Geodeta w Pułtusku

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 200 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 159 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Pułtusku

Geodeta Pułtusk

Profesjonalna Firma Geodezyjna

2 opinie

Firma geodezyjna EWGEO to prawdziwi profesjonaliści w temacie geodezji. Swoje profesjonalne usługi geodezyjne oferują w pobliżu Pułtuska. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

SOL-SANIT - Wybitny Geodeta Pułtusk

Wybitny Geodeta

7 opinii

Jesteś zdania, że znakomita ewidencja gruntów to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z SOL-SANIT udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Usługi Brukarskie Rafał Seroka - Doskonała Ewidencja Gruntów Pułtusk

Doskonała Ewidencja Gruntów

1 opinia

Myślisz, że doskonała ewidencja gruntów to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi Geodezyjne Marcin Janczak - Profesjonalna Geodezja Pułtusk

Profesjonalna Geodezja Pułtusk

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to Usługi Geodezyjne Marcin Janczak są dla Ciebie idealni. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geodezji. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

DAN-GEO Daniel Kinowski - Świetna Ewidencja Gruntów Pułtusk

Świetna Ewidencja Gruntów

Firma DAN-GEO Daniel Kinowski świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z Pułtuska i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Uslugi-Remontowo-Budowlane - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Pułtusku

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów w Pułtusku

Firma Uslugi-Remontowo-Budowlane świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pułtuska oraz przyległych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

KOZKRUSZ Łukasz Kozarzewski - Dobry Geodeta Pułtusk

KOZKRUSZ Łukasz Kozarzewski

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, realizujących prace w miejscowości Pułtusk i w okolicy. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Gabo - Kompetentny Geodeta Pułtusk

Gabo

Ten geodeta działa w rejonie miejscowości Pułtusk i oferuje rozmaite usługi geodezyjne. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi remontowe-brukarstwo Sławomir Przewłocki - Znakomita Ewidencja Gruntów Pułtusk

Znakomita Ewidencja Gruntów Pułtusk

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - Usługi remontowe-brukarstwo Sławomir Przewłocki jest do Twoich usług. Pułtusk i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

RUFKON - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Pułtusk

RUFKON

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij RUFKON. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zobacz!

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Pułtusku

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pułtusk

2022-12-13 do 2022-12-21

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 4ha, Zatory

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 572•••••• . Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Zatory

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecę usługę geodezyjną, 49m², Błędostowo

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granicy działki Powierzchnia działki: 49m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowić granice działki Termin skorzy...

 • Błędostowo

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję geodety, 1106m², Piskornia

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie znaków granicznych działki Powierzchnia działki: 1106m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Piskornia

2022-10-21 do 2022-10-29

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, choć szuka od dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pułtusk

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1750m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1750m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Korzystne Prace Geodezyjne Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podczas modernizacji drogi pomimo o...

 • Pułtusk

2022-10-03 do 2022-10-11

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Pułtusk

Cel usług geodezyjnych: Mapka do projektu zamienngo Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Pułtusk

2022-09-21 do 2022-09-29

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m², Pułtusk

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Pułtusk

2022-08-25 do 2022-09-02

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Pułtusk

Zachwyć Zleceniodawcę sprawnym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ciski

2022-07-25 do 2022-08-02

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Pułtusk

Próbujesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Nasielsk

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1200m², Serock

Cel usług geodezyjnych: Przebudowa domu Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych. Działka...

 • Serock

2022-09-18 do 2022-09-26

Usługa geodezyjna, budowa domu, 6000m², Serock

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Serock

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Serock

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Serock

2022-09-13 do 2022-09-13

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista od rzetelnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Stare Załubice

2022-12-22 do 2022-12-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Nowe Załubice

Cel usług geodezyjnych: sporządzenie mapy do celów projektowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z ofer...

 • Nowe załubice

2022-11-05 do 2022-11-13

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję geodet...

 • Popowo-Letnisko

2022-12-27 do 2023-01-04

Znakomite Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Popowo-Letnisko

2022-11-29 do 2022-12-07

Szukam geodety, 8160m², Zegrze

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako dobry geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Szukam geodety, 8160m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Zegrze

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Wieliszew

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Mazowieckiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Wieliszew

2022-08-23 do 2022-08-31

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1746m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Białobrzegi

2022-12-28 do 2023-01-05

Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m², Białobrzegi

Zapytanie o treści - Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z miejscowości Białobrzegi i z sąsiednich miast. Dzięki temu, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Białobrzegi

2022-10-12 do 2022-10-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1039m², Kałuszyn

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1039m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję mapy do celów projektowych- budowa domu ...

 • Kałuszyn

2022-08-06 do 2022-08-14

Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Mazowieckie i w okolicznych miastach. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Nowe Miasto

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebuję geodety, podział działki, 3000m², Nowe Miasto

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Nowe Miasto

2023-01-23 do 2023-01-31

Usługi Geodezyjne

Zlecenie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 09884ha jest zaadresowane do fachowca, który świadczy staranne usługi geodezyjne uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mazowieckiego i okolic. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Nieporęt

2022-10-05 do 2022-10-13

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Legionowo oraz w pobliskich powiatach. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Legionowo

2022-11-03 do 2022-11-03

Opłacalne Prace Geodezyjne

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję prac geodezyjnych powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Potrzebuję geodety, 3001m². Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Legionowo

2023-01-15 do 2023-01-23

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny znawca z zakresu prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod ogłoszenie - Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Legionowo

2023-01-08 do 2023-01-08

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów