Glazurnik z Żuromina

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 571 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Żurominie

Glazurnik Żuromin

BestRem Jakub Grzywiński

3 opinie

Szukasz sprawdzonego wykonawcy świadczącego usługi glazurnicze? Ci kafelkarze nie mają sobie równych na terenie Żuromina. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - sprawdź!

PHU Anna Szymanek - Perfekcyjny Kafelkarz Żuromin

Perfekcyjny Kafelkarz Żuromin

2 opinie

Firma PHU Anna Szymanek zajmuje się usługami z zakresu układania płytek. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kafelkarze nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Prestige House Zglinicki Sebastian - Perfekcyjny Płytkarz Żuromin

Perfekcyjny Płytkarz

1 opinia

Prestige House Zglinicki Sebastian świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Żuromina i z sąsiednich miast. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się!

MATT-BUD - Wysokiej Klasy Układanie Glazury Żuromin

Wysokiej Klasy Układanie Glazury

1 opinia

Zatrudnij tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do wysokiej klasy układania glazury na terenie Żuromina. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Wojciech Besser Zoom na Dom - Perfekcyjne Glazurnictwo Żuromin

Wojciech Besser Zoom na Dom

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Wojciech Besser Zoom na Dom jest na to najlepszym rozwiązaniem. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski - Dobry Kafelkarz Żuromin

P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski

1 opinia

Firma P.P.H.U. KOST-BET Grzegorz Kostrzewski zajmuje się usługami z zakresu układania płytek. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kafelkarze nie mają sobie równych. Skrupulatnie położone kafelki w łazience są w zasięgu - wystarczy, że dasz szansę tym fachowcom, a będziesz rad z wyboru.

Remontowo-budowlana Naw-Bud - Najlepsze Kafelkowanie Żuromin

Najlepsze Kafelkowanie Żuromin

1 opinia

Już od kilku lat pracownicy Remontowo-budowlana Naw-Bud oferują usługi z zakresu najlepszego kafelkowania, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usług glazurniczych. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Prestige House - Dobry Glazurnik Żuromin

Prestige House

Dobry glazurnik z imponującym doświadczeniem w temacie dobrych usług glazurniczych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Jac-Bud - Wyjątkowe Układanie Glazury w Żurominie

Wyjątkowe Układanie Glazury w Żurominie

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego układania glazury ekspertom z firmy Jac-Bud. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Żuromin i pobliskich powiatów. Zapraszamy do kontaktu.

Amel -Bud - Pierwszorzędny Płytkarz Żuromin

Amel -Bud

Ten płytkarz działa na obszarze miejscowości Żuromin i oferuje różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnego glazurnictwa. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 27 zleceń na glazure, gres, terakote w Żurominie

Profesjonalne Glazurnictwo Żuromin

Pomieszczenia: łazienki, plaża basenowa, pomieszczenia techniczne Powierzchnia prac: 2000m² Zakres prac: izolacja mineralna, układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie, układanie płytek na schodach Dodatkowe info...

 • Żuromin

2024-01-05 do 2024-01-13

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w kuchni, do 10m², Ługi

Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Ługi

2024-01-14 do 2024-01-22

Szukam firmy do montażu płytek w łazience, 51-100m², Mała Wieś

Jako znakomici profesjonaliści macie możliwość spełnić wymagania odnośnie usług glazurniczych. Zlecenie ma treść "Szukam firmy do montażu płytek w łazience, 51-100m²". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Mała Wieś

2024-06-11 do 2024-06-19

Rewelacyjne Układanie Płytek Żuromin

Jeśli oferujesz rewelacyjne usługi glazurnicze i układanie płytek na terenie miejscowości Sierpc oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na właśnie Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Sierpc

2024-03-12 do 2024-03-12

Montaż płytek na zewnątrz, 26-50m², Sierpc

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, usunięcie starych płytek lub innych powłok, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Sierpc

2024-06-30 do 2024-07-08

Usługi Glazurnicze Żuromin

Usługi glazurnicze nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecę położenie płytek w łazience, do 10m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Działdowo

2024-01-30 do 2024-02-07

Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, do 10m², Działdowo

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: najprostrze płytki na balkon z cokołem Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Działdowo

2024-05-16 do 2024-05-24

Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, 11-25m², Działdowo

Wykonaj zadanie solidnego układania płytek o treści "Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, 11-25m²", jako ekspert z miejscowości Działdowo. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Działdowa jesteś w ścisłej czołówce. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Działdowo

2024-02-22 do 2024-03-01

Dam zlecenie na położenie płytek w łazience, 4m², Działdowo

Wykonaj zlecenie dotyczące wyjątkowego układania płytek od pewnych zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Działdowo lub okolicy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Działdowo

2024-03-17 do 2024-03-25

Dam zlecenie na położenie płytek w pomieszczeniu handlowo-usługowym, 201-500m², Zalesie

Pomieszczenia: pomieszczenie handlowo-usługowe Powierzchnia prac: 201-500m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zalesie

2024-03-25 do 2024-04-02

Układanie Płytek

Zakres zlecenia: ułożenie terakoty Powierzchnia: 360m2 Dostawca materiałów: sama usługa Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin Typ obiektu: usługowy...

 • Zalesie

2024-07-11 do 2024-07-19

Zlecę położenie płytek w łazience, 26-50m², Bełk

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Szacowany zakres robót obejmuje położenie do 30m2 płytek (podłoga plus sciany) oraz...

 • Bełk

2024-02-27 do 2024-02-28

Profesjonalne Układanie Płytek

Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Mława

2024-02-05 do 2024-02-13

Szukam firmy do montażu płytek w łazience, na zewnątrz, 11-25m², Mława

Pomieszczenia: łazienka, na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mława

2024-04-20 do 2024-04-28

Glazurnictwo

Jako wybitni pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie glazurnictwa. Zlecenie ma treść "Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, w łazience, 11-25m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Mława

2024-01-23 do 2024-01-31

Kładzenie płytek w kuchni, do 10m², Mława

Jako firma zatrudniająca wyjątkowych kafelkarzy i cechująca się wyjątkowym profesjonalizmem, ogłoszenie o treści - Kładzenie płytek w kuchni, do 10m² jest idealne do Ciebie. Przez to, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Mława

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Kładzenie płytek w łazience, 26-50m², Radoszki

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Radoszki

2024-05-08 do 2024-05-16

Montaż płytek w kuchni, 2m², Bielsk

Jako dobrzy kafelkarze z tak dużym doświadczeniem, pracujesz na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Bielsk

2024-05-15 do 2024-05-23

Wyjątkowy Płytkarz Żuromin

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: 101-200m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bożewo

2024-06-23 do 2024-07-01

Zapytanie o położenie płytek na korytarzu, do 10m², Gronowo Elbląskie

Usługi glazurnicze w Twoim wykonaniu to prawdziwy majstersztyk? Jako wysokiej klasy kafelkarz, które brzmi - Zapytanie o położenie płytek na korytarzu, do 10m². Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Gronowo elbląskie

2024-02-27 do 2024-03-06

Kładzenie płytek w łazience, na korytarzu, w garażu, pomieszczeniu gosp., 26-50m², Karniewo

Pomieszczenia: łazienka, hol, przedpokój, garaż, pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Karniewo

2024-01-29 do 2024-02-06

Kładzenie płytek w łazience, w pokoju, na korytarzu, 51-100m², Skępe

Pomieszczenia: łazienka, pokój, salon, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Skępe

2024-04-29 do 2024-05-07

Zlecę położenie płytek na zewnątrz, 26-50m², Ciechanów

Jeśli Glazurnictwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest właśnie dla Ciebie. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zaproponuj termin już teraz!

 • Ciechanów

2024-05-06 do 2024-05-14

Układanie Płytek

Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Ciechanów

2024-06-24 do 2024-07-02

Zlecę położenie płytek w łazience, na korytarzu, 26-50m², Ciechanów

Pomieszczenia: łazienka, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Położenie płytek w mieszkaniu deweloperskim. Gres na podłodze w ro...

 • Ciechanów

2024-07-11 do 2024-07-19

Profesjonalne Glazurnictwo

Pomieszczenia: kuchnia, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ciechanów

2024-03-18 do 2024-03-26

Płytkarz

Wykonaj zlecenie jako dobry płytkarz z wymaganym doświadczeniem z zakresu dobrych usług glazurniczych. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Ciechanów

2024-06-02 do 2024-06-10

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników