Remonty mieszkań w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 842 790 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 970 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Sokołów Podlaski - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Sokołów Podlaski

Piotr Bruś

5 opinii

Dotarcie do rewelacyjnego wykańczania mieszkań może być skomplikowane, ale Piotr Bruś na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Remontowo Budowlane Sylwester Kaminski - Dobre Wykańczanie Mieszkań w Sokołowie Podlaskim

Dobre Wykańczanie Mieszkań w Sokołowie Podlaskim

2 opinie

Szukający wykańczania mieszkań powinien niezwłocznie zgłosić się do Usługi Remontowo Budowlane Sylwester Kaminski i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

BRH Bracia Hudony usługi budowlane i wykończeniowe Maciej Hudon - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Sokołów Podlaski

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Sokołów Podlaski

1 opinia

Nadal szukasz specjalisty od remontów mieszkań? Trafiłeś w dobre miejsce - BRH Bracia Hudony usługi budowlane i wykończeniowe Maciej Hudon jest do Twoich usług. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz - Solidna Firma Remontowa Sokołów Podlaski

DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

3 opinie

Masz zamiar zlecić remontowanie mieszkań, a jeszcze nie masz firmy remontowej? DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz to rewelacyjny wybór. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Inwest-kom - Wykańczanie Mieszkań Sokołów Podlaski

Inwest-kom

2 opinie

Każdy, kto szuka wykańczania mieszkań winien już teraz zgłosić się do Inwest-kom i zobaczyć atrakcyjne oferty. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Remontowo wykonczeniowa - Rewelacyjne Remonty Mieszkań Sokołów Podlaski

Remontowo wykonczeniowa

1 opinia

Poszukujesz specjalisty od remontów mieszkań? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Remontowo wykonczeniowa. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

Dream-House - Wiarygodna Firma Remontowa Sokołów Podlaski

Dream-House

2 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Dream-House. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Usługi Remontowo-Wykończeniowe - Pierwszorzędne Wykańczanie Mieszkań Sokołów Podlaski

Usługi Remontowo-Wykończeniowe

1 opinia

Wykańczanie mieszkań i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Usługi Remontowo-Wykończeniowe. Wykwalifikowani konsultanci z branży wykańczania mieszkań pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

TarGips Zbigniew Zalewski - Remonty Mieszkań Sokołów Podlaski

TarGips Zbigniew Zalewski

Przygotowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. TarGips Zbigniew Zalewski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Usługi rem-budowlane Jabłoński Tomasz - Doskonałe Remonty Mieszkań Sokołów Podlaski

Usługi rem-budowlane Jabłoński Tomasz

Wykańczanie mieszkań oraz detale z tym powiązane skończą być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli wybierzesz ofertę Usługi rem-budowlane Jabłoński Tomasz. Profesjonalni konsultanci z dziedziny wykańczania mieszkań pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

12 Zleceń - Remonty Mieszkań Sokołów Podlaski

Szukam ekipy remontowej, 11-20m², Sabnie

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Przedpokój i klatka schodowa, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: o...

 • Sabnie

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na generalny remont domu, 200m², Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: Poddasze, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 200m² Zakres...

 • Sokołów Podlaski

2022-08-21 do 2022-08-29

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o kompleksowe wykończenie domu, 81-100m², Sokołów Podlaski

Jeśli usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Sokołów Podlaski

2022-08-09 do 2022-08-17

Staranne Usługi Remontu Mieszkania Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: Podasze, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 6 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakr...

 • Sokołów Podlaski

2022-08-09 do 2022-08-17

Ekipa Remontowa Sokołów Podlaski

Jako ta dobra ekipa remontowa z terenu Mazowieckiego i prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, daj się przekonać składającemu zapytanie, że przyjęcie Twojej oferty to pomysł. Jeśli chcesz uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Kosów Lacki

2022-08-05 do 2022-08-13

Dam zlecenie na generalny remont domu, do 10m², Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Balkon Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wy...

 • Sokołów Podlaski

2022-07-31 do 2022-08-08

Dobra Firma Remontowa Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wykonania: okr...

 • Sokołów Podlaski

2022-07-30 do 2022-08-07

Tanie Usługi Remontu Mieszkania

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony za...

 • Sokołów Podlaski woj mazowieckie

2022-06-22 do 2022-06-30

Firma Remontowa

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wyko...

 • Jabłonna Lacka

2022-06-19 do 2022-06-27

Poszukuję ekipy remontowej, 62m², Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 62m² Zakres prac do wykonania: określony z...

 • Sokołów Podlaski

2022-04-21 do 2022-04-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu