Malowanie elewacji w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 989 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 539 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji w Sokołowie Podlaskim

Malowanie elewacji Sokołów Podlaski

Kamil Rytel - Prace remontowe

1 opinia

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze wysokiej klasy malarza elewacji dla siebie, to zerknij na firmę Kamil Rytel - Prace remontowe. Realizuje szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Inwest-kom - Pierwszorzędne Malowanie Domów Sokołów Podlaski

Pierwszorzędne Malowanie Domów

2 opinie

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy Inwest-kom, której specjalnością jest malowanie domów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BRH Bracia Hudony usługi budowlane i wykończeniowe Maciej Hudon - Dobry Malarz Elewacji Sokołów Podlaski

Dobry Malarz Elewacji

1 opinia

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z BRH Bracia Hudony usługi budowlane i wykończeniowe Maciej Hudon perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

KowalBud - Rewelacyjne Malowanie Elewacji Sokołów Podlaski

Rewelacyjne Malowanie Elewacji Sokołów Podlaski

Zleć usługę malowania elewacji ekspertom z miejscowości Sokołów Podlaski. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Sokołowa Podlaskiego są jednymi z najlepszych. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Ecobaypolska - Rewelacyjna Fasada Domu Sokołów Podlaski

Rewelacyjna Fasada Domu

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne malowanie elewacji i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z doświadczenia Ecobaypolska. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Marbud - Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji Sokołów Podlaski

Marbud

Po prostu zleć zadanie malowania elewacji profesjonalistom firmy Marbud z miejscowości Sokołów Podlaski. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Sokołowa Podlaskiego są w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

LUKSUS Styl ŁUKASZ KORNILAK - Fantastyczne Malowanie Domów Sokołów Podlaski

Fantastyczne Malowanie Domów

Bez oporów zleć usługę fantastycznego malowania domów specjalistom z firmy LUKSUS Styl ŁUKASZ KORNILAK. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Sokołów Podlaski i sąsiednich powiatów. Już nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Usługi budowlane - Doskonały Malarz Elewacji Sokołów Podlaski

Usługi budowlane

Jeśli jeszcze szukasz doskonałego malarza elewacji dla siebie, to zerknij na firmę Usługi budowlane. Realizuje szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

IGIS Łukasz Giziński - Profesjonalne Malowanie Elewacji Sokołów Podlaski

Profesjonalne Malowanie Elewacji Sokołów Podlaski

Jeśli jeszcze szukasz doskonałego malarza elewacji dla siebie, to zerknij na firmę IGIS Łukasz Giziński. Realizuje szerokie spektrum usług w korzystnych cenach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

TarGips Zbigniew Zalewski - Doskonałej Jakości Farba Do Elewacji w Sokołowie Podlaskim

Doskonałej Jakości Farba Do Elewacji w Sokołowie Podlaskim

Dotarcie do doskonałej jakości farby do elewacji nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z TarGips Zbigniew Zalewski posłużą radą i dobiorą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 27 zleceń na malowanie elewacji w Sokołowie Podlaskim

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m², Baczki

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Baczki

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 251-300m², Ciechanowiec

Jako dobry malarz elewacji niezmiennie w branży od lat i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający napisał "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 251-300m²". Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ciechanowiec

2022-07-23 do 2022-07-31

Najlepsza Renowacja Elewacji Sokołów Podlaski

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 251-300m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje d...

 • Łochów-

2022-12-09 do 2022-12-17

Solidna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 122m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Informacje dodat...

 • Grębków

2022-08-26 do 2022-09-03

Staranna Renowacja Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 70m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoc...

 • Sadoleś

2022-10-01 do 2022-10-09

Malarz Elewacji Sokołów Podlaski

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: nowo wybudowany budynek Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczęci...

 • Łochów

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę malowanie elewacji, do 100m², Dziewule

Ten Klient myśli, że rewelacyjna fasada domu to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę malowanie elewacji, do 100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Dziewule

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę malowanie domu, 201-250m², Zbuczyn

To zlecenie o treści - Zlecę malowanie domu, 201-250m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mazowieckie oraz przyległych powiatów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Zbuczyn

2022-12-28 do 2023-01-05

Malowanie elewacji domu, 151-200m², Zawiszyn

Planujesz przyjąć zlecenie na malowanie elewacji, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Malowanie elewacji domu, 151-200m² to rewelacyjny pomysł. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Zawiszyn

2022-08-03 do 2022-08-11

Malowanie elewacji domu, 101-150m², Urle

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 101-150m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpo...

 • Urle

2022-08-24 do 2022-09-01

Zlecę malowanie domu, 101-150m², Stojadla

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecę malowanie domu, 101-150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie renowacji elewacji daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Stojadla

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 60m², Długosiodło

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 60m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: zleceniodawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoc...

 • Długosiodło

2022-07-31 do 2022-08-08

Najwyższej Klasy Usługi Malowania Elewacji Sokołów Podlaski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Długosiodło

2022-12-29 do 2023-01-06

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 301-400m², Nowe Osiny

Ten Zlecający nadal poszukuje profesjonalistów od fasady domu. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 301-400m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Nowe osiny

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecę malowanie domu, 201-250m², Cyganka

Usługi malowania elewacji nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie malowania domów. Zapoznaj się z treścią zapytania o treści "Zlecę malowanie domu, 201-250m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Cyganka

2022-07-31 do 2022-08-08

Perfekcyjna Fasada Domu Sokołów Podlaski

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin ...

 • Wyszków

2023-01-28 do 2023-01-28

Staranna Renowacja Elewacji

Zlecenie o treści - Zapytanie o malowanie elewacji domu, 151-200m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wyszków i z sąsiednich miast. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Wyszków

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano wczoraj o 07:35

Malowanie Domów Sokołów Podlaski

Bądź pewny, że Klienci zlecający malowanie domów są wiarygodni. Skontaktuj się z nim jako ekspert od malowania domów. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wyszków

2023-01-19 do 2023-01-27

Zapytanie o malowanie elewacji domu, do 100m², Zambrów

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze walory jako fachowca od malowania domów to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o malowanie elewacji domu, do 100m². Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Zambrów

2022-12-27 do 2022-12-28

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 251-300m², Mińsk Mazowiecki

Przez zapewnianie solidnej usługi malowania elewacji Twoja firma wybija się w branży. Sława, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić Klientów. Zaproponuj termin już teraz!

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-10 do 2022-10-18

Najwyższej Klasy Malarz Elewacji

Jako najwyższej klasy malarz elewacji z olbrzymim doświadczeniem i specjalista stale gotowy do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 251-300m²". Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomita Renowacja Elewacji

Wykonanie renowacji elewacji dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecę malowanie budynku, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-21 do 2022-09-29

Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 1 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-12-24 do 2022-12-27

Solidne Malowanie Elewacji

Jako ekspert z branży solidnych usług malowania elewacji i malowania elewacji, świadczący usługi dla Klientów z Mińska Mazowieckiego i przyległych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zlecę malowanie budynku, 151-200m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-29 do 2022-09-06

Malowanie Domów

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 3 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin r...

 • Łuków

2023-01-15 do 2023-01-23

Fantastyczne Malowanie Elewacji

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Powierzchnia prac: do 100m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: wykonawca Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoc...

 • Łuków

2022-07-30 do 2022-08-07

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m², Łuków

Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Stan obiektu: budynek 3 - 5-letni Powierzchnia prac: 151-200m² Liczba kondygnacji: 2 Dostawca materiałów: do uzgodnienia Klient składa zapytanie ofertowe jako: osoba prywatna Termin rozpoczę...

 • Łuków

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano wczoraj o 14:59

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji