Geodeta w Żurominie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 817 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Żurominie

Geodeta Żuromin

Profesjonalna Geodezja Żuromin

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z zakresu geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Aneta Gapa Sieradzka Geopunkt - Profesjonalna Firma Geodezyjna Żuromin

Aneta Gapa Sieradzka Geopunkt

Nie wątp w kompetentną kadrę Aneta Gapa Sieradzka Geopunkt. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Żuromin za całościowe podejście do usług geodezyjnych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

METRUM PRACOWNIA GEODEZYJNA Tomasz Pieczkowski - Perfekcyjna Geodezja w Żurominie

Perfekcyjna Geodezja w Żurominie

Zawodowcy z METRUM PRACOWNIA GEODEZYJNA Tomasz Pieczkowski to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od geodezji. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi geodezyjne Tomasz Lorkowski - Doświadczona Firma Geodezyjna Żuromin

Doświadczona Firma Geodezyjna

Sprawdź wykwalifikowaną grupę pracowników Usługi geodezyjne Tomasz Lorkowski. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Żuromina za gruntowne podejście do usług geodezyjnych. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO BUDOWLANA TOMBUD - Najlepsza Ewidencja Gruntów Żuromin

Najlepsza Ewidencja Gruntów

Oferuje usługi z zakresu geodezji od lat, zwłaszcza na obszarze Żuromina, ale także przyległych powiatów. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi Wykończeniowo-remontowe - Profesjonalny Geodeta Żuromin

Profesjonalny Geodeta Żuromin

Profesjonalny geodeta proponuje swoje usługi w miejscowości Żuromin i w okolicznych miastach. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Geoart S.C. Kluskiewicz D Sitarski A - Kompetentny Geodeta Żuromin

Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Geoart S.C. Kluskiewicz D Sitarski A

Utalentowani pracownicy Biuro Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Geoart S.C. Kluskiewicz D Sitarski A spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Biuro Usług Geodezyjnych Geo Centrum S.C. Krzysztof Potorski Tomasz Lorkowski - Dobry Geodeta Żuromin

Biuro Usług Geodezyjnych Geo Centrum S.C. Krzysztof Potorski Tomasz Lorkowski

Poszukujesz godnego uwagi profesjonalisty realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych w Żurominie. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE - Tanie Usługi Geodezyjne Żuromin

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE

KAL-MIX USLUGI ELEKTRYCZNO-STOLARSKIE to wybitni specjaliści z branży tanich usług geodezyjnych, świadczący usługi dla Klientów z Żuromina i przyległych powiatów. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

ASZ-BUD"USŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Żuromin

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

ASZ-BUDUSŁUGI BUDOWLANE ANDRZEJ SZOSTAK zatrudnia dobrych geodetów - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich mocne punkty. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Żurominie

Idealne Prace Geodezyjne Żuromin

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany specjalista z zakresu prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zieluń-Osada

2022-09-11 do 2022-09-19

Firma Geodezyjna Żuromin

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Mazowieckie za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, podział działki, 11000m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Stare garkowo

2022-11-17 do 2022-11-25

Szukam geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Zawidz Kościelny

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zgłoszenia o treści "Szukam geodety, spór o granice działki, 1501-3000m²". Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Zawidz Kościelny

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Orszymowo

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic / MDCP Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie granic / wytyczenie granic ...

 • Orszymowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Wyjątkowa Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sierpc

2022-10-04 do 2022-10-12

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Sierpc

Dla Zlecającego, który napisał - Potrzebuję geodety, 1501-3000m², dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sierpc

2022-12-17 do 2022-12-25

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 968m², Narzym

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 968m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Narzym

2022-08-12 do 2022-08-20

Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m², Iłowo-Osada

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Iłowo-Osada

2022-07-27 do 2022-08-04

Dobra Firma Geodezyjna

To zlecenie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Działdowa i okolic. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Działdowo

2022-11-14 do 2022-11-22

Potrzebuję geodety, 1001-1500m², Kłuśno

Będąc w gronie geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Kujawsko-pomorskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kłuśno

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam geodety, spór o granice działki, 5.23ha, Lelice

Jeśli usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. zainteresowany napisał "Szukam geodety, spór o granice działki, 5.23ha". Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Lelice

2022-10-06 do 2022-10-14

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Lelice

Jeśli twoja specjalność to solidne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Mazowieckiego oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na właśnie Ciebie. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Lelice

2022-07-30 do 2022-08-07

Zlecę usługę geodezyjną, 2.5ha, Mława

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki Powierzchnia działki: 2.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki i drogi Termin skorzystan...

 • Mława

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam geodety, 30m², Mława

Pracując w branży usług geodezyjnych od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Mława, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Mława

2023-01-22 do 2023-01-30

Prace Geodezyjne

Dla Zlecającego, który pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², dotarcie do świetnych prac geodezyjnych jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Mława

2022-09-12 do 2022-09-20

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 18303m², Mława

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 18303m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mława

2022-11-15 do 2022-11-23

Pierwszorzędna Geodezja Żuromin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mława

2022-09-27 do 2022-10-05

Perfekcyjna Geodezja

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tej dziedzinie. Zaproponuj termin od razu!

 • Mława

2022-12-31 do 2023-01-08

Szukam geodety, 1501-3000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Żuromin

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha". Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Rypin

2022-12-08 do 2022-12-16

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Rypin

Cel usług geodezyjnych: oświetlenia drogowego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Rypin

2022-11-07 do 2022-11-15

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 61m², Goszczyce Poświętne

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Goszczyce poświętne

2023-01-17 do 2023-01-25

Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest ceniona w branży na terenie Ciechanowa za całościowe realizowanie usług geodezyjnych, wykonaj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Ciechanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam geodety, 1501-3000m², Ciechanów

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i napisał - Szukam geodety, 1501-3000m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Ciechanów

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecę usługę geodezyjną, 6000m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: budowa "Biedronki" Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Kompleksowa obsługa budowy. Termin skorzyst...

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów