Geodeta w Sokołowie Podlaskim

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 348 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Sokołowie Podlaskim

Geodeta Sokołów Podlaski

Pierwszorzędna Geodezja

Geodezja to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w fachu geodety. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Jpgeo. Usługi Geodezyjne - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Sokołów Podlaski

Jpgeo. Usługi Geodezyjne

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Jpgeo. Usługi Geodezyjne. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Geodeta Paweł Skibniewski. Usługi Geodezyjne - Wyjątkowy Geodeta Sokołów Podlaski

Geodeta Paweł Skibniewski. Usługi Geodezyjne

Jeżeli szukasz rewelacyjnej współpracy to profesjonaliści z Geodeta Paweł Skibniewski. Usługi Geodezyjne perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Mackiewicz Włodzimierz Tomasz Biuro Usług Geodezyjnych - Pierwszorzędny Geodeta Sokołów Podlaski

Mackiewicz Włodzimierz Tomasz Biuro Usług Geodezyjnych

Nie możesz znaleźć solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych na terenie Sokołowa Podlaskiego. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Geodeta Uprawniony Witold Wojtczuk - Dobra Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

Geodeta Uprawniony Witold Wojtczuk

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Geodeta Uprawniony Witold Wojtczuk. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin!

Geodeta Uprawniony Ryszard Wyszomierski - Doskonałe Usługi Geodezyjne w Sokołowie Podlaskim

Doskonałe Usługi Geodezyjne w Sokołowie Podlaskim

Przez zapewnianie doskonałej usługi geodezyjnej Geodeta Uprawniony Ryszard Wyszomierski prześciga konkurentów. Sławę tworzą rekomendacje zadowolonych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Geodeta Usługi Geodezyjno Kartograficzne Geodeta Inż Jacek Kurtiak - Znakomita Ewidencja Gruntów Sokołów Podlaski

Geodeta Usługi Geodezyjno Kartograficzne Geodeta Inż Jacek Kurtiak

Potrzebujesz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Powierz tę kwestię specjalistom z Geodeta Usługi Geodezyjno Kartograficzne Geodeta Inż Jacek Kurtiak. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

P.H.U. Stolwasz - Kompetentny Geodeta Sokołów Podlaski

Kompetentny Geodeta Sokołów Podlaski

Usługi geodezyjne w wykonaniu P.H.U. Stolwasz to majstersztyk. To kompetentny geodeta. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Michał Mąka - Nieprzeciętny Geodeta Sokołów Podlaski

Michał Mąka

Ten nieprzeciętny geodeta posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą stale gotowym do pracy - Michał Mąka to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się - warto.

Andrzejbud - Staranne Usługi Geodezyjne Sokołów Podlaski

Staranne Usługi Geodezyjne Sokołów Podlaski

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę od starannych usług geodezyjnych z Sokołowa Podlaskiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Andrzejbud jest Twoim rozwiązaniem. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Sokołowie Podlaskim

Szukam geodety, spór o granice działki, 05ha, Gródek-Dwór

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 05ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Ostatnie wytyczanie pona 30 lat Termin sk...

 • Gródek-Dwór

2022-11-26 do 2022-12-04

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Jabłonna Lacka

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mazowieckie i w całym powiecie? Jesteś idealnym kandydatem do tego zlecenia. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Jabłonna Lacka

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 3ha, Kosów Lacki

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje doskonałych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kosów Lacki

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Sokołów Podlaski

2022-08-18 do 2022-08-26

Usługi Geodezyjne Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z ofert...

 • Kosów Lacki

2022-08-15 do 2022-08-23

Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako pierwszorzędny geodeta poznaj szczegóły zlecenia o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1000m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Kamieńczyk

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3ha, Węgrów

Ten Klient napisał "Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 3ha". Jako niezawodna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie złożeniem oferty, a Zleceniodawcy przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Węgrów

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², Pustelnik

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Pustelnik

2022-09-06 do 2022-09-14

Solidne Usługi Geodezyjne

Świadcząc usługi geodezyjne od kilku lat, szczególnie na obszarze Mazowieckiego, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Strękowo nieczykowskie

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Drohiczyn

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, choć szuka od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Drohiczyn

2022-09-11 do 2022-09-19

Wyjątkowa Firma Geodezyjna Sokołów Podlaski

Dla Klienta znalezienie wyjątkowej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający na terenie Podlaskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Ciechanowiec

2022-11-14 do 2022-11-22

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Zielenic wegrowski

2022-12-24 do 2023-01-01

Perfekcyjna Geodezja Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lacki Kosów Tosie

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecę usługę geodezyjną, 6000m², Grębków

Jako dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Mazowieckiego - odpowiedz Klientowi i daj przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś bezkonkurencyjny! Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Grębków

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 2ha, Ossówno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ossówno

2022-08-01 do 2022-08-09

Prace Geodezyjne Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Siedlce

2022-08-22 do 2022-08-30

Profesjonalna Geodezja

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży geodezji możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Siedlec, który pisze "Potrzebuję geodety, podział działki, poniżej 500m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Siedlce

2022-07-23 do 2022-07-31

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Siedlce

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Siedlce

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Siedlce

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: mapa do celów proje...

 • Siedlce

2022-09-07 do 2022-09-15

Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne

Jako fachowiec działający na terenie Siedlec i oferujący wszechstronne usługi geodezyjne zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Siedlce

2022-11-18 do 2022-11-26

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 3000m², Siedlce

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Obszar objęcia mapą będzie wynosił około 2 hektarów...

 • Siedlce

2022-07-27 do 2022-08-04

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: ustalenie działek Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Siedlce

2022-09-15 do 2022-09-23

Najlepsze Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 63ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siedlce

2022-09-22 do 2022-09-30

Fenomenalny Geodeta Sokołów Podlaski

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Siedlce

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 3ha, Sadowne

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z imponującym doświadczeniem w temacie solidnych usług geodezyjnych. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to standard. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Sadowne

2022-10-20 do 2022-10-28

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Czyżew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czyżew

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 4 dni temu

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 04149ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Nadkole

2022-08-29 do 2022-09-06

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granic działki lesnej Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szerokość działki 7,2 metra. ...

 • Łosice

2022-11-21 do 2022-11-29

Fenomenalna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Siemiatycze

2022-12-22 do 2022-12-30

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Siemiatycze

Cel usług geodezyjnych: Mapa w związku z montażem małego zbiornika LPG Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w...

 • Siemiatycze

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Borki-Sołdy

Jako firma zatrudniająca fenomenalnych geodetów i wykazująca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m² jest idealne do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Borki-Sołdy

2022-12-02 do 2022-12-10

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów