Studnie głębinowe w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 765 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 796 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Sokołowie Podlaskim

Studnie głębinowe Sokołów Podlaski

Najwyższej Klasy Wiercenie Studni Głębinowej w Sokołowie Podlaskim

19 opinii

W przypadku, gdy szukasz najwyższej klasy wiercenia studni głębinowej i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry PHU Erem Roman Mrugałło. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi studniarskie - Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej Sokołów Podlaski

Usługi studniarskie

3 opinie

Zatrudnij Usługi studniarskie jeśli szukasz właściwych ludzi do pierwszorzędnego wiercenia studni głębinowej na terenie Sokołowa Podlaskiego. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

Remonty, przebudowy, adaptacje "Sati" - Rewelacyjne Kopanie Studni Sokołów Podlaski

Rewelacyjne Kopanie Studni Sokołów Podlaski

Pragniesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego kopania studni, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Remonty przebudowy adaptacje Sati jest Twoim rozwiązaniem. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe - Znakomite Studnie Wiercone Sokołów Podlaski

Znakomite Studnie Wiercone

Jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od studni wierconych to skorzystaj z doświadczenia Usługi budowlano - remontowo - wykonczeniowe. Sokołów Podlaski i okolice to główny obszar ich działania. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Phu Mirkob - Perfekcyjne Studniarstwo Sokołów Podlaski

Perfekcyjne Studniarstwo

Ten fachowiec działa w rejonie miejscowości Sokołów Podlaski i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnego studniarstwa. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

P.H.U. Stolwasz - Fantastyczne Kopanie Studni Sokołów Podlaski

Fantastyczne Kopanie Studni Sokołów Podlaski

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety firmy P.H.U. Stolwasz, której specjalnością jest kopanie studni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Giziński - Rewelacyjna Studnia Artezyjska Sokołów Podlaski

Rewelacyjna Studnia Artezyjska

Przygotowanie studni artezyjskiej będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Giziński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

Z.U.H Anna Kozłowska - Rewelacyjne Studnie Głębinowe Sokołów Podlaski

Z.U.H Anna Kozłowska

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Z.U.H Anna Kozłowska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Usługi koparką Oleszczuk Wojciech - Najlepsze Kopanie Studni Sokołów Podlaski

Usługi koparką Oleszczuk Wojciech

Wiele długich lat pracownicy firmy Usługi koparką Oleszczuk Wojciech wykonują usługi z zakresu pierwszorzędnego wiercenia studni głębinowej, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Romix - Pierwszorzędne Studnie Głębinowe Sokołów Podlaski

Pierwszorzędne Studnie Głębinowe

Na wypadek jeśli nadal szukasz profesjonalistów od studni głębinowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Romix. Sokołów Podlaski i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 25 zleceń na studnie głębinowe w Sokołowie Podlaskim

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Kosów Lacki

Upewnij się, że Zleceniodawcy zlecający kopanie studni są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od kopania studni. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Kosów Lacki

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 15m, Sokołów Podlaski

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Sokołowa Podlaskiego, ale także pobliskich powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Sokołów Podlaski

2022-09-02 do 2022-09-10

Tania Budowa Studni Głębinowej Sokołów Podlaski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Węgrów

2022-08-13 do 2022-08-21

Wykonanie studni głębinowej, 40m, Węgrów

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy budowy studni głębinowej gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Klienta, który napisał - Wykonanie studni głębinowej, 40m. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Węgrów

2022-11-14 do 2022-11-22

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Węgrów

Udowodnij Zleceniodawcy, że takiej propozycji budowy studni szybko nie znajdzie na terenie Węgrowa, więc jeśli poszukuje idealnej budowy studni to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Węgrów

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m, Granne

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Granne

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na wykopanie studni, Łysów

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako specjalista od studni głębinowej. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Łysów

2022-08-30 do 2022-09-07

Tania Budowa Studni Sokołów Podlaski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-07-17 do 2022-07-25

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Siedlce

Ten Klient poszukując budowy studni głębinowej powinien natknąć się na Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Wykonanie studni głębinowej, 20m. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Siedlce

2022-09-03 do 2022-09-11

Solidne Budowanie Studni Sokołów Podlaski

Szukasz zleceniodawcy jako specjalista od solidnego budowania studni w miejscowości Siedlce lub w rejonie powiatu? Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Siedlce

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetna Budowa Studni Głębinowej

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Gwarancja dokopania się do wody + minimum 5 letnia gwarancja dostępu do wody. Proszę o cenę brutto za...

 • Kolonia złotki

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 30m, Brok

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Brok

2022-11-07 do 2022-11-15

Kopanie Studni Sokołów Podlaski

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: obiekt przemysłowy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siemiatycze

2022-10-05 do 2022-10-13

Budowa Studni Głębinowej

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej oferty budowy studni głębinowej szybko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli szuka rewelacyjnej budowy studni głębinowej to bez zbędnej zwłoki powinien sprawdzić Twoją Firmę. Skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Dobre

2022-08-25 do 2022-09-02

Odpowiednia Budowa Studni Głębinowej

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykopanie studni, wybranie odpowiedniej budowy studni głębinowej może być niełatwe, ale Twoja firma będzie na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dobre

2022-08-13 do 2022-08-21

Szukam ekipy do wykopania studni, Ostrów Mazowiecka

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ostrów Mazowiecka

2022-09-04 do 2022-09-12

Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom letniskowy Wymagania dodatkowe: lokalizacja: Gojszcz gmina Mrozy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gójszcz

2022-12-04 do 2022-12-12

Zlecę wykonanie studni, Wola Rafałowska

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: altanka na wsi Wymagania dodatkowe: Mam studnie ale jest mało wody. Czy można dobudować lub wybudować od podstaw studnie Termin zakupu: w ciągu 3...

 • Wola rafałowska

2022-07-23 do 2022-07-31

Świetna Studnia Głębinowa Sokołów Podlaski

Jeżeli nadal jako dobra firma od studni głębinowej poszukujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 65m. Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Wysokie Mazowieckie

2022-11-17 do 2022-11-25

Wykonanie studni głębinowej, 100m, Wysokie Mazowieckie

Doprowadź do tego, że budowa studni nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z zakresu budowy studni stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Wykonanie studni głębinowej, 100m. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wysokie Mazowieckie

2022-08-15 do 2022-08-23

Znakomita Studnia Głębinowa

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Wykonanie studni głębinowej, 30m. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Lubelskie bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Nie czekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Kurów

2022-09-21 do 2022-09-29

Solidne Kopanie Studni

Klient wprowadził zapytanie "Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 15m". Zrealizuj usługę solidnego kopania studni jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji prac z okolic Podlaskiego i pobliskich miast. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Boćki

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę wykonanie studni, Trzebieszów

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecę wykonanie studni", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Trzebieszów

2023-01-13 do 2023-01-21

Perfekcyjne Budowanie Studni

Zleceniodawca napisał "Zlecę wykonanie studni". Zrealizuj zadanie perfekcyjnego budowania studni jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Łysobyki

2022-08-28 do 2022-09-05

Pierwszorzędne Studniarstwo

Musisz koniecznie zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do studniarstwa i oferuje pierwszorzędne kopanie studni na terenie miejscowości Mazowieckie, jak również pobliskich miast i powiatów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tłuszcz

2022-08-08 do 2022-08-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych