Studnie głębinowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 416 242 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Nowym Dworze Mazowieckim

Studnie głębinowe Nowy Dwór Mazowiecki

PHU Erem Roman Mrugałło

19 opinii

Jeśli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PHU Erem Roman Mrugałło są dla Ciebie idealni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

Usługi studniarskie - Solidne Studniarstwo Nowy Dwór Mazowiecki

Solidne Studniarstwo Nowy Dwór Mazowiecki

3 opinie

Ten specjalista działa w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu solidnego studniarstwa. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Deepwell Mariusz Dłutowski - Świetne Studnie Głębinowe Nowy Dwór Mazowiecki

Świetne Studnie Głębinowe Nowy Dwór Mazowiecki

2 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Deepwell Mariusz Dłutowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Tomasz Ziarkowski - Staranna Studnia Artezyjska Nowy Dwór Mazowiecki

Tomasz Ziarkowski

10 opinii

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od studni artezyjskiej to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Tomasz Ziarkowski. Nowy Dwór Mazowiecki i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Przedsiębiorstwo Geologiczne VELA INVEST - Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Głębinowej Nowy Dwór Mazowiecki

Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Głębinowej

1 opinia

Jeśli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Przedsiębiorstwo Geologiczne VELA INVEST są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Banaszewski-Cieksyn - Doskonałe Studnie Głębinowe Nowy Dwór Mazowiecki

Doskonałe Studnie Głębinowe

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Banaszewski-Cieksyn. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Len-Bud Invest - Rewelacyjne Kopanie Studni Nowy Dwór Mazowiecki

Rewelacyjne Kopanie Studni

5 opinii

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego kopania studni, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Len-Bud Invest jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

M-Bud - Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej w Nowym Dworze Mazowieckim

Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej w Nowym Dworze Mazowieckim

1 opinia

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu pierwszorzędnego wiercenia studni głębinowej z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma M-Bud jest do Twojej dyspozycji. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Budokan - Doskonałe Kopanie Studni Nowy Dwór Mazowiecki

Budokan

2 opinie

Zleć usługę doskonałego kopania studni ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i pobliskich miast. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

ROBOTY ZIEMNE J.C. SKRZYPCZYŃSKI - Profesjonalne Studnie Głębinowe Nowy Dwór Mazowiecki

ROBOTY ZIEMNE J.C. SKRZYPCZYŃSKI

Chcesz znaleźć solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ROBOTY ZIEMNE J.C. SKRZYPCZYŃSKI z Nowego Dworu Mazowieckiego będzie najszybszą drogą. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 27 zleceń na studnie głębinowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 10m, Leoncin

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 10m. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Mazowieckiego bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Umów się na konkretny termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Leoncin

2023-01-23 do 2023-01-31

Perfekcyjne Studniarstwo Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Proszę o wycenę usługi kopania studni głębinowej dla domu jednorodzinnego. Proszę o informację o jak najwi...

 • Leoncin

2022-12-30 do 2023-01-07

Zapytanie o wykopanie studni, Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli pracujesz od lat i realizujesz usługi z zakresu fantastycznego budowania studni wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o wykopanie studni i zostało napisane przez pewnego Klienta. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-12-07 do 2022-12-15

Znakomita Budowa Studni Głębinowej Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nasielsk

2022-12-07 do 2022-12-15

Najwyższej Klasy Kopanie Studni Nowy Dwór Mazowiecki

Masz zamiar wykonać zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Szukam ekipy do wykopania studni to doskonały pomysł. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Nasielsk

2022-12-07 do 2022-12-15

Solidna Studnia Głębinowa Nowy Dwór Mazowiecki

Wciąż możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od studni głębinowej. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Nasielsk

2022-12-07 do 2022-12-15

Dam zlecenie na wykopanie studni, Nowy Dwór Mazowiecki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Lokalizacja Wymysły Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-12-06 do 2022-12-14

Dam zlecenie na wykopanie studni, Leoncin

Bądź pewny, że Klienci zlecający kopanie studni są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kopania studni. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Leoncin

2022-11-01 do 2022-11-09

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Leoncin

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m". Zrealizuj usługę profesjonalnego kopania studni jako ekspert w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do wykonania prac z Mazowieckiego i pobliskich powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Leoncin

2022-10-30 do 2022-11-07

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m, Skierdy

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędna studnia głębinowa to skomplikowany temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Nie trać czasu - zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Skierdy

2022-09-28 do 2022-10-06

Rewelacyjna Budowa Studni Głębinowej

Spowoduj, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Klienta trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu budowy studni głębinowej znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 30m. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Janówek drugi

2022-08-31 do 2022-09-08

Świetna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: 2023-05-10...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-21 do 2022-08-29

Solidne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Śniadówko

2022-08-16 do 2022-08-24

Rewelacyjna Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: Działka Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-15 do 2022-08-23

Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 40m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-03 do 2022-08-11

Budowa Studni Nowy Dwór Mazowiecki

Udowodnij Klientowi, że równie dobrej propozycji budowy studni szybko nie znajdzie w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i okolicy, więc jeżeli poszukuje dobrej budowy studni to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-07-30 do 2022-08-07

Doskonała Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 8m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Studnia glebinowa w domu jednorodzinnym na wsi. Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Leoncin

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebuję wykopać studnię, Cieksyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Letniskowy Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Cieksyn

2022-07-26 do 2022-08-03

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 5m, Skrzeszew

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 5m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Skrzeszew

2022-08-25 do 2022-09-02

Potrzebuję wykopać studnię, Joniec

Zdecydowanie o wyborze budowy studni nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Potrzebuję wykopać studnię. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Joniec

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 6 dni temu

Szukam ekipy do wykopania studni, Legionowo

Pokaż Zleceniodawcy, że takiej propozycji budowy studni prędko nie znajdzie na terenie Legionowa, więc jeżeli szuka opłacalnej budowy studni to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Legionowo

2022-09-12 do 2022-09-20

Pierwszorzędne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Lokalizacja studni - Legionowo ul.•••••••••••••. Chodzi o studnię, która ma służyć podczas budowy a potem jako alterna...

 • Legionowo

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 12m, Jabłonna

Doskonałe studniarstwo to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Jabłonna

2022-12-06 do 2022-12-14

Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sadowa

2022-09-24 do 2022-10-02

Porządna Studnia Głębinowa

Ten Klient jest zdania, że porządna studnia głębinowa to niełatwy temat. Wysłał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 8m". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Janopole

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 25m, Wyględy

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Mazowieckiego, ale także okolicznych powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Wyględy

2022-11-01 do 2022-11-09

Tania Budowa Studni Głębinowej

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję budowy studni głębinowej powinien natknąć się na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 40m. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nieporęt

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych