Glazurnik z Warszawy

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 720 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 329 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Warszawie

Glazurnik Warszawa

MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa

59 opinii

Już od kilku lat pracownicy MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa realizują usługi z zakresu układania płytek, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi glazurniczej. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Usługi remontowo-wykończeniowe Ideal-bud - Wyjątkowy Glazurnik Warszawa

Wyjątkowy Glazurnik

22 opinie

Glazurnik z imponującym doświadczeniem z zakresu wyjątkowych usług glazurniczych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Mają propozycję dla każdego.

Usługi glazurnicze Dariusz Machnio - Najwyższej Klasy Usługi Glazurnicze Warszawa

Usługi glazurnicze Dariusz Machnio

18 opinii

Utalentowani pracownicy Usługi glazurnicze Dariusz Machnio spełnią Państwa wymagania odnośnie usług glazurniczych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Marek Chowaniec - Dobry Kafelkarz Warszawa

Marek Chowaniec

17 opinii

Nie znajdziesz innych tak dobrych kafelkarzy z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Warszawa i w całym powiecie. Starannie położone kafelki na posadce są w zasięgu - wystarczy, że dasz szansę tym fachowcom, a ich praca zrobi na Tobie wrażenie.

Uslugi remontowe - Doskonałe Usługi Glazurnicze Warszawa

Uslugi remontowe

13 opinii

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi glazurniczej Uslugi remontowe prześciga konkurentów. Sławę budują polecenia spełnionych zleceniodawców. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie.

Yuriy Romanenko usługi budowlane - Najwyższej Klasy Kafelkowanie Warszawa

Yuriy Romanenko usługi budowlane

13 opinii

Jeżeli szukasz najwyższej klasy kafelkowania i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Yuriy Romanenko usługi budowlane. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Arketá - Świetny Glazurnik Warszawa

Świetny Glazurnik Warszawa

7 opinii

Klient, który poszukuje usługi glazurniczej winien zgłosić się do tego glazurnika i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

M&P Home Build - Dobry Glazurnik Warszawa

Dobry Glazurnik Warszawa

9 opinii

Jeśli jeszcze szukasz dobrego glazurnika, to zerknij na firmę MP Home Build. Oferuje wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

KRZYCH-BUD - Fantastyczne Układanie Płytek Warszawa

KRZYCH-BUD

5 opinii

Po prostu zleć prace dotyczące układania płytek fachowcom firmy KRZYCH-BUD z miejscowości Warszawa. Zdobędą Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Warszawy są jednymi z najlepszych. Skrupulatnie ułożone płytki w garażu są bliżej niż myślisz - wystarczy, że skontaktujesz się z tymi fachowcami, a uznasz ich za trafny wybór.

"REMKAM" ANDRZEJ MAŁASZCZYCKI - Fantastyczne Kafelkowanie w Warszawie

Fantastyczne Kafelkowanie w Warszawie

10 opinii

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od kafelkowania z Warszawy. Ażeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - warto.

Najnowsze z 650 zleceń na glazure, gres, terakote w Warszawie

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w kuchni, do 10m², Warszawa

Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: W kuchni mam już usunięte stare płytki podłogowe i potrzebuję położyć nowe. Usługa, którą zamawiam zawiera położe...

 • Warszawa

2024-07-20 do 2024-07-28
dodano 1 godzinę temu

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w łazience, do 10m², Warszawa

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Układanie płytek (płytka i projekt - w zal) w łazience (6m2 podłogi + 18m2 ściany +...

 • Warszawa

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 20:37

Doskonałe Układanie Płytek Warszawa

Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na położenie płytek w pokoju, 11-25m²". Przyjmij zadanie doskonałego układania płytek jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania prac z Warszawy i sąsiednich miast. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Warszawa

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 17:42

Dam zlecenie na położenie płytek na korytarzu, 567m², Warszawa

Zleceniodawca napisał - Dam zlecenie na położenie płytek na korytarzu, 567m². Nawiąż współpracę w odpowiedzi na potrzebę płytkarza do realizacji usług z zakresu układania płytek. Przekonaj Klienta, że dobrze trafił, a wybór Twojej firmy dobry. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Warszawa

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 11:59

Zapytanie o położenie płytek w kuchni, w łazience, na korytarzu, 11-25m², Warszawa

Jako sprawdzona firma i wyjątkowy płytkarz działasz na terenie Warszawy lub w sąsiednich miastach? Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Warszawa

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 11:12

Szukam firmy do montażu płytek na zewnątrz, 26-50m², Warszawa

Jako wiarygodny specjalista i dobry kafelkarz działasz na terenie Warszawy oraz w okolicy? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Warszawa

2024-07-19 do 2024-07-27
dodano wczoraj o 10:58

Zapytanie o położenie płytek w kuchni, w łazience, do 10m², Warszawa

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w kuchni, na korytarzu, 11-25m², Warszawa

Pomieszczenia: kuchnia, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: usunięcie starych płytek lub innych powłok Dodatkowe informacje: Skucie terakoty w kuchni i przedpokoju. Jeśli zajdzie potrzeba to wylewka pod pane...

 • Warszawa

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Rewelacyjny Kafelkarz Warszawa

Jako sprawdzona firma i rewelacyjny kafelkarz oferujesz swoje usługi w miejscowości Warszawa oraz w sąsiednich miastach? Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Warszawa

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 3 dni temu

Szukam firmy do montażu płytek w kuchni, w łazience, w pokoju, na korytarzu, 26-50m², Warszawa

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, salon, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 3 dni temu

Utalentowany Kafelkarz

Jako sprawdzona firma i utalentowany kafelkarz działasz na terenie Warszawy oraz w okolicy? Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Warszawa

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na położenie kafelków, 2m², Warszawa

Pomieszczenia: Poprawienie schodów na zewnątrz Powierzchnia prac: 2m² Zakres prac: usunięcie starych płytek lub innych powłok Orientacyjna data: 19.07.2024...

 • Warszawa

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 3 dni temu

Usługi Glazurnicze Warszawa

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 600m² Zakres prac: Izolacja srodkami wodoodpornymi, układanie płytek na podłodze, usunięcie starych płytek lub innych powłok, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w...

 • Warszawa

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 4 dni temu

Pierwszorzędne Glazurnictwo Warszawa

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 4 dni temu

Zlecę położenie płytek w kuchni, w łazience, na korytarzu, 101-200m², Warszawa

Jako płytkarz realizując się od wczesnej młodości i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający nadesłał zlecenie o treści "Zlecę położenie płytek w kuchni, w łazience, na korytarzu, 101-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Warszawa

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Szukam firmy do montażu płytek w kuchni, do 10m², Warszawa

Poszukiwane są solidne usługi glazurnicze w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do montażu płytek w kuchni, do 10m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z zakresu glazurnictwa, poznaj szczegóły zlecenia. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę.

 • Warszawa

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w łazience, do 10m², Warszawa

To zlecenie o treści - Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w łazience, do 10m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Warszawy oraz przyległych powiatów. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Warszawa

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Zlecę położenie płytek w kuchni, do 10m², Warszawa

Oferując usługi glazurnicze od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Warszawa, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Warszawa

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, 11-25m², Warszawa

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Szukam wykonawcy do położenia płytek między blatem a szafkami wi...

 • Warszawa

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Wysokiej Klasy Układanie Płytek

Pomieszczenia: hol, przedpokój Powierzchnia prac: 800m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: 1. Płytki do pomieszczeń technicznych: m2 - 82,29 2. Cokół w pomieszczeniach t...

 • Warszawa

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Zlecę położenie płytek w kuchni, w łazience, 26-50m², Warszawa

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Pomieszczenia: kuchnia, łazienka Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Witam, Zlecę prace glazu...

 • Warszawa

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, w łazience, 11-25m², Warszawa

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 6 dni temu

Rewelacyjny Kafelkarz

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-07-13 do 2024-07-21
dodano 7 dni temu

Rewelacyjny Kafelkarz

To zapytanie o treści - Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, do 10m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Warszawa

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Fenomenalny Płytkarz Warszawa

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Warszawa

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Zapytanie o położenie płytek w łazience, 11-25m², Warszawa

Jako ekspert od glazurnictwa, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Warszawa i przyległych powiatów - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Zapytanie o położenie płytek w łazience, 11-25m²". Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Warszawa

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Wyjątkowe Usługi Glazurnicze

Jeśli usługi glazurnicze to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Kładzenie płytek w łazience, do 10m²". Ustal pasujący termin już teraz!

 • Warszawa

2024-07-13 do 2024-07-13

Doskonałe Glazurnictwo

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 6m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, usunięcie starych płytek lub innych powłok Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Warszawa

2024-07-11 do 2024-07-19

Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, do 10m², Warszawa

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na wyjątkowe układanie płytek w rejonie Warszawy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, do 10m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Złóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Warszawa

2024-07-11 do 2024-07-19

Zapytanie o położenie płytek na korytarzu, do 10m², Warszawa

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o położenie płytek na korytarzu, do 10m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Warszawa

2024-07-11 do 2024-07-11

Szukam firmy do montażu płytek w kuchni, do 10m², Warszawa

Zleceniodawca, który poszukuje najwyższej klasy usługi glazurniczej winien niezwłocznie zgłosić się do płytkarza takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Warszawa

2024-07-11 do 2024-07-19

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników