Remont mieszkania i domu w Zwoleniu

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 129 308 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Zwoleń - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Zwoleń

Świetne Remonty Mieszkań

2 opinie

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to eksperci z GGBRUK są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

MLS - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Zwoleń

MLS

1 opinia

Podekscytuje Cię sprawne działanie MLS w miejscowości Zwoleń. Ta firma remontowa ma doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie wykonane błyskawicznie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Andrzej Ajzenberg - Wyjątkowa Firma Remontowa Zwoleń

Wyjątkowa Firma Remontowa Zwoleń

1 opinia

Namierzenie wyjątkowej firmy remontowej nie jest proste, dlatego polecamy Ci Andrzej Ajzenberg - to prawdziwi fachowcy działający w rejonie Zwolenia, którzy znają się na swojej pracy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD - Znakomita Firma Remontowa Zwoleń

Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD

4 opinie

Znalezienie wyjątkowej firmy remontowej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane INWBUD - to prawdziwi profesjonaliści działający na terenie Zwolenia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Grzegorz Mazur - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Zwoleń

Grzegorz Mazur

2 opinie

Pochłonie Cię profesjonalne działanie Grzegorz Mazur w rejonie Zwolenia. Ta firma remontowa ma wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie zakończone szybko i z dokładnością. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Michalski Krzysztof - Fenomenalna Firma Remontowa Zwoleń

Fenomenalna Firma Remontowa Zwoleń

2 opinie

Fenomenalna firma remontowa świadcząca swoje doświadczenie na terenie Zwolenia i na obszarze Zwolenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Karol Chojnacki - Najwyższej Klasy Malowanie Mieszkań Zwoleń

Karol Chojnacki

2 opinie

Firma Karol Chojnacki świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Zwoleń i okolic. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

ProINSTAL - Solidne Remonty Mieszkań Zwoleń

ProINSTAL

3 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z ProINSTAL są dla Ciebie stworzeni. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Wykończeniowo Remontowe - Profesjonalne Malowanie Mieszkań Zwoleń

Usługi Wykończeniowo Remontowe

1 opinia

Szukasz ekspertów od profesjonalnego malowania mieszkań w rejonie Zwolenia lub w przyległych powiatach? Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

AGAPIT Agnieszka Nowakowska - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań w Zwoleniu

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań w Zwoleniu

1 opinia

Szukasz fachowców od profesjonalnego remontowania mieszkań w rejonie Zwolenia lub w pobliskim rejonie? Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

8 Zleceń - Remonty Mieszkań Zwoleń

Zapytanie o generalny remont domu, 51-80m², Policzna

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapytanie o generalny remont domu, 51-80m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Policzna

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 51-80m², Celestynów

Wykonanie remontów mieszkań dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 51-80m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Celestynów

2022-07-16 do 2022-07-24

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 149 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 81-100m², Celestynów

Zleceniodawca, który szuka usługi remontu mieszkania powinien koniecznie zgłosić się do ekipy remontowej i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Celestynów

2022-10-03 do 2022-10-11

Remonty Mieszkań Zwoleń

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodz...

 • Garbatka-Letnisko

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Pionki

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Aby poznać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Pionki

2022-09-12 do 2022-09-12

Ekipa Remontowa Zwoleń

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Podwyższenie otworów na drzwi Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: do 10m² Zakres prac do wykonania: określ...

 • Pionki

2022-07-28 do 2022-08-05

Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont...

 • Pionki

2022-07-26 do 2022-08-03

Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Zwoleń

Przyjmij zadanie wyjątkowego remontowania mieszkań o treści "Zapytanie o generalny remont domu, 81-100m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Przekonaj klientów swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś w ścisłej czołówce. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Pionki

2022-11-06 do 2022-11-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu