Glazurnik z Ożarowa Mazowieckiego

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 607 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Ranking najlepszych glazurników w Ożarowie Mazowieckim

Glazurnik Ożarów Mazowiecki

MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa

59 opinii

MRT Firma Remontowo-Wykończeniowa zatrudnia solidnych glazurników - wyjątkowe kwalifikacje i doświadczenie to ich ważne zalety. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

REM-BUD - Świetny Glazurnik Ożarów Mazowiecki

Świetny Glazurnik Ożarów Mazowiecki

32 opinie

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze świetnego glazurnika dla siebie, to zerknij na firmę REM-BUD. Świadczy szeroki zakres usług glazurniczych w bezkonkurencyjnych cenach. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Usługi glazurnicze Dariusz Machnio - Perfekcyjne Glazurnictwo Ożarów Mazowiecki

Usługi glazurnicze Dariusz Machnio

18 opinii

Glazurnictwo na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Pro100 - Fantastyczny Glazurnik Ożarów Mazowiecki

Fantastyczny Glazurnik

17 opinii

Jeśli jeszcze szukasz fantastycznego glazurnika dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Pro100. Świadczy wszechstronne spektrum usług w korzystnych cenach. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Marek Chowaniec - Staranne Usługi Glazurnicze Ożarów Mazowiecki

Staranne Usługi Glazurnicze Ożarów Mazowiecki

17 opinii

W przypadku, gdy potrzebujesz starannej usługi glazurniczej w dobrej cenie to Marek Chowaniec są dla Ciebie idealni. Mają odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z dziedziny glazurnictwa. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Uslugi remontowe - Najlepszy Glazurnik Ożarów Mazowiecki

Uslugi remontowe

13 opinii

Najlepszy glazurnik z wyjątkowym doświadczeniem w temacie najlepszych usług glazurniczych śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Yuriy Romanenko usługi budowlane - Dobry Glazurnik Ożarów Mazowiecki

Dobry Glazurnik

13 opinii

Ten glazurnik działa na obszarze Ożarowa Mazowieckiego i świadczy liczne usługi z zakresu pierwszorzędnego glazurnictwa. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

M&P Home Build - Wyjątkowe Usługi Glazurnicze Ożarów Mazowiecki

M&P Home Build

9 opinii

Utworzona z pasji do glazurnictwa firma oferuje wyjątkowe usługi glazurnicze na terenie Ożarowa Mazowieckiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Nadbud - Solidne Glazurnictwo w Ożarowie Mazowieckim

Solidne Glazurnictwo w Ożarowie Mazowieckim

6 opinii

Pracownicy Nadbud to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od glazurnictwa. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Anbud Anna Koprowska - Znakomity Glazurnik Ożarów Mazowiecki

Anbud Anna Koprowska

5 opinii

Jeśli wciąż nie wybrałeś glazurnika, to zwróć uwagę na firmę Anbud Anna Koprowska. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 53 zleceń na glazure, gres, terakote w Ożarowie Mazowieckim

Usługi Glazurnicze Ożarów Mazowiecki

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Błonie

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Kafelkarz Ożarów Mazowiecki

Jako świetny kafelkarz pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista zawsze przygotowany do współpracy przy nowym zleceniu odpisz na to zlecenie. Ten Zlecający zgłosił potrzebę "Montaż płytek na zewnątrz, 11-25m²". Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Łomianki

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Dobry Płytkarz Ożarów Mazowiecki

Usługi glazurnicze w Twoim wykonaniu to autentyczny majstersztyk? Jako dobry płytkarz nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem o treści - Montaż płytek na korytarzu, do 10m². Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Łomianki

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Szukam glazurnika do kładzenia płytek, 60m², Ożarów Mazowiecki

Pomieszczenia: schody wewnętrzne Powierzchnia prac: 60m² Zakres prac: układanie płytek na schodach Dodatkowe informacje: Zlecę kompleksowe ułożenie płytek gresowych na schodach nowo wybudowanego Przedszkola Gminnego- ok. 60stop...

 • Ożarów Mazowiecki

2024-07-18 do 2024-07-26
dodano 2 dni temu

Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, 11-25m², Ożarów Mazowiecki

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: usunięcie starych płytek lub innych powłok, układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ożarów Mazowiecki

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Doświadczony Płytkarz

Pomieszczenia: klatka schodowa Powierzchnia prac: 201-500m² Zakres prac: układanie płytek na schodach Dodatkowe informacje: Zlecę ułożenie gresu na schodach (2x duże schody: szerokie i długie, ok 80stopni łącznie) w budynku prz...

 • Ożarów Mazowiecki

2024-07-13 do 2024-07-21
dodano 7 dni temu

Montaż płytek w kuchni, w łazience, w pokoju, na korytarzu, 201-500m², Łomianki

Jeśli twoja specjalność to doskonałe usługi glazurnicze i układanie płytek na terenie Mazowieckiego oraz okolicznych miast to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na właśnie Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łomianki

2024-07-13 do 2024-07-21
dodano 7 dni temu

Montaż płytek w garażu, pomieszczeniu gosp., do 10m², Zaborów

Pomieszczenia: garaż, pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: układanie płytek w kotłowni i pod schodami Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Zaborów

2024-07-11 do 2024-07-19

Poszukuję ekipy do położenia płytek, 11-25m², Lipków

Pomieszczenia: garaż, pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: plus cokoły, układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: Jest to jeden z kilku etapów, do wykończenia będą również łazienki, zabudow...

 • Lipków

2024-07-09 do 2024-07-17

Sumienny Kafelkarz

Pomieszczenia: łazienka, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Błonie

2024-07-04 do 2024-07-12

Znakomity Płytkarz

Jako firma zatrudniająca znakomitych płytkarzy i wyróżniająca się wyjątkowym zaangażowaniem, ogłoszenie o treści - Zapytanie o położenie płytek na zewnątrz, 11-25m² jest skierowane do Ciebie. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wyględy

2024-07-02 do 2024-07-10

Kładzenie płytek w kuchni, w łazience, w pokoju, na korytarzu, 51-100m², Dębówka

Pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, salon, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze, układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Dom w trakcie Budowy termin prac Glazurnik...

 • Dębówka

2024-07-01 do 2024-07-09

Pierwszorzędny Kafelkarz

Glazurnictwo to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w fachu kafelkarza. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kiełpin

2024-06-29 do 2024-07-07

Fenomenalny Kafelkarz

Wykonaj zlecenie jako kafelkarz z wymaganym doświadczeniem w kwestii glazurnictwa. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Truskaw

2024-06-27 do 2024-07-05

Kafelkarz

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Mazowieckiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Truskaw

2024-06-13 do 2024-06-21

Najlepsze Usługi Glazurnicze

Usługi glazurnicze nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek na zewnątrz, 11-25m²". Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Borzęcin mały

2024-06-11 do 2024-06-19

Zapytanie o położenie płytek w kuchni, w łazience, w garażu, pomieszczeniu gosp., 26-50m², Dębówka

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenie płytek w kuchni, w łazience, w garażu, pomieszczeniu gosp., 26-50m²". Zrealizuj usługę najwyższej klasy układania płytek jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z Mazowieckiego i sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Dębówka

2024-06-10 do 2024-06-18

Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w łazience, do 10m², Ożarów Mazowiecki

Szukasz zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu fantastycznego układania płytek z Twojego rejonu. Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Potrzebuję ekipy do kładzenia płytek w łazience, do 10m². Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Ożarów Mazowiecki

2024-06-06 do 2024-06-14

Dam zlecenie na położenie płytek w kuchni, w pokoju, na korytarzu, 26-50m², Koczargi Stare

Pomieszczenia: kuchnia, pokój, salon, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Koczargi stare

2024-06-04 do 2024-06-06

Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, do 10m², Klaudyn

Pomieszczenia: łazienka Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: Przymocowanie dużej płyty gresowej 120x280 i wycięcie w niej otworow Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Klaudyn

2024-06-03 do 2024-06-11

Montaż płytek w łazience, do 10m², Błonie

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Montaż płytek w łazience, do 10m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Błonie

2024-06-03 do 2024-06-11

Kładzenie płytek na zewnątrz, do 10m², Błonie

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na schodach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Błonie

2024-06-02 do 2024-06-10

Kafelkarz

Zlecenie o treści - Kładzenie płytek na klatce schodowej, 11-25m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Ożarów Mazowiecki oraz przyległych powiatów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Ożarów Mazowiecki

2024-05-30 do 2024-06-07

Tanie Usługi Glazurnicze

Złóż ofertę jako płytkarz z wieloletnim doświadczeniem w kwestii tanich usług glazurniczych. W Twojej firmie śledzenie rynku i dostępnych rozwiązań to zwykła rzecz. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łomianki

2024-05-28 do 2024-06-05

Zapytanie o położenie płytek w kuchni, do 10m², Ożarów Mazowiecki

Pomieszczenia: kuchnia Powierzchnia prac: do 10m² Zakres prac: układanie płytek na ścianie Dodatkowe informacje: Ułożenie płytek w pasie roboczym pomiędzy blatem a górnymi szafkami. Powierzchnia około 3 m2. Płytka gresowa 30x30...

 • Ożarów Mazowiecki

2024-05-27 do 2024-06-04

Dam zlecenie na położenie płytek na zewnątrz, 11-25m², Ożarów Mazowiecki

Pomieszczenia: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11-25m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Dodatkowe informacje: Balkon w segmencie ok. 15m2. Do zrobienia jest wyrównanie powierzchni betonowej i położenie płytek. Termin r...

 • Ożarów Mazowiecki

2024-05-22 do 2024-05-30

Szukam firmy do ułożenia kafelków, 4m², Stare Babice

Pomieszczenia: Spizarka kuchenna Powierzchnia prac: 4m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Stare Babice

2024-05-18 do 2024-05-26

Szukam firmy do montażu płytek w kuchni, do 10m², Łomianki Dolne

Oferując usługi z zakresu glazurnictwa od kilku lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Mazowieckie, ale także przyległych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Łomianki dolne

2024-05-12 do 2024-05-20

Perfekcyjne Usługi Glazurnicze

Jeśli oferujesz perfekcyjne usługi glazurnicze na terenie miejscowości Ożarów Mazowiecki oraz pobliskich powiatów to to zapytanie ofertowe jest zorientowane na Ciebie. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Ożarów Mazowiecki

2024-05-10 do 2024-05-18

Dobry Płytkarz

Pomieszczenia: pokój, salon, hol, przedpokój Powierzchnia prac: 26-50m² Zakres prac: układanie płytek na podłodze Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łomianki

2024-05-09 do 2024-05-17

Perfekcyjne Układanie Płytek Ożarów Mazowiecki

Wykonaj zlecenie perfekcyjnego układania płytek o treści "Zlecę położenie płytek na zewnątrz, do 10m²", jako ekspert z miejscowości Ożarów Mazowiecki. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Ożarowa Mazowieckiego nie masz sobie równych. Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Ożarów Mazowiecki

2024-05-04 do 2024-05-12

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników