Ocieplenie pianą w Białobrzegach

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 401 848 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 804 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Białobrzegach

Ocieplanie Pianką PUR Białobrzegi

USLUGI BUDOWLANE WIŚNIEWSKI MARCIN

1 opinia

Powierz zadanie wyjątkowego ocieplenia pianką poliuretanową ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Białobrzegi i okolicznych powiatów. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Budowlane - Rewelacyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Białobrzegi

Usługi Budowlane

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od ocieplenia poddasza pianką? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Budowlane. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

MAR-BUD - Staranna Izolacja Poddasza w Białobrzegach

Staranna Izolacja Poddasza w Białobrzegach

Firma MAR-BUD świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Białobrzegów i okolic. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ROT-BUD Mateusz Rotuski Usługi Budowlano-Remontowe - Perfekcyjne Ocieplanie Budynków Pianką Białobrzegi

Perfekcyjne Ocieplanie Budynków Pianką

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplania budynków pianką ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Kagbud - Fantastyczne Ocieplanie Pianką Białobrzegi

Fantastyczne Ocieplanie Pianką

Powierz zadanie fantastycznego ocieplania pianką profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Białobrzegi i okolicznych miast. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

S-Bud - Doskonałe Ocieplanie Pianką Białobrzegi

S-Bud

Już od kilku lat pracownicy S-Bud świadczą usługi z zakresu doskonałego ocieplania pianką, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Dombruk - Doskonałe Ocieplanie Pianką PUR Białobrzegi

Dombruk

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi ocieplania pianką PUR na ponadprzeciętnym poziomie. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

UNIDACH Małgorzata Makowska - Solidne Ocieplenie Poddasza Pianką Białobrzegi

Solidne Ocieplenie Poddasza Pianką Białobrzegi

UNIDACH Małgorzata Makowska świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Białobrzegi i okolic. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Adbruk - Wyjątkowe Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Białobrzegi

Wyjątkowe Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Białobrzegi

Konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

FERKOR KAMILA FERUŚ - Profesjonalne Ocieplanie Pianką Białobrzegi

FERKOR KAMILA FERUŚ

Wiele długich lat pracownicy FERKOR KAMILA FERUŚ oferują usługi z zakresu profesjonalnego ocieplania pianką, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 27 zleceń na ocieplanie pianką pur w Białobrzegach

Fantastyczne Ocieplenie Pianką Poliuretanową Białobrzegi

Zrealizuj zlecenie dotyczące fantastycznego ocieplenia pianką poliuretanową od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Białobrzegów lub okolicy. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Białobrzegi

2022-12-10 do 2022-12-18

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką Białobrzegi

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Ulaski grzmiąckie

2022-10-21 do 2022-10-29

Pierwszorzędna Izolacja Pianką Białobrzegi

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczę...

 • Jabłonna

2022-09-21 do 2022-09-29

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Promna

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Promna

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Kowiesowo

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje...

 • Kowiesowo

2022-09-19 do 2022-09-27

Potrzebna ekipa na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 401-500m², Goszczyn

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 401-500m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

 • Goszczyn

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 110m², Owadów

Szukasz Zlecającego jako warty uwagi fachowiec z zakresu profesjonalnego ocieplania budynków pianką z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi - Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 110m². Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Owadów

2022-10-10 do 2022-10-18

Rewelacyjne Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możl...

 • Jastrzębia

2022-09-10 do 2022-09-18

Perfekcyjne Ocieplanie Pianką PUR Białobrzegi

Potrzebujesz zleceniodawcy jako specjalista od perfekcyjnego ocieplania pianką PUR w rejonie Mazowieckiego lub w pobliskim rejonie? Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Jedlińsk

2022-07-26 do 2022-08-03

Pierwszorzędne Ocieplanie Pianką PUR

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne ocieplanie pianką PUR w rejonie Mazowieckiego i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m²", jest gotowy zlecić Ci pracę jako kompetentnej firmie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Józefów

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonałej Jakości Izolacja Poddasza Białobrzegi

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 301-400m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Powierzch...

 • Michałowice

2022-12-31 do 2023-01-08

Dam zlecenie na ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 201-250m², Michałowice

Pragniesz znaleźć zlecenia jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Mazowieckiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaprezentuj ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Michałowice

2022-10-05 do 2022-10-13

Idealna Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pra...

 • Mogielnica

2022-11-12 do 2022-11-20

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Potkanna

Wykonaj zadanie doskonałego ocieplania pianką o treści "Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²", jako fachowiec z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Potkanna

2022-12-30 do 2023-01-07

Ocieplanie Budynków Pianką

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na wyjątkowe ocieplanie budynków pianką w i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na ocieplenie dachu pianką PUR, 306m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako kompetentnej firmie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Domaniów

2022-08-02 do 2022-08-10

Wysokiej Jakości Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Grabów nad Pilicą

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapytanie o ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m², Grabów Nad Pilicą

Powiedz Klientowi, że lepszej oferty ocieplenia pianką prędko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli szuka taniego ocieplenia pianką to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Złóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Grabów nad Pilicą

2022-11-20 do 2022-11-28

Ocieplanie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia...

 • Kępa niemojewska

2022-07-28 do 2022-08-05

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Term...

 • Grabów nad Pilicą

2023-01-20 do 2023-01-28

Ocieplanie Pianką PUR

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: Komórka"warsztad Zakres prac: Ściany i strop, ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 70m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpo...

 • Warka

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 5 dni temu

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Warka

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Warka

2022-09-24 do 2022-10-02

Rewelacyjne Ocieplanie Pianką PUR

Masz zamiar przyjąć zlecenie na ocieplanie pianką PUR, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zapytanie o ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m² to doskonały wybór. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Pilica

2022-09-20 do 2022-09-28

Najlepsze Ocieplanie Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: moż...

 • Warka

2022-12-03 do 2022-12-04

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Głowaczów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozp...

 • Głowaczów

2022-08-16 do 2022-08-24

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Ten Zleceniodawca napisał "Zlecę ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m²". Przyjmij zadanie rewelacyjnego ocieplenia pianką poliuretanową jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z Mazowieckiego i okolicznych powiatów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Głowaczów

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Głowaczów

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac...

 • Głowaczów

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 120m², Brzóza

Klienci często nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na pianka polietylenowa. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu zapytanie o treści - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 120m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Brzóza

2022-09-29 do 2022-10-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR