec

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Grójec

2023-01-15 do 2023-01-23

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1.4ha, Grójec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1.4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grójec

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam geodety, budowa domu, 2ha, Maciejówka

Pokaż Klientowi, że takiej propozycji prac geodezyjnych nie znajdzie w miejscowości Mazowieckie i okolicy, więc jeżeli poszukuje odpowiednich prac geodezyjnych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ustal pasujący termin!

 • Maciejówka

2023-01-01 do 2023-01-09

Geodezja

Jako fachowiec działający w rejonie miejscowości Mazowieckie i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Szukam geodety, 1001-1500m²". Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Mogielnica

2022-11-25 do 2022-12-03

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Grójec

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Grójec

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję geodety, 3068m², Grójec

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Grójec

2022-10-23 do 2022-10-31

Doskonałe Prace Geodezyjne

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1000m², wybranie doskonałych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Barcice drwalewskie

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam geodety, 501-1000m², Belsk Duży

Szukasz skrojonego pod Twojej firmy zlecenia? Jako specjalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych z Mazowieckiego poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam geodety, 501-1000m²". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Belsk Duży

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 1001-1500m², Lisówek, Gm.grójec

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: lisówek, działka 75...

 • Lisówek, gm.Grójec

2022-10-02 do 2022-10-10

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Chynów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Barcice drwalewskie Ter...

 • Chynów

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 4ha, Grójec

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Grójec

2022-09-04 do 2022-09-12

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Tanio, szybko, dokladnie, profe...

 • Chynów

2022-08-27 do 2022-09-04

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1035m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Grójec

2022-08-10 do 2022-08-18

Potrzebuję geodety, 1001-1500m², Władysławów

Jako utalentowani pracownicy możecie spełnić oczekiwania z zakresu geodezji. Zapytanie brzmi "Potrzebuję geodety, 1001-1500m²". Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Władysławów

2022-12-07 do 2022-12-15

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Owadów

2023-01-12 do 2023-01-18

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Prażmów

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m². Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Prażmów

2022-12-12 do 2022-12-20

Doskonała Geodezja

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w dziedzinie geodezji możesz zaoferować swoje doskonałe usługi geodezyjne Zlecającemu w okolicy Mazowieckiego, który wysłał zapytanie o treści "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1133m²". Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nowy prażmów

2022-12-27 do 2023-01-04

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Kostrzyn

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Granica ustalana dwukrotnie podcz...

 • Kostrzyn

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 2200m², Tarczyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie granic działki ,budowa domów Termin sko...

 • Tarczyn

2023-01-07 do 2023-01-07

Wykwalifikowany Geodeta Grójec

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Mazowieckie i w okolicy? Jesteś najlepiej dopasowanym specjalistą do tego zapytania. Zaprezentuj wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Prace małe

2022-12-29 do 2022-12-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m², Tarczyn

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m²" jest stworzone dla Ciebie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Tarczyn

2022-12-05 do 2022-12-13

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Grójec

Wyślij ofertę Klientowi jako profesjonalna firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Mazowieckiego oraz w rejonie powiatu. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Złotokłos

2022-11-22 do 2022-11-30

Fantastyczny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 995m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę badanie geotechniczne działki w zw...

 • Złotokłos

2022-10-31 do 2022-10-31

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Głosków-Letnisko

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Mazowieckie i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Głosków-Letnisko

2022-11-09 do 2022-11-17

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1134m², Kuleszówka

Musisz koniecznie odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została założona z zamiłowania do geodezji i świadczy najlepsze usługi geodezyjne na obszarze Mazowieckiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Kuleszówka

2022-10-17 do 2022-10-17

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów