Geodeta w Garwolinie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 317 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Garwolinie

Geodeta Garwolin

Pierwszorzędna Geodezja Garwolin

19 opinii

Pracownicy Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od pierwszorzędnej geodezji. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

GeoProgres Karol Duda - Kompetentny Geodeta Garwolin

GeoProgres Karol Duda

8 opinii

Właśnie wybierasz solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? GeoProgres Karol Duda jest na to skuteczną metodą. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

GPG Zawadzki - Wybitny Geodeta Garwolin

Wybitny Geodeta Garwolin

3 opinie

Jesteś zdania, że znakomita ewidencja gruntów to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z GPG Zawadzki udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Radosław Siwiński GEORAD - Rewelacyjna Firma Geodezyjna w Garwolinie

Rewelacyjna Firma Geodezyjna w Garwolinie

3 opinie

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to prawdziwy majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Geotor Usługi Geodezyjne Tomasz Rumianek - Fantastyczny Geodeta Garwolin

Geotor Usługi Geodezyjne Tomasz Rumianek

1 opinia

Fantastyczny geodeta z obszerną wiedzą w kwestii fantastycznych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

GPG Zawadzki - geodeta - Doskonała Geodezja Garwolin

Doskonała Geodezja

1 opinia

Pracownicy GPG Zawadzki - geodeta to specjaliści w każdym calu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od geodezji. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

LECHDOM GARWOLIN - Wyjątkowy Geodeta Garwolin

LECHDOM GARWOLIN

3 opinie

Firma LECHDOM GARWOLIN świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Garwolina i z sąsiednich miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Domy z drewna - Solidna Geodezja Garwolin

Domy z drewna

1 opinia

Eksperci z Domy z drewna to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny geodezji. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Rob Bud - Porządna Ewidencja Gruntów Garwolin

Rob Bud

1 opinia

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Rob Bud. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

M-bud - Rzetelna Firma Geodezyjna Garwolin

M-bud

1 opinia

Szukasz godnego uwagi fachowca wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Garwolinie

Dobre Prace Geodezyjne Garwolin

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Trzcianka

2023-01-17 do 2023-01-25

Dobre Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 7908m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wilga

2023-01-16 do 2023-01-16

Tanie Usługi Geodezyjne Garwolin

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista od tanich usług geodezyjnych? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Podebłocie

2023-01-12 do 2023-01-20

Niezawodna Firma Geodezyjna Garwolin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 7.62ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Garwolin

2023-01-01 do 2023-01-09

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Podebłocie

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilku lat, głównie na obszarze Mazowieckiego, ale także przyległych powiatów możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Podebłocie

2022-12-16 do 2022-12-24

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Łaskarzew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Łaskarzew

2022-12-01 do 2022-12-09

Potrzebuję geodety, budowa domu, podział działki, 1001-1500m², Anielów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Anielów

2022-11-25 do 2022-12-03

Potrzebuję geodety, podział działki, 1001-1500m², Wólka Ostrożeńska

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w okolicy Mazowieckiego - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Wólka ostrożeńska

2022-11-14 do 2022-11-15

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Wilga

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, poszukuję geodety w celu ustale...

 • Wilga

2022-11-09 do 2022-11-17

Perfekcyjny Geodeta Garwolin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.9ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Garwolin

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Wilga

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który zleca - "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1ha", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Wilga

2022-10-18 do 2022-10-26

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 750m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Garwolin

2022-10-17 do 2022-10-25

Tanie Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Korytnica gm.Garwolin

2022-10-03 do 2022-10-11

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1125m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Naniesienie rzeczy które muszę powinnam m...

 • Korytnica gm.Trojanów mazowieckie

2022-09-25 do 2022-10-03

Geodeta

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lipniki

2022-09-16 do 2022-09-24

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mazowieckie

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebuję geodety, podział działki, 5985m², Garwolin

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Garwolina, więc jeżeli szuka doskonałych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Garwolin

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 1001-1500m², Garwolin

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z imponującym doświadczeniem w temacie geodezji. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Garwolin

2022-08-30 do 2022-09-07

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Lucin

2022-08-26 do 2022-09-03

Usługi Geodezyjne

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie geodezji możesz zaoferować swoje fachowe usługi geodezyjne Zleceniodawcy w okolicy Mazowieckiego, który pisze "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4950m²". Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Maciejowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Sobolew

Zainteresowany napisał "Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m²". Jako wiarygodna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Sobolew

2022-08-14 do 2022-08-22

Perfekcyjna Geodezja Garwolin

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Szukam geodety, poniżej 500m²". Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Garwolin

2022-08-14 do 2022-08-22

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Jaźwiny

2022-08-08 do 2022-08-16

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Garwolin

2022-08-08 do 2022-08-16

Wysokiej Klasy Geodeta

Będąc w gronie geodetów z tak dużym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym kandydatem do tego zlecenia. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Korytnica

2022-08-06 do 2022-08-14

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Jeśli rzetelne usługi geodezyjne w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. składający zapytanie zgłosił "Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m²". Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Garwolin

2022-08-01 do 2022-08-09

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów