Remont mieszkania i domu w Siedlcach

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 332 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Siedlce - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Siedlce

ROYAL DESIGN ART

16 opinii

Potrzebujesz specjalisty od remontów mieszkań? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ROYAL DESIGN ART. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

Piotr Bruś - Malowanie Mieszkań Siedlce

Piotr Bruś

5 opinii

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do malowania mieszkań ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AL-BUD Sylwester Hernik - Najlepsza Firma Remontowa Siedlce

Najlepsza Firma Remontowa Siedlce

6 opinii

Gdy szukasz najlepszej firmy remontowej z Siedlec to trafiłeś w dobre miejsce - AL-BUD Sylwester Hernik jest do Twoich usług. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ TOMASZ WOJTKOWSKI - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Siedlce

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań

3 opinie

Potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Skorzystaj z kwalifikacji REMONTY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ TOMASZ WOJTKOWSKI. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

AD-HOUSE - Doskonałe Malowanie Mieszkań Siedlce

AD-HOUSE

3 opinie

AD-HOUSE oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Siedlce i okolic. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Siedlce

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań Siedlce

3 opinie

Uwierz specjalistom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Jezierski remonty - Staranne Remonty Mieszkań Siedlce

Jezierski remonty

3 opinie

Myślisz, że staranne remonty mieszkań to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Jezierski remonty posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Rem bud usługi remontowo - budowlane Jacek Szostek - Firma Remontowa w Siedlcach

Firma Remontowa w Siedlcach

2 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Rem bud usługi remontowo - budowlane Jacek Szostek są dla Ciebie stworzeni. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

MALMAR - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Siedlce

MALMAR

1 opinia

W dalszym ciągu nie znalazłeś wykańczania mieszkań, mimo iż szukasz od dawna? MALMAR może rozwiązać Twój problem. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Mar-but - Doskonałe Remonty Mieszkań Siedlce

Mar-but

1 opinia

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Mar-but są dla Ciebie stworzeni. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

25 Zleceń - Remonty Mieszkań Siedlce

Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m², Siedlce

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Siedlec. Jako uznana firma remontowa wykonaj zlecenie o treści "Zlecę generalny remont mieszkania, 21-50m²" i zapewnij, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Siedlce

2022-09-30 do 2022-10-08
dodano wczoraj o 19:03

Solidna Firma Remontowa Siedlce

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony z...

 • Siedlce

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano 3 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o remont mieszkania, 51-80m², Siedlce

Ten Zleceniodawca jeszcze nie znalazł ekipy remontowej. Zgłosił zainteresowanie o treści "Zapytanie o remont mieszkania, 51-80m²". Poznanie szczegółów zlecenia to rewelacyjny wybór. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Siedlce

2022-09-06 do 2022-09-14

Perfekcyjne Remonty Mieszkań Siedlce

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zlecę generalny remont domu, 81-100m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Siedlce

2022-08-26 do 2022-09-03

Ekipa Remontowa Siedlce

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 34m² Zakres prac do wykonania: ge...

 • Siedlce

2022-08-25 do 2022-09-02

Dobra Firma Remontowa

Zainteresowany zgłosił "Zlecę remont mieszkania, 81-100m²". Jako dobra firma remontowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie wykonaniem zlecenia, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Siedlce

2022-08-22 do 2022-08-30

Dobra Firma Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny r...

 • Siedlce

2022-08-13 do 2022-08-21

Fantastyczne Usługi Remontu Mieszkania Siedlce

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: dom 100m2 Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: określony zakres pra...

 • Siedlce

2022-08-08 do 2022-08-16

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 151-200m², Siedlce

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako dobry fachowiec z zakresu profesjonalnego remontowania mieszkań z Siedlec? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Siedlce

2022-08-02 do 2022-08-10

Ekipa Remontowa

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: kompl...

 • Siedlce

2022-07-31 do 2022-08-08

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu