Studnie głębinowe w Szydłowcu

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 236 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 405 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Szydłowcu

Studnie głębinowe Szydłowiec

Rewelacyjne Studnie Wiercone

19 opinii

Na wypadek jeśli nadal szukasz profesjonalistów od studni wierconych to zaufaj doświadczeniu PHU Erem Roman Mrugałło. Szydłowiec to główny obszar ich działania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

P.P.U.H. "AMARmix" - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Szydłowiec

P.P.U.H. "AMARmix"

8 opinii

Gdy poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z P.P.U.H. AMARmix perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY - Staranna Studnia Kopana Szydłowiec

Staranna Studnia Kopana Szydłowiec

3 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

P.P.H.U "M.M. DEPO" - Rewelacyjne Kopanie Studni Szydłowiec

Rewelacyjne Kopanie Studni Szydłowiec

6 opinii

Nie marnuj energii i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii kopania studni z miejscowości Szydłowiec. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

PRB REFEX RAFAŁ MAŃKO - Porządne Studnie Głębinowe Szydłowiec

PRB REFEX RAFAŁ MAŃKO

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od studni głębinowych? Skorzystaj z kwalifikacji PRB REFEX RAFAŁ MAŃKO. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zakład Kamieniarsko budowlany Dar-Bud - Fantastyczne Wiercenie Studni Głębinowej Szydłowiec

Zakład Kamieniarsko budowlany Dar-Bud

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego wiercenia studni głębinowej z Szydłowca, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Zakład Kamieniarsko budowlany Dar-Bud jest do Twojej dyspozycji. Jeśli chcesz uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

DACH-BUD - Znakomita Studnia Artezyjska Szydłowiec

DACH-BUD

Zleć zadanie wiercenia studni głębinowej profesjonalistom firmy DACH-BUD z miejscowości Szydłowiec. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Szydłowca nie mają sobie równych. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

P.U.R Gro-bud - Znakomite Studnie Głębinowe Szydłowiec

Znakomite Studnie Głębinowe

Jeśli jeszcze poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych to trafiłeś w dobre miejsce - P.U.R Gro-bud jest do Twoich usług. Szydłowiec i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

PRIMABAU - Świetne Studnie Wiercone Szydłowiec

PRIMABAU

Przygotowanie studni wierconych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. PRIMABAU ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Michał Sokólski - Wysokiej Klasy Kopanie Studni w Szydłowcu

Wysokiej Klasy Kopanie Studni w Szydłowcu

Właśnie wybierasz solidnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Michał Sokólski z Szydłowca jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najnowsze z 24 zleceń na studnie głębinowe w Szydłowcu

Perfekcyjne Kopanie Studni Szydłowiec

Klient napisał "Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 25m". Wykonaj zadanie perfekcyjnego kopania studni jako fachowiec w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia działalności z okolic Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Orońsko

2022-09-24 do 2022-10-02

Porządna Studnia Głębinowa Szydłowiec

Wykonanie studni głębinowej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Zapytanie o wykopanie studni. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Jastrząb

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na wykopanie studni, Orońsko

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Orońsko

2022-08-20 do 2022-08-28

Perfekcyjne Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 40m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Poszukuję ekipy do wykopania studni głębinowej i podłączenia pod instalacje w domu. Termin zakupu: do uzgodnienia z W...

 • Wolanów

2022-10-21 do 2022-10-27

Potrzebuję firmy do wykonania studni kopanej, 5m, Skarżysko-Kamienna

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebuję firmy do wykonania studni kopanej, 5m", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Żeby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-09-26 do 2022-10-04

Solidne Kopanie Studni

Jeśli Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie kopania studni. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Skarżysko-Kamienna

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na wykopanie studni, Skarżysko-Kamienna

Ten Klient napisał "Dam zlecenie na wykopanie studni". Wykonaj zlecenie solidnego kopania studni jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Skarżyska-Kamiennej i sąsiednich miast. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-10-21 do 2022-10-29

Potrzebuję wykopać studnię, Skarżysko-Kamienna

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Skarżysko-Kamienna

2022-10-23 do 2022-10-31

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 4m, Skarżysko-Kamienna

Jako ekspert zaproponuj najlepszą ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Na pewno zlecenie o treści "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 4m" jest idealne dla Ciebie. Skontaktuj się i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-07-29 do 2022-08-06

Wysokiej Klasy Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 100m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Radom

2022-07-26 do 2022-08-03

Budowanie Studni Szydłowiec

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na fantastyczne budowanie studni w rejonie Radomia i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na wykopanie studni", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Radom

2022-09-10 do 2022-09-18

Zlecę wykonanie studni, Radom

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do studniarstwa i oferuje doskonałe kopanie studni na terenie miejscowości Radom, a także okolicznych miast i powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radom

2022-11-24 do 2022-12-02

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Radom

Ten Klient pragnąc dotrzeć do budowy studni powinien trafić na Twoją Ofertę, która nie ma sobie równych. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m. Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Radom

2022-08-02 do 2022-08-10

Solidna Studnia Głębinowa

Jeżeli jako dobra firma od studni głębinowej szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Radom

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam ekipy do wykopania studni, Radom

Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie budowania studni. Przeanalizuj szczegóły zlecenia, które brzmi "Szukam ekipy do wykopania studni". Zaprezentuj wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Radom

2022-09-11 do 2022-09-19

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 60m, Radom

Jeśli studniarstwo na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 60m". Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Radom

2022-08-24 do 2022-09-01

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 100m, Radom

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 100m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: 2022-08-16...

 • Radom

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapytanie o wykopanie studni, Starachowice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Starachowice

2022-09-04 do 2022-09-12

Doskonałe Studniarstwo Szydłowiec

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 1m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radzanów

2022-10-30 do 2022-11-07

Korzystna Budowa Studni Szydłowiec

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Radzanów

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 10m, Końskie

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Końskie

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m, Końskie

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Woda wg geologa znajduje sie od 8-12 m. Brak na razie prądu i czy to przeszkoda by wykopac studnie Termin zakupu: do ...

 • Końskie

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałe Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zagnańsk

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapytanie o wykopanie studni, Bartków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Jestem zainteresowany studnia głębinową w miejscowości Bartków woj. Świętokrzyskie kołoZagnańska. Mile widz...

 • Bartków

2022-10-03 do 2022-10-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych