Geodeta w Sochaczewie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 546 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 267 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Sochaczewie

Geodeta Sochaczew

Profesjonalna Geodezja

4 opinie

Geodezja na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi Geodezyjne - Paweł Papierz - Fachowe Usługi Geodezyjne Sochaczew

Fachowe Usługi Geodezyjne Sochaczew

1 opinia

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Usługi Geodezyjne - Paweł Papierz prześciga konkurentów. Markę tworzą oceny spełnionych zleceniodawców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

ALWIK-BUD - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Sochaczew

ALWIK-BUD

1 opinia

Planujesz zlecić prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy geodezyjnej? ALWIK-BUD to rewelacyjny wybór. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

TZGEO TOMASZ ZARZYCKI - Sumienny Geodeta Sochaczew

Sumienny Geodeta

Jesteś zdania, że świetna ewidencja gruntów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - geodeci z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

DMB Nieruchomoścci-Centrum udanych transakcji - Najlepsza Ewidencja Gruntów Sochaczew

DMB Nieruchomoścci-Centrum udanych transakcji

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z DMB Nieruchomoścci-Centrum udanych transakcji są dla Ciebie stworzeni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Pracownia Geodezyjna Kajko i kokosz - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Sochaczew

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Sochaczew

Jeżeli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Pracownia Geodezyjna Kajko i kokosz. Sochaczew to teren, na którym koncentrują swoje działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Arkadiusz tomaszewski - Świetna Firma Geodezyjna w Sochaczewie

Świetna Firma Geodezyjna w Sochaczewie

Wypatrujesz godnego uwagi profesjonalisty realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Sochaczewa. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Usługi budowlane - Dobra Firma Geodezyjna Sochaczew

Dobra Firma Geodezyjna

Ta dobra firma geodezyjna to prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

TOPTYNK - Doskonała Geodezja Sochaczew

TOPTYNK

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to TOPTYNK są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Mik-Bud firma ogólnobudowlana - Świetne Usługi Geodezyjne Sochaczew

Mik-Bud firma ogólnobudowlana

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Mik-Bud firma ogólnobudowlana. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w miejscowości Sochaczew za gruntowne realizowanie usług geodezyjnych. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Sochaczewie

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Sochaczew

Powinieneś przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność jest stworzona z zamiłowania do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie Sochaczewa, a także okolicznych miast i powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Sochaczew

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 10500m², Sochaczew

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 10500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Sochaczew

2022-11-28 do 2022-12-06

Perfekcyjna Geodezja Sochaczew

Perfekcyjna geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Sochaczew

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1695m², Nowa Piasecznica

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1695m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzialka jest w Nowej Piasecz...

 • Nowa Piasecznica

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 795m², Sochaczew

Cel usług geodezyjnych: Montazzbiornika LPG na dzialce Powierzchnia działki: 795m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Montz zbiornika gazu ...

 • Sochaczew

2022-09-10 do 2022-09-18

Dobry Geodeta Sochaczew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Sochaczew

2022-08-25 do 2022-09-02

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Sochaczew

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Sochaczew

2022-08-15 do 2022-08-23

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 4.2ha, Sochaczew

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4.2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sochaczew

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Wyszogród

Cel usług geodezyjnych: zabezpieczenie brzegu rzeki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-12-06...

 • Wyszogród

2022-12-05 do 2022-12-13

Usługi Geodezyjne

To zapytanie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

 • Garwolewo

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 2ha, Paprotnia

Jeśli twoja specjalność to solidne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Mazowieckiego oraz okolicznych miast to to zapytanie ofertowe jest skierowane do Ciebie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Paprotnia

2023-01-10 do 2023-01-18

Dobre Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 58100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wólka wysoka

2022-08-30 do 2022-09-07

Solidna Geodezja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Łowicz

2022-11-24 do 2022-11-24

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Goździówka

Ten Składający zapytanie zgłosił "Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m²". Jako świetna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Goździówka

2022-11-12 do 2022-11-20

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1100m², Stanisławów

Dla Klienta znalezienie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający w rejonie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej robocie. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Stanisławów

2022-12-11 do 2022-12-19

Doskonały Geodeta

Poszukujesz pasującego do Ciebie zlecenia? Jako solidny wykonawca realizujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Mazowieckie poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m²". Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Baranów

2022-11-07 do 2022-11-15

Doskonałe Prace Geodezyjne Sochaczew

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², wybranie doskonałych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Mienia

2022-11-21 do 2022-11-29

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Cegłów

2022-11-11 do 2022-11-15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Posiadały

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dzień dobry, W miejscowości Posiadały mam wy...

 • Posiadały

2022-09-05 do 2022-09-13

Potrzebuję geodety, podział działki, 1.9ha, Krubiczew

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Krubiczew

2022-08-22 do 2022-08-30

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1081m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Leoncin

2022-09-04 do 2022-09-12

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Leoncin

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1200m², Nowe Grochale

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie mapy do celów projektow...

 • Nowe grochale

2022-12-26 do 2022-12-26

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 144m², Leoncin

Cel usług geodezyjnych: Posterunek Powierzchnia działki: 144m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-01-18...

 • Leoncin

2023-01-10 do 2023-01-18

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów