Studnie głębinowe w Garwolinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 825 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 803 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Garwolinie

Studnie głębinowe Garwolin

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Zawiązana z pasji do studniarstwa firma oferuje profesjonalne kopanie studni na terenie Garwolina, jak również pobliskich miast i powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

PHU Erem Roman Mrugałło - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Garwolin

PHU Erem Roman Mrugałło

19 opinii

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu najwyższej klasy kopania studni do realizacji zaplanowanych działań? Firma PHU Erem Roman Mrugałło jest Twoim rozwiązaniem. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

LECHDOM GARWOLIN - Pierwszorzędne Studniarstwo Garwolin

LECHDOM GARWOLIN

3 opinie

Studniarstwo to życiowa pasja tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

INWENTBUD Robert Majsterek - Staranne Studnie Głębinowe Garwolin

INWENTBUD Robert Majsterek

1 opinia

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z INWENTBUD Robert Majsterek są dla Ciebie idealni. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Leo Bud - Profesjonalne Studnie Głębinowe Garwolin

Leo Bud

2 opinie

Nadal poszukujesz specjalisty od studni głębinowych? Skorzystaj z doświadczenia Leo Bud. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Roboty Ziemne Mariusz Zwierz - Znakomita Studnia Artezyjska Garwolin

Roboty Ziemne Mariusz Zwierz

1 opinia

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od studni głębinowych? Wykorzystaj doświadczenie Roboty Ziemne Mariusz Zwierz. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Domy z drewna - Profesjonalne Wiercenie Studni Głębinowej Garwolin

Domy z drewna

1 opinia

Starasz się odnaleźć dobrego fachowca z zakresu profesjonalnego wiercenia studni głębinowej z Garwolina, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Domy z drewna jest Twoim rozwiązaniem. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

GMG BUDOWA Grzegorz Gdyra - Najlepsze Studnie Głębinowe Garwolin

Najlepsze Studnie Głębinowe Garwolin

1 opinia

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GMG BUDOWA Grzegorz Gdyra. Garwolin i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

Rob Bud - Znakomite Studnie Głębinowe Garwolin

Rob Bud

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz ekspertów od studni głębinowych to skorzystaj z kwalifikacji Rob Bud. Garwolin to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

M-bud - Profesjonalne Studnie Wiercone Garwolin

M-bud

1 opinia

M-bud oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Garwolina i z sąsiednich miast. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 27 zleceń na studnie głębinowe w Garwolinie

Zapytanie o wykopanie studni, Wola Żelechowska

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapytanie o wykopanie studni", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wola żelechowska

2023-01-08 do 2023-01-10

Dam zlecenie na wykopanie studni, Nowy Pilczyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy pilczyn

2022-08-22 do 2022-08-30

Solidne Studniarstwo Garwolin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: 2022-08-25...

 • Wygoda

2022-08-21 do 2022-08-29

Kopanie Studni Garwolin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 40m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Małęczyn

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecę wykonanie studni, Małęczyn

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: glębokość do ustalenia Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Małęczyn

2022-10-24 do 2022-11-01

Budowa Studni Garwolin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Borki

2022-08-15 do 2022-08-23

Najlepsze Budowanie Studni Garwolin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Stoczek Łukowski

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 18m, Ryki

Wykonanie studni głębinowej dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 18m. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Ryki

2022-09-29 do 2022-10-07

Budowanie Studni

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu doskonałego budowania studni odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Potrzebuję wykopać studnię i zostało złożone przez rzetelnego Zleceniodawcę. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Bobrowniki

2022-08-13 do 2022-08-21

Doskonałe Studniarstwo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Mazowieckie, ale także okolicznych miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Maciejowice

2022-09-15 do 2022-09-23

Studnia Głębinowa Garwolin

Jeżeli nadal jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebuję wykopać studnię. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Warka

2022-09-12 do 2022-09-20

Perfekcyjne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Czachówek

2022-08-11 do 2022-08-19

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m, Rzakta

Zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie i z sąsiednich miast. Zaproponuj termin już teraz!

 • Rzakta

2022-09-11 do 2022-09-19

Doskonała Budowa Studni Głębinowej

Spowoduj, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu budowy studni głębinowej stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Dam zlecenie na wykopanie studni. Umów się na rozmowę od razu i prześlij ofertę.

 • Krzywda

2022-08-08 do 2022-08-16

Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Otwock

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebuję wykopać studnię, Otwock

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Otwock

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam ekipy do wykopania studni, Barcice Drwalewskie

Bądź pewny, że Klienci zlecający kopanie studni są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kopania studni. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Barcice drwalewskie

2022-10-01 do 2022-10-09

Szukam ekipy do wykopania studni, Gójszcz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom letniskowy Wymagania dodatkowe: lokalizacja: Gojszcz gmina Mrozy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gójszcz

2022-12-04 do 2022-12-12

Zlecę wykonanie studni, Wola Rafałowska

Poszukujesz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego kopania studni w miejscowości Mazowieckie lub na terenie Mazowieckiego? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Wola rafałowska

2022-07-23 do 2022-07-31

Tania Budowa Studni Głębinowej

Jako ekspert zaproponuj doskonałą ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Na pewno zlecenie o treści "Potrzebuję wykopać studnię" jest stworzone dla Ciebie. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Mińsk Mazowiecki

2023-01-08 do 2023-01-16

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Mińsk Mazowiecki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebuję wykopać studnię, Pionki

Przyjmij zadanie wysokiej klasy budowania studni o treści "Potrzebuję wykopać studnię", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego jesteś w ścisłej czołówce. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Pionki

2022-12-03 do 2022-12-11

Perfekcyjne Studniarstwo

Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie budowania studni. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zlecę wykonanie studni". Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Solec

2022-09-06 do 2022-09-14

Doskonałe Studniarstwo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Lubelskiego, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Ułęż

2022-08-16 do 2022-08-24

Pierwszorzędne Kopanie Studni

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od pierwszorzędnego kopania studni w rejonie Mazowieckiego lub na terenie Mazowieckiego? Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Dębe Wielkie

2022-09-04 do 2022-09-12

Dam zlecenie na wykopanie studni, Józefów

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapotrzebowanie Zlecającego jako specjalista od studni głębinowej. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Józefów

2022-08-15 do 2022-08-23

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 6m, Wiązowna

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 6m, wybranie idealnej budowy studni głębinowej jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego produktu. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Wiązowna

2022-09-26 do 2022-10-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych