Remont mieszkania i domu w Nowym Dworze Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 859 332 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 487 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Grupa Investrem

41 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym fachowcom od remontowania mieszkań. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

UTRB Jerzy Kudlak - Solidne Remonty Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

UTRB Jerzy Kudlak

7 opinii

Jeżeli nadal potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań to powierz tę kwestię specjalistom z UTRB Jerzy Kudlak. Nowy Dwór Mazowiecki - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

AGMAR - Malowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Malowanie Mieszkań

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij AGMAR. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

DOSEB - Godna Zaufania Firma Remontowa Nowy Dwór Mazowiecki

DOSEB

1 opinia

Godna zaufania firma remontowa DOSEB, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Tomasz Kokosza - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Tomasz Kokosza

6 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz pierwszorzędnego remontowania mieszkań w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego i oczekujesz dużego zaangażowania to trafiłeś w dobre miejsce. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Jmbud - Wyjątkowe Malowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Wyjątkowe Malowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

2 opinie

Z czystym sumieniem powierz usługę wyjątkowego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki i sąsiednich powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Paweł Sikora - Świetne Remonty Mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim

Świetne Remonty Mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim

8 opinii

Uważasz, że świetne remonty mieszkań to nieprosty temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

DKART KANIGOWSKI DAMIAN - Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

1 opinia

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym fachowcom od remontowania mieszkań. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

FIRMA REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWA "EDIL-BOBY" - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

FIRMA REMONTOWO-WYKOŃCZENIOWA "EDIL-BOBY"

5 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi malowania mieszkań na najwyższym poziomie. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

AGATOM - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

AGATOM

1 opinia

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze walory firmy, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

33 Zlecenia - Remonty Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań Nowy Dwór Mazowiecki

Zrealizuj zlecenie dotyczące perfekcyjnego remontowania mieszkań od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki lub okolicy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 2 dni temu

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m², Nowy Dwór Mazowiecki

Olśnij tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Nowego Dworu Mazowieckiego. Jako uznana firma remontowa wykonaj zlecenie "Kompleksowe wykończenie mieszkania, 21-50m²" i dowiedź, że realizacja remontów mieszkań zostanie wykonana szybko. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 4 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Usługi Remontu Mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki

Usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie remontowania mieszkań. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia, które brzmi "Dam zlecenie na remont mieszkania, 51-80m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-18 do 2022-09-26

Staranne Usługi Remontu Mieszkania

Jeśli oferujesz staranne usługi remontu mieszkania i remontowanie mieszkań na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego oraz pobliskich powiatów to to zapytanie ofertowe jest skierowane do Ciebie. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-09-17 do 2022-09-25

Generalny remont mieszkania, 23m², Nowy Dwór Mazowiecki

Klienta interesuje fenomenalna firma remontowa działająca na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Zapoznaj się ze szczegółami zapytania o treści - Generalny remont mieszkania, 23m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-31 do 2022-09-08

Zapytanie o remont mieszkania, 250m², Nasielsk

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Cały dom Liczba remontowanych pomieszczeń: 11 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 250m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj prac...

 • Nasielsk

2022-08-29 do 2022-09-06

Poszukuję ekipy remontowej, 101-150m², Leoncin

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: okr...

 • Leoncin

2022-08-26 do 2022-09-03

Generalny remont domu, 51-80m², Czosnów

Ten Klient jest zdania, że świetne remonty mieszkań to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Generalny remont domu, 51-80m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę.

 • Czosnów

2022-08-24 do 2022-09-01

Poszukuję ekipy remontowej, 21-50m², Nowy Dwór Mazowiecki

Jeśli usługi remontu mieszkania nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-12 do 2022-08-20

Kompleksowe wykończenie mieszkania, 34m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: + 1 pokój, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 34m² ...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-10 do 2022-08-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu