Geodeta w Grodzisku Mazowieckim

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 618 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 270 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Grodzisku Mazowieckim

Geodeta Grodzisk Mazowiecki

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński

29 opinii

Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Firma geodezyjna "TOWARZYSTWO MIERNICZE" - Wyjątkowy Geodeta Grodzisk Mazowiecki

Wyjątkowy Geodeta

22 opinie

Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego wykonawcy oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Grodzisk Mazowiecki. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Grodzisk Mazowiecki

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Grodzisk Mazowiecki

19 opinii

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od ewidencji gruntów to powierz tę kwestię specjalistom z Geomiar usługi geodezyjne Radosław Matys. Grodzisk Mazowiecki i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Geotras Sp. z o o. - Doskonała Ewidencja Gruntów Grodzisk Mazowiecki

Doskonała Ewidencja Gruntów

15 opinii

Myślisz, że doskonała ewidencja gruntów to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

GeoProgres Karol Duda - Świetna Ewidencja Gruntów Grodzisk Mazowiecki

GeoProgres Karol Duda

8 opinii

Myślisz, że świetna ewidencja gruntów to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z GeoProgres Karol Duda udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Wysokiej Klasy Geodeta Grodzisk Mazowiecki

Wysokiej Klasy Geodeta Grodzisk Mazowiecki

4 opinie

Gdy szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak są dla Ciebie idealni. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

GPG Zawadzki - Znakomite Usługi Geodezyjne w Grodzisku Mazowieckim

Znakomite Usługi Geodezyjne w Grodzisku Mazowieckim

3 opinie

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje wszechstronne usługi geodezyjne. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

PUGiK Efemeryda - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Grodzisk Mazowiecki

Rewelacyjna Ewidencja Gruntów

1 opinia

Jeszcze szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie PUGiK Efemeryda. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Geogis Kampinos - Dobre Usługi Geodezyjne Grodzisk Mazowiecki

Geogis Kampinos

1 opinia

Wypatrujesz wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych na terenie Grodziska Mazowieckiego. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

GEOMATIC GEODEZJA - Dobra Firma Geodezyjna Grodzisk Mazowiecki

GEOMATIC GEODEZJA

9 opinii

GEOMATIC GEODEZJA to dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Grodziska Mazowieckiego - przekonaj się na własne oczy! Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Grodzisku Mazowieckim

Usługi Geodezyjne Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę wykonania mapy potrzebn...

 • Jaktorów

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 5 dni temu

Perfekcyjna Geodezja Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Z powierzchni 2,7 ja wyłaczenie działki ok....

 • Kaleń

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1500m², Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 7 dni temu

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1444m², Żabia Wola

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Mazowieckie za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1444m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Żabia Wola

2023-01-23 do 2023-01-31

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1211m², Jaktorów

Dla Klienta wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Jaktorów

2023-01-20 do 2023-01-28

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Żabia Wola

Starasz się odnaleźć zlecenia jako sprawdzony specjalista od profesjonalnych usług geodezyjnych z Mazowieckiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Żabia Wola

2023-01-05 do 2023-01-13

Szukam geodety, 1528m², Grodzisk Mazowiecki

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od doskonałych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-01-03 do 2023-01-11

Świetne Prace Geodezyjne Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-12-14...

 • Chyliczki

2022-12-09 do 2022-12-17

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-11-21 do 2022-11-29

Szukam geodety, 900m², Chyliczki

Klient, który planuje zakup dobrej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Chyliczki

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Baranów

Jako wiarygodny specjalista oraz wysokiej klasy geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Mazowieckiego oraz w okolicy? Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Baranów

2022-11-07 do 2022-11-15

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: droga Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wytyczenie drogi koniecznej Termin skorzystania z o...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-10-27 do 2022-11-04

Tanie Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bieganów

2022-10-25 do 2022-11-02

Doskonała Geodezja

Jeśli geodezja to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1640m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Chylice

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Grodzisk Mazowiecki

Skontaktuj się z Klientem jako firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie na terenie Grodziska Mazowieckiego oraz w przyległych powiatach. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-10-04 do 2022-10-12

Geodezja

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Grodziska Mazowieckiego, a także okolicznych miast i powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-22 do 2022-09-30

Profesjonalny Geodeta Grodzisk Mazowiecki

Jako geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-08 do 2022-09-16

Tanie Usługi Geodezyjne

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista od tanich usług geodezyjnych? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Wycinki osowskie

2022-08-30 do 2022-09-07

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m². Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-23 do 2022-08-31

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1110m². Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Chyliczki

2022-07-22 do 2022-07-30

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1686m², Adamów-Wieś

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1686m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Adamów-Wieś

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1ha, Żyrardów

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i cechująca się nieprzeciętnym profesjonalizmem, ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1ha jest skierowane do Ciebie. Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Żyrardów

2022-09-06 do 2022-09-08

Znakomite Prace Geodezyjne

Jako profesjonalista przedstaw bezkonkurencyjną ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Żyrardów

2022-08-31 do 2022-09-08

Znakomite Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1416m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Żyrardów

2022-10-31 do 2022-11-08

Rewelacyjne Usługi Geodezyjne

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić oczekiwania odnośnie usług geodezyjnych. Zapytanie ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 2469m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Żyrardów

2022-11-21 do 2022-11-29

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żyrardów

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam geodety, 1501-3000m², Żyrardów

Cel usług geodezyjnych: Do celów opiniodawczych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Żyrardów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Zazdrość

Jako osoba z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż, że jesteś zawsze gotowy doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnej geodezji. Ten Zleceniodawca napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Zazdrość

2023-01-06 do 2023-01-14

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Goździówka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Goździówka

2022-11-12 do 2022-11-20

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1100m², Stanisławów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Stanisławów

2022-12-11 do 2022-12-19

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów