Geodeta w Przasnyszu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 595 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 270 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Przasnyszu

Geodeta Przasnysz

Geonom Marcin Lorenc

5 opinii

Są obecni w branży usług geodezyjnych od wielu lat, głównie na obszarze Przasnysza, ale także okolicznych miast. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PRZYCIEMNIANIE OKLEJANIE SZYB W DOMACH LUB BIURACH - Perfekcyjna Geodezja Przasnysz

Perfekcyjna Geodezja

Firma geodezyjna PRZYCIEMNIANIE OKLEJANIE SZYB W DOMACH LUB BIURACH to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie geodezji. Swoje usługi oferują Klientom w rejonie miejscowości Przasnysz. Nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Usługi budowlane - Dobra Firma Geodezyjna Przasnysz

Usługi budowlane

Sprawdź doświadczoną kadrę Usługi budowlane. Ta znana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Przasnysza za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

DJL Team - Tanie Usługi Geodezyjne Przasnysz

Tanie Usługi Geodezyjne Przasnysz

Starasz się odnaleźć solidnego fachowca od tanich usług geodezyjnych z Przasnysza, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma DJL Team jest do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi remontowo - Budowlane - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Przasnysz

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Przasnysz

Firma Usługi remontowo - Budowlane świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Przasnysza oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi budowlane - Kompetentny Geodeta Przasnysz

Usługi budowlane

Usługi geodezyjne to życiowa pasja ekipy z firmy Usługi budowlane - są niekwestionowanym liderem w fachu geodety. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Z>U.P.H. MAR-TEX - Najlepsza Ewidencja Gruntów w Przasnyszu

Najlepsza Ewidencja Gruntów w Przasnyszu

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to firma ZU.P.H. MAR-TEX jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny ewidencji gruntów. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Mpw - Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Przasnysz

Mpw

Mpw świadczy usługi geodezyjne od wielu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Przasnysz, ale także okolicznych miast. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Z.P.U.H."MARBUD" - Solidna Geodezja Przasnysz

Z.P.U.H."MARBUD"

Eksperci z Z.P.U.H.MARBUD to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny geodezji. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Rzeczoznawca Majątkowy Usługi Geodezyjne Cezary Mamiński - Znakomite Usługi Geodezyjne Przasnysz

Znakomite Usługi Geodezyjne

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje wszechstronne usługi geodezyjne. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Przasnyszu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przasnysz

2022-12-05 do 2022-12-13

Świetne Prace Geodezyjne Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka pod Lesznem, o...

 • Leszno

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o szybki kontakt. Zależy mi na szybkim w...

 • Leszno

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 15:09

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 900m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Leszno

2022-10-19 do 2022-10-27

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 6ha, Karniewo

Przez zapewnianie dobrej usługi geodezyjnej Twoja firma przewyższa konkurentów. Renoma, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zachwycić zlecających. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Karniewo-

2022-11-12 do 2022-11-20

Doświadczona Firma Geodezyjna Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Rojków

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1.59ha, Baranowo

Poszukiwane są solidne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1.59ha. Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Baranowo

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Ciechanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Pierwszorzędny Geodeta Przasnysz

Jako pierwszorzędny geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Ciechanowa i w okolicznych miastach? Pokaż dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Ciechanów

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecę usługę geodezyjną, 6000m², Ciechanów

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako godny zaufania fachowiec od rewelacyjnych usług geodezyjnych? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha, Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.6ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ciechanów

2022-12-20 do 2022-12-28

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: Mapa naniesienia kanalizacji Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Ciechanów

2022-08-04 do 2022-08-12

Prace Geodezyjne

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Ciechanów

2022-09-02 do 2022-09-10

Szukam geodety, 1501-3000m², Bolewo

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w Mazowieckim poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam geodety, 1501-3000m²". Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Rewelacyjny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Usługi Geodezyjne Przasnysz

Szukasz Klienta jako warty uwagi specjalista od solidnych usług geodezyjnych z Mławy? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Mława

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam geodety, 30m², Mława

Jako firma zatrudniająca doświadczonych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym doświadczeniem, ogłoszenie o treści - Szukam geodety, 30m² jest skierowane do Ciebie. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Mława

2023-01-22 do 2023-01-30

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Mława

2022-09-12 do 2022-09-20

Geodeta

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Mława

2022-11-15 do 2022-11-23

Usługa geodezyjna, podział działki, 1.5ha, Mława

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mława

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Mława

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mława

2022-12-31 do 2023-01-08

Potrzebuję geodety, 1700m², Różan

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Różan

2022-09-20 do 2022-09-28

Geodezja Przasnysz

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Złóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Narzym

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Zainteresowany zgłosił "Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Iłowo-Osada

2022-07-27 do 2022-08-04

Solidna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granicy działki Powierzchnia działki: 49m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowić granice działki Termin skorzy...

 • Błędostowo

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 2045m², Kruki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2045m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kruki

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Nidzica

Pracując w branży usług geodezyjnych od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Nidzica, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Nidzica

2022-11-20 do 2022-11-28

Tanie Usługi Geodezyjne

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do geodezji i świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Pułtuska, jak również pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Pułtusk

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podczas modernizacji drogi pomimo o...

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1750m², Pułtusk

Jako ekspert z branży tanich usług geodezyjnych, świadczący usługi dla Klientów z Pułtuska i sąsiednich miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1750m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów