Ocieplenie pianą w Pułtusku

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 929 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 806 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Pułtusku

Ocieplanie Pianką PUR Pułtusk

Solidne Ocieplenie Pianką Poliuretanową w Pułtusku

131 opinii

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z Stark-bud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

KRIS PUR Twój Ciepły Dom - Doradztwo Techniczne - Doskonałe Ocieplanie Pianką Pułtusk

KRIS PUR Twój Ciepły Dom - Doradztwo Techniczne

134 opinie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć prace tym zawodowcom w kwestii ocieplania pianką. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

IZO-TERM Robert Kruk - Fantastyczne Ocieplanie Pianką Pułtusk

Fantastyczne Ocieplanie Pianką Pułtusk

78 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy IZO-TERM Robert Kruk oferują usługi z zakresu fantastycznego ocieplania pianką, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

TERMIL Sp. z o.o. Sp. k. - Najwyższej Klasy Ocieplenie Pianką Poliuretanową Pułtusk

TERMIL Sp. z o.o. Sp. k.

70 opinii

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplenia pianką poliuretanową ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi.

EDWARD FEŃSKI ~EDMAR~ - Doskonałe Pianowanie Poddasza Pułtusk

EDWARD FEŃSKI ~EDMAR~

40 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię doskonałe pianowanie poddasza w rejonie Pułtuska i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to EDWARD FEŃSKI EDMAR jest do Twoich usług. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PASKAL IZOLACJE - Rewelacyjne Ocieplanie Pianką Pułtusk

PASKAL IZOLACJE

30 opinii

Już od kilku lat pracownicy firmy PASKAL IZOLACJE oferują usługi z zakresu ocieplania pianką, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

IZOPLUS Jacek Murawski - Najlepsze Ocieplanie Pianką PUR Pułtusk

IZOPLUS Jacek Murawski

9 opinii

Doskonałe ocieplanie pianką to najważniejszy temat dla ekipy z firmy IZOPLUS Jacek Murawski - są prawdziwymi ekspertami w branży. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Domy Baca - Pierwszorzędne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Pułtusk

Domy Baca

3 opinie

Firma Domy Baca oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z rejonu Pułtuska i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Usługi Brukarskie Rafał Seroka - Świetna Pianka Polietylenowa Pułtusk

Usługi Brukarskie Rafał Seroka

1 opinia

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplania pianką ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Deker Mar - Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Pułtusk

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Pułtusk

Ocieplanie pianką PUR to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Deker Mar - nie mają sobie równych w branży. Ustal pasujący termin!

Najnowsze z 24 zleceń na ocieplanie pianką pur w Pułtusku

Szukam firmy na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m², Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: wymiana istniejącej izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informa...

 • Pułtusk

2023-01-04 do 2023-01-12

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Gzy

Wykonanie izolacji poddasza dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gzy

2023-01-03 do 2023-01-11

Doskonałej Jakości Pianka Polietylenowa Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 201-250m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: ...

 • Pułtusk

2022-11-28 do 2022-12-06

Ocieplenie Pianką Poliuretanową Pułtusk

Wybierz zapytanie dotyczące solidnego ocieplenia pianką poliuretanową od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Pułtuska. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Pułtusk

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Pułtusk

Zlecający bezustannie czują się zagubieni w zawiłościach ofert na pianka polietylenowa. Jako fachowiec, doradź najlepsze wyjście temu Zlecającemu zgłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m². Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Pułtusk

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do ...

 • Pułtusk

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac...

 • Pułtusk

2022-09-11 do 2022-09-19

Solidne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze cechy jako eksperta od ocieplenia pianką poliuretanową to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Potrzebna ekipa na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m². Zachęcamy do kontaktu.

 • Pułtusk

2022-09-08 do 2022-09-16

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 120m², Świercze

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 120m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możliwy od...

 • Świercze

2022-08-25 do 2022-09-02

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 251-300m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Pułtusk

2022-08-21 do 2022-08-29

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Pułtusk

Doprowadź do tego, że ocieplenie pianką nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczeni eksperci z branży ocieplenia pianką sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Pułtusk

2022-08-13 do 2022-08-21

Solidna Izolacja Pianką Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pra...

 • Pniewo

2022-07-31 do 2022-08-08

Doskonałej Jakości Izolacja Pianką

Przygotowanie izolacji pianką dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na ocieplenie poddasza, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 101-150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Pokrzywnica

2022-07-29 do 2022-08-06

Doskonałe Ocieplanie Budynków Pianką Pułtusk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Piana...

 • Wierzbica

2022-10-08 do 2022-10-16

Idealna Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Zakres prac: ocieplenie posadzki Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: miejscowość Budy ...

 • Budy siennickie

2022-09-11 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Psucin

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Psucin

2022-11-05 do 2022-11-13

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 150m², Nasielsk

Jako Firma z miejscowości Mazowieckie, nie mając sobie równych w sprzedaży cenionej pianki polietylenowej w korzystnej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający dogodne metody realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie brzmiące "Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 150m²". Powinno Cię zaciekawić. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Nasielsk

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Nasielsk

Chcesz znaleźć Zlecającego jako dobry specjalista z zakresu profesjonalnego ocieplania pianką PUR z Mazowieckiego. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Nasielsk

2022-12-11 do 2022-12-19

Doskonałej Jakości Izolacja Poddasza

Chcesz znaleźć Klienta jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Nasielsk

2022-10-16 do 2022-10-24

Porządna Izolacja Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dod...

 • Nasielsk

2022-08-04 do 2022-08-12

Ocieplenie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do uzg...

 • Nasielsk

2022-12-08 do 2022-12-16

Opłacalna Pianka Polietylenowa

Znalezienie opłacalnej pianki polietylenowej dla Klientów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista daj Klientowi wskazówki i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Nasielsk

2022-11-06 do 2022-11-14

Zapotrzebowanie na izolację fundamentów pianką PUR, 30m², Nasielsk

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: piwnica, ziemianka Zakres prac: izolacja fundamentów Powierzchnia prac: 30m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możliw...

 • Nasielsk

2022-09-10 do 2022-09-18

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Jachranka

Ten Klient myśli, że znakomita izolacja poddasza to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jachranka

2022-09-03 do 2022-09-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR