Glazurnik z Sokołowa Podlaskiego

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 571 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Sokołowie Podlaskim

Glazurnik Sokołów Podlaski

Piotr Bruś

6 opinii

Ten kompetentny kafelkarz realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Piotr Bruś to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

Dekor-Rem Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Tomczuk - Doskonałe Glazurnictwo Sokołów Podlaski

Doskonałe Glazurnictwo

5 opinii

Specjalność Dekor-Rem Usługi Remontowo-Budowlane Grzegorz Tomczuk to doskonałe usługi glazurnicze i inne usługi z zakresu glazurnictwa na terenie miejscowości Sokołów Podlaski oraz przyległych miast. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

Remontowo wykonczeniowa - Wybitny Kafelkarz Sokołów Podlaski

Wybitny Kafelkarz Sokołów Podlaski

3 opinie

Firma Remontowo wykonczeniowa oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Sokołów Podlaski i okolic. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Inwest-kom - Świetny Glazurnik Sokołów Podlaski

Świetny Glazurnik

2 opinie

Klient, który poszukuje usługi glazurniczej winien zgłosić się do tego glazurnika i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz - Rzetelne Usługi Glazurnicze w Sokołowie Podlaskim

Rzetelne Usługi Glazurnicze w Sokołowie Podlaskim

3 opinie

Gdy poszukujesz rzetelnej usługi glazurniczej w dobrej cenie to DOMINO kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z dziedziny glazurnictwa. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

TarGips Zbigniew Zalewski - Rewelacyjne Układanie Płytek Sokołów Podlaski

Rewelacyjne Układanie Płytek Sokołów Podlaski

1 opinia

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy TarGips Zbigniew Zalewski, która świadczy usługi układania płytek na wysokim poziomie. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

BRH Bracia Hudony usługi budowlane i wykończeniowe Maciej Hudon - Staranne Usługi Glazurnicze Sokołów Podlaski

Staranne Usługi Glazurnicze

2 opinie

BRH Bracia Hudony usługi budowlane i wykończeniowe Maciej Hudon zatrudnia kompetentnych kafelkarzy - nieprzeciętne kwalifikacje i fachowość to ich ważne zalety. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Marcin Barbachowski Usługi Remontowobudowlane wykończenia wnętrz - Perfekcyjne Układanie Płytek Sokołów Podlaski

Marcin Barbachowski Usługi Remontowobudowlane wykończenia wnętrz

2 opinie

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do układania płytek ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Dokładnie położone płytki ceramiczne na balkonie są tuż tuż - wystarczy, że zadzwonisz, a spodoba Ci się efekt ich pracy.

Usługi Remontowo Budowlane Sylwester Kaminski - Perfekcyjne Glazurnictwo Sokołów Podlaski

Usługi Remontowo Budowlane Sylwester Kaminski

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Usługi Remontowo Budowlane Sylwester Kaminski jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Remontowo-Wykończeniowe - Solidne Glazurnictwo Sokołów Podlaski

Usługi Remontowo-Wykończeniowe

1 opinia

Zawiązana z zamiłowania do glazurnictwa firma świadczy solidne usługi glazurnicze na terenie miejscowości Sokołów Podlaski, a także pobliskich miast i powiatów. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 28 zleceń na glazure, gres, terakote w Sokołowie Podlaskim

Montaż płytek na zewnątrz, 26-50m², Sokołów Podlaski

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sokołów Podlaski

2024-04-16 do 2024-04-24

Solidny Kafelkarz Sokołów Podlaski

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, usunięcie starych płytek lub innych powłok, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sokołów Podlaski

2024-02-27 do 2024-03-06

Szukam firmy do montażu płytek na klatce schodowej, 26-50m², Repki

Jako doświadczeni kafelkarze z tak dużym doświadczeniem zawodowym, działasz na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego ogłoszenia. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Repki

2024-02-07 do 2024-02-15

Układanie Płytek Sokołów Podlaski

Ten Zleceniodawca napisał "Glazurnik do położenia płytek w łazience, do 10m²". Zrealizuj zlecenie doskonałego układania płytek jako fachowiec w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z Sokołowa Podlaskiego i przyległych powiatów. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Sokołów Podlaski

2024-01-15 do 2024-01-23

Glazurnik do położenia płytek w łazience, do 10m², Kamieńczyk

Poszukiwane są dobre usługi glazurnicze w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Glazurnik do położenia płytek w łazience, do 10m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednie kwalifikacje do realizacji zleceń z dziedziny układania płytek, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Kamieńczyk

2024-02-17 do 2024-02-25

Zapytanie o położenie płytek w łazience, 11-25m², Kamieńczyk

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: płytki 25 x 40 ,proste ułożenie, Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kamieńczyk

2024-01-08 do 2024-01-16

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w pokoju, do 10m², Kamieńczyk

Pomieszczenia: pokój, salon Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Położenie płytek na scianie za koza. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Kamieńczyk

2024-05-27 do 2024-06-04

Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, 200m², Wyszków

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 200m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: Taras i schody Termin rozpoczęcia prac: 2024-06-13...

 • Wyszków

2024-05-29 do 2024-06-06

Zapytanie o położenie płytek na korytarzu, do 10m², Ołowskie

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o położenie płytek na korytarzu, do 10m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Ołowskie

2024-05-20 do 2024-05-28

Szukam firmy do montażu płytek na zewnątrz, 11-25m², Drohiczyn

Usługi glazurnicze w Twoim wykonaniu to autentyczny majstersztyk? Jako dobry kafelkarz nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Szukam firmy do montażu płytek na zewnątrz, 11-25m². Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Drohiczyn

2024-02-08 do 2024-02-16

Dobry Płytkarz Sokołów Podlaski

Zakres zlecenia: położenie płytek na korytarzach, klatkach schodowych, pomieszczeniach technicznych w budynkach wielorodzinnych Powierzchnia: 400m2 Lokalizacja: Siedlce Materiały: Zlecający zapewnia materiał Termin...

 • Siedlce

2024-04-16 do 2024-04-24

Doskonały Kafelkarz

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, salon, hol, przedpokój, klatka schodowa Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęci...

 • Siedlce

2024-04-10 do 2024-04-18

Znakomity Płytkarz

Jako firma zatrudniająca znakomitych płytkarzy i wyróżniająca się wyjątkowym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w łazience, 26-50m² jest skierowane do Ciebie. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Siedlce

2024-04-22 do 2024-04-30

Montaż płytek w kuchni, w pokoju, na korytarzu, na klatce schodowej, na zewnątrz, 101-200m², Siedlce

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu fantastycznego układania płytek z Twojego rejonu. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Montaż płytek w kuchni, w pokoju, na korytarzu, na klatce schodowej, na zewnątrz, 101-200m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Siedlce

2024-04-22 do 2024-04-30

Wyjątkowy Kafelkarz

Pomieszczenia: łazienka, na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: usunięcie starych płytek lub innych powłok, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2024-03-16 do 2024-03-24

Doświadczony Kafelkarz

Odpowiedz na zapytanie jako doświadczony kafelkarz z wyjątkową wiedzą z zakresu pierwszorzędnych usług glazurniczych. W Twojej firmie wykorzystanie nowoczesnych metod pracy to standard. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Siedlce

2024-02-10 do 2024-02-18

Dobry Płytkarz

Jako sprawdzona firma i dobry płytkarz oferujesz swoje usługi na terenie Siedlec lub w okolicy? Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Siedlce

2024-02-13 do 2024-02-21

Najlepsze Układanie Płytek

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to Twoje główne atuty jako specjalisty od układania płytek to wykonaj zlecenie - Ułożenie płytek na balkonach wentylowanych, ok. 500m2. Zaprezentuj ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Siedlce

2024-04-16 do 2024-04-24

Utalentowany Płytkarz

Szukasz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako profesjonalista realizujący usługi glazurnicze i płytkarz bez konkurencji na terenie Siedlec poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o położenie płytek w łazience, 11-25m²". Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Siedlce

2024-02-05 do 2024-02-13

Usługi Glazurnicze Sokołów Podlaski

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Siedlce

2024-05-10 do 2024-05-18

Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, 26-50m², Siedlce

Jako dobry płytkarz niezmiennie w branży od lat i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, 26-50m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Siedlce

2024-06-23 do 2024-07-01

Dam zlecenie na położenie płytek w łazience, do 10m², Siedlce

Zlecający poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na położenie płytek w łazience, do 10m². To zlecenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Siedlce

2024-04-04 do 2024-04-12

Montaż płytek w kuchni, 51-100m², Siedlce

Szukane są solidne usługi glazurnicze w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Montaż płytek w kuchni, 51-100m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca najlepszych specjalistów do sprostania oczekiwaniom Klientów z zakresu glazurnictwa, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Siedlce

2024-04-25 do 2024-05-03

Montaż płytek w kuchni, w łazience, w pokoju, na korytarzu, na zewnątrz, do 10m², Siedlce

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, salon, hol, przedpokój, na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie, usunięcie starych płytek lub innych powłok, układani...

 • Siedlce

2024-02-06 do 2024-02-14

Doskonałe Usługi Glazurnicze

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Siedlce

2024-07-04 do 2024-07-05

Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, do 10m², Siedlce

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2024-04-09 do 2024-04-17

Zapytanie o układanie płytek, 200m2, Siedlc

Jeśli usługi glazurnicze na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Zleceniodawca napisał "Zapytanie o układanie płytek, 200m2". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

 • Siedlce

2024-06-27 do 2024-07-05

Tanie Usługi Glazurnicze

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy Klienta? Jako sprawdzony profesjonalista realizujący usługi glazurnicze i płytkarz bez konkurencji w mieście Mazowieckie poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w kuchni, do 10m²". Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Łochów

2024-06-24 do 2024-07-02

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników