Glazurnik z Mińska Mazowieckiego

Porównaj oferty od Glazurników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 133 187 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Glazurnik zajmuje się układaniem płytek na ścianach i posadzkach. Podczas swojej pracy musi nie tylko przykleić ją do podłoża, ale także odpowiednio dociąć, rozmierzyć, a także zabezpieczyć wrażliwe miejsca przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Zwróćmy też uwagę, czy dany specjalista poradzi sobie z gładzią i szpachlowaniem, bo bardzo często podczas wykańczania łazienek okazuje się, że sufit wymaga drobnych korekt.

Niezależnie od tego, jaki materiał ma zostać wykorzystany podczas remontu naszej łazienki, powinniśmy wybrać fachowca, dla którego glazura, gres i terakota nie będą stanowić żadnego problemu. Zatrudnienie uniwersalnego fachowca sprawi, że będziemy mogli go wykorzystać do wielu prac bez konieczności zlecania ich innemu specjaliście. To nie tylko ogromna oszczędność, ale przede wszystkim wygoda!

Praca glazurnika powinna charakteryzować się ogromną dokładnością. Wykorzystując specjalne zestawy do poziomowania można uzyskać naprawdę płaskie powierzchnie, ale potrzebny do tego jest prawdziwy specjalista glazurnik. Cena takiej usługi zależy od doświadczenia, trudności naszego projektu, ale także regionu kraju w jakim mieszkamy. Pamiętajmy, by w trakcie wyboru specjalisty zwrócić uwagę, czy wykona on całą usługę kompleksowo. Ostatecznie łazienka powinna mieć zapewnione nie tylko ładne płytki, ale także pełny biały montaż polegający na założeniu toalety, kabiny prysznicowej czy wanny.

Wybierając zlecenie do realizacji, warto dokładnie przeanalizować projekt i policzyć jak dużo czasu potrzebować będziemy, by doprowadzić prace do końca. Zdarza się, że projekty są mocno skomplikowane i jeśli nie weźmiemy tego pod uwagę w wycenie, zlecenie nie okaże się tak dochodowe, na jakie początkowy wyglądało. Tworzenie dodatkowych ścianek, zabudowa geberitu z płyt G/K - to wszystko powinno sprawić, że wycena będzie wyższa, a my ostatecznie nie stracimy.

Zlecenia dla glazurnika można znaleźć na wielu portalach ogłoszeniowych. Warto je przeglądać, bo dzięki nim można wypełnić swój kalendarz zleceń na wiele tygodni. Pamiętajmy jednak, że niektóre oferty dla glazurnika nie są warte zachodu. Dlaczego? Ano dlatego, że część klientów oczekuje bardzo wysokiej jakości oraz niskiej ceny. Takie połączenie jest przeważnie trudne do osiągnięcia, a w sytuacji, gdy kompromis jest niemożliwy, lepiej odpuścić takie zlecenie i poszukać klienta, który doceni naszą dokładność i ostateczny efekt prac przeprowadzanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze warto pamiętać, że nie ilość zleceń jest ważna, ale ich wielkość - wybierając większe zlecenia jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać czas i zarobić zdecydowanie więcej.

Glazurnik Mińsk Mazowiecki - ranking najlepszych firm

Glazurnik Mińsk Mazowiecki

Suchodolski

29 opinii

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest układanie glazury. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

POL-UK REMONT EXPERT - Wysokiej Klasy Kafelkarz Mińsk Mazowiecki

POL-UK REMONT EXPERT

17 opinii

Chcesz znaleźć kafelkarzy od wysokiej klasy układania płytek w miejscowości Mińsk Mazowiecki lub w pobliskim rejonie? Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Dar-bud - Fantastyczne Usługi Glazurnicze w Mińsku Mazowieckim

Fantastyczne Usługi Glazurnicze w Mińsku Mazowieckim

4 opinie

Są w branży usług glazurniczych od kilku lat, szczególnie na obszarze Mińska Mazowieckiego, ale także przyległych miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Michał Wesołowski Usługi Remontowe i Budowlane - Pierwszorzędny Płytkarz Mińsk Mazowiecki

Pierwszorzędny Płytkarz

3 opinie

Michał Wesołowski Usługi Remontowe i Budowlane zatrudnia wysokiej klasy kafelkarzy - szczególne kompetencje i rzetelność to ich ważne zalety. Prezycyjnie ułożone płytki na posadce są bliżej niż myślisz - wystarczy, że skontaktujesz się z tymi fachowcami, a spodoba Ci się efekt końcowy.

KRIS - Perfekcyjne Układanie Płytek Mińsk Mazowiecki

KRIS

3 opinie

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do układania płytek ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Dokładnie położone płytki ceramiczne na balkonie są tuż tuż - wystarczy, że zadzwonisz, a spodoba Ci się efekt ich pracy.

Arbud - Doświadczony Glazurnik Mińsk Mazowiecki

Doświadczony Glazurnik Mińsk Mazowiecki

2 opinie

Gdy szukasz doskonałej współpracy to eksperci z Arbud są dla Ciebie stworzeni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Mames Marian - Fantastyczne Układanie Płytek Mińsk Mazowiecki

Mames Marian

1 opinia

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz prace tym zawodowcom w kwestii układania płytek z miejscowości Mińsk Mazowiecki. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - warto.

ART-MAR Mariusz Gałązka - Dobry Glazurnik Mińsk Mazowiecki

ART-MAR Mariusz Gałązka

1 opinia

Ten glazurnik realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - ART-MAR Mariusz Gałązka to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Luxbud - Wyjątkowe Usługi Glazurnicze Mińsk Mazowiecki

Wyjątkowe Usługi Glazurnicze

1 opinia

Usługi glazurnicze to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Luxbud - są zawodowcami w fachu płytkarza. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

KAN GROUP Sp. z o.o. - Utalentowany Kafelkarz Mińsk Mazowiecki

Utalentowany Kafelkarz Mińsk Mazowiecki

1 opinia

Ten glazurnik realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - KAN GROUP Sp. z o.o. to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

67 Zleceń - Glazurnik Mińsk Mazowiecki

Potrzebuję ekipy do kładzenia glazury, gresu w łazience, pow. pomieszczeń ok. 20m², Mińsk Mazowiecki

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: pow. pomieszczeń ok. 20m² Rodzaj płytek: glazura, gres Dodatkowe informacje: Dwa rodzaje płytek i gres Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-16 do 2022-11-24

Usługi Glazurnicze Mińsk Mazowiecki

To zlecenie o treści - Zlecenie na montaż kafelków, 11-20m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Mińsk Mazowiecki oraz przyległych powiatów. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-16 do 2022-11-24

Glazurnik - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 88 714 Glazurników najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dobry Płytkarz Mińsk Mazowiecki

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, garaż, pomieszczenie gospodarcze, klatka schodowa, na zewnątrz Powierzchnia prac: 101-200m² Rodzaj płytek: glazura, gres, terakota Dodatkowe informacje: Pralnia, kotłowni...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-11 do 2022-11-16

Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, 51-100m², Dębe Wielkie

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia, przedpokój, pokój, salon, hol, korytarz Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj płytek: gres Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dębe Wielkie

2022-11-02 do 2022-11-10

Kładzenie gresu w łazience, w kuchni, na przedpokoju, w pokoju, na korytarzu, 51-100m², Dębe Wielkie

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od układania płytek to wykonaj zlecenie - Kładzenie gresu w łazience, w kuchni, na przedpokoju, w pokoju, na korytarzu, 51-100m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Dębe Wielkie

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o położenie terakoty w łazience, 5m², Starogród

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 5m² Rodzaj płytek: terakota Dodatkowe informacje: wymiana kabiny prysznicowej i brodzika. obudowa brodzika z glazury Termin rozpoczęcia prac: możliwy o...

 • Starogród

2022-11-02 do 2022-11-10

Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, pow. pomieszczeń ok. 29m², Halinów

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: Docięcie kilku płytek dl 90 cm Powierzchnia prac: pow. pomieszczeń ok. 29m² Rodzaj płytek: glazura Dodatkowe informacje: Dociecie kilku Płytek 90 cm Termin rozpoczęcia prac: możli...

 • Halinów

2022-10-23 do 2022-10-31

Doskonałe Glazurnictwo Mińsk Mazowiecki

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: glazura, terakota Dodatkowe informacje: Rozmiar 25x35 , 1 pomieszczenie łazienka Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-21 do 2022-10-29

Dobry Kafelkarz Mińsk Mazowiecki

Układanie płytek to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w fachu kafelkarza. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-16 do 2022-10-24

Profesjonalne Usługi Glazurnicze

Oferując usługi glazurnicze od wielu lat, przede wszystkim na obszarze Mazowieckiego, ale także pobliskich miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Dobre

2022-10-15 do 2022-10-23

Solidne Układanie Płytek Mińsk Mazowiecki

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, klatka schodowa Powierzchnia prac: 60m² Rodzaj płytek: glazura, gres Dodatkowe informacje: 30x30, 30x60 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sulejówek

2022-10-12 do 2022-10-20

Kafelkarz

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 81-100m² Zakres prac do wykonania: okre...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-11 do 2022-10-19

Usługi Glazurnicze

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 12m² Rodzaj płytek: glazura, terakota Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecę kafelkowanie, 101-200m², Halinów

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Halinów

2022-10-08 do 2022-10-08

Szukam firmy do montażu glazury, terakoty na klatce schodowej, 301-400m², Jakubów

Jako utalentowani profesjonaliści dacie radę spełnić oczekiwania z zakresu glazurnictwa. Zlecenie ma treść "Szukam firmy do montażu glazury, terakoty na klatce schodowej, 301-400m²". Złóż dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Jakubów

2022-09-26 do 2022-10-04

Kafelkowanie, 301-400m², Mińsk Mazowiecki

Jeśli oferujesz rzetelne usługi glazurnicze i układanie płytek na terenie miejscowości Mińsk Mazowiecki oraz pobliskich powiatów to to zapytanie jest skierowane do właśnie Ciebie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-24 do 2022-10-02

Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, 51-100m², Halinów

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka, kuchnia, przedpokój, garaż, pomieszczenie gospodarcze Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj płytek: glazura, gres, terakota Dodatkowe informacje: Poszukuję wykonawcy do ułoż...

 • Halinów

2022-09-22 do 2022-09-30

Rzetelne Usługi Glazurnicze

Jeśli oferujesz rzetelne usługi glazurnicze na terenie miejscowości Mińsk Mazowiecki oraz przyległych powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-12 do 2022-09-20

Solidne Układanie Płytek

Wybierz zapytanie dotyczące solidnego układania płytek od wiarygodnych zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Mińska Mazowieckiego. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonałe Usługi Glazurnicze

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: gres Dodatkowe informacje: Płytki 60x30 Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę położenie gresu w łazience, do 50m², Siennica

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj płytek: gres Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Siennica

2022-09-04 do 2022-09-12

Szukam firmy do ułożenia kafelków, do 50m², Mrozy

Jako rewelacyjny kafelkarz oferujesz swoje doświadczenie na terenie Mazowieckiego oraz w rejonie powiatu? Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Mrozy

2022-09-04 do 2022-09-12

Najlepsze Usługi Glazurnicze

Jeśli oferujesz najlepsze usługi glazurnicze i układanie płytek na terenie Mazowieckiego oraz sąsiednich miast to to ogłoszenie jest zorientowane na Ciebie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Mrozy

2022-09-04 do 2022-09-12

Fantastyczny Płytkarz

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: na zewnątrz Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj płytek: gres Dodatkowe informacje: Płytki gresowe o wymiarach 120x40x2 cm +stopnie betonowe dł.100cm + skucie starych płytek ceramicz...

 • Wielgolas brzeziński

2022-09-03 do 2022-09-11

Pierwszorzędne Glazurnictwo

Jako ekspert od glazurnictwa i układania płytek, świadczący usługi dla Klientów z Mazowieckiego i przyległych powiatów - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapytanie o położenie terakoty w łazience, w kuchni, w pokoju, 51-100m²". Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jeruzal

2022-09-01 do 2022-09-09

Najlepsze Usługi Glazurnicze

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: łazienka Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj płytek: glazura, terakota Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-29 do 2022-09-06

Perfekcyjne Glazurnictwo

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: na zewnątrz Powierzchnia prac: 11m² Rodzaj płytek: gres Dodatkowe informacje: 33x33 balkon Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o położenie gresu w kuchni, na przedpokoju, 14m², Jeruzal

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: kuchnia, przedpokój Powierzchnia prac: 14m² Rodzaj płytek: gres Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Jeruzal

2022-08-26 do 2022-09-03

Znakomity Płytkarz

Jako znakomici płytkarze z tak dużym doświadczeniem, pracujesz na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Dębe Wielkie

2022-08-21 do 2022-08-29

Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, 51-100m², Mińsk Mazowiecki

Jeśli wyjątkowe usługi glazurnicze na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Potrzebuję kafelkarza do położenia płytek, 51-100m²". Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-21 do 2022-08-29

Glazurnik do położenia glazury, gresu w kuchni, 5m², Stara Niedziałka

Pomieszczenia, w których będą układane płytki: kuchnia Powierzchnia prac: 5m² Rodzaj płytek: glazura, gres Dodatkowe informacje: Płytki w formacie 120x60. Pomieszczenie to kuchnia, położenie płytek między szafkami kuchennymi. ...

 • Stara niedziałka

2022-08-21 do 2022-08-29

Otrzymaj zlecenia dla Glazurników

Najczęstsze pytania o układaniu płytek

Jakie usługi świadczy glazurnik?

Glazurnik zajmuje się układaniem glazury, gresu i terakoty.

W ramach świadczonych usług glazurniczych wykonawca kładzie płytki ceramiczne, wymienia je na nowe, a także zajmuje się wyrównywaniem ścian pod płytki.

Prace te można wykonywać wewnątrz i na zewnątrz nieruchomości (kafelkowanie kuchni, łazienki, holu, balkonu, schodów, tarasów czy elewacji).

Ile kosztuje układanie glazury?

Ceny za układanie glazury, gresu i terakoty z roku na rok są coraz wyższe. W zależności od regionu koszty układania płytek 30 x 30 cm kształtują się na poziomie 91 – 124 za m2 za samą robociznę.

Więcej zapłacisz, jeśli wybierzesz kafelki o nieregularnych kształtach lub o mniejszych/wielkogabarytowych wymiarach, np. płytki 10 x 10 cm kosztują o ok. 30 zł więcej za m2.

Do ceny układania płytek należy też doliczyć koszt materiałów (płytki, fugi, grunt, klej i krzyżaki dystansowe), które najlepiej kupić w lekkim zapasie (+10% kafelków).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Glazurników
Udostępnij znajomemu