Geodeta w Żyrardowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 152 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Żyrardowie

Geodeta Żyrardów

Firma geodezyjna "TOWARZYSTWO MIERNICZE"

22 opinie

Wciąż potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Firma geodezyjna TOWARZYSTWO MIERNICZE. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak - Profesjonalna Firma Geodezyjna Żyrardów

Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak

4 opinie

Nie wątp w kompetentną kadrę Biuro Geodezyjne Bartłomiej Ambroziak. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w miejscowości Żyrardów za całościowe podejście do usług geodezyjnych. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Geogis Kampinos - Rewelacyjny Geodeta Żyrardów

Geogis Kampinos

1 opinia

Rozpocznij współpracę z Geogis Kampinos jeśli szukasz rewelacyjnych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Żyrardowa i w sąsiednich miastach. Mają ofertę dla każdego.

PUGiK Efemeryda - Utalentowany Geodeta Żyrardów

Utalentowany Geodeta

1 opinia

Geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie fachowych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

DRON PARTNER - Doskonała Ewidencja Gruntów Żyrardów

DRON PARTNER

1 opinia

Wykonanie ewidencji gruntów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. DRON PARTNER ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

BIO-KRIS Krzysztof Sobczyk - Perfekcyjna Geodezja w Żyrardowie

Perfekcyjna Geodezja w Żyrardowie

2 opinie

Znakomici pracownicy firmy BIO-KRIS Krzysztof Sobczyk spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

P.P.H.U. BUD-MAX - Świetne Usługi Geodezyjne Żyrardów

Świetne Usługi Geodezyjne Żyrardów

2 opinie

Wybitni pracownicy P.P.H.U. BUD-MAX spełnią Państwa oczekiwania w temacie usług geodezyjnych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Phu casa jerzy janeczek - Profesjonalna Ewidencja Gruntów Żyrardów

Profesjonalna Ewidencja Gruntów

1 opinia

Wciąż potrzebujesz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Phu casa jerzy janeczek. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Usługi remontowo budowlane family-bud Norbert Antoniak - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Żyrardów

Usługi remontowo budowlane family-bud Norbert Antoniak

1 opinia

Gdy poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Usługi remontowo budowlane family-bud Norbert Antoniak są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

KREPODOM - Nieprzeciętny Geodeta Żyrardów

Nieprzeciętny Geodeta Żyrardów

Zacznij działać z KREPODOM jeśli szukasz nieprzeciętnych geodetów działających na terenie Żyrardowa i w sąsiednich miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Najnowsze z 28 zleceń na geodetów w Żyrardowie

Usługa geodezyjna, podział działki, 1001-1500m², Żyrardów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żyrardów

2023-01-17 do 2023-01-25

Najlepsze Usługi Geodezyjne Żyrardów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zazdrość

2023-01-06 do 2023-01-14

Solidna Firma Geodezyjna Żyrardów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2469m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Żyrardów

2022-11-21 do 2022-11-29

Perfekcyjna Geodezja Żyrardów

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Żyrardów

2022-10-31 do 2022-11-08

Pierwszorzędny Geodeta Żyrardów

Cel usług geodezyjnych: Do celów opiniodawczych Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Żyrardów

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1ha, Żyrardów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Żyrardów

2022-09-06 do 2022-09-08

Pierwszorzędna Geodezja

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²". Zachęcamy do kontaktu.

 • Żyrardów

2022-08-31 do 2022-09-08

Geodezja

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, 1ha". Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Kamionka

2022-08-31 do 2022-09-08

Geodeta

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grabina radziwiłłowska

2022-08-25 do 2022-09-02

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1686m², Adamów-Wieś

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1686m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Adamów-Wieś

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1700m², Bieganów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bieganów

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam geodety, 900m², Chyliczki

Jako znakomita firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Mazowieckiego - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Chyliczki

2022-11-14 do 2022-11-22

Firma Geodezyjna

Klienta interesuje wyjątkowa firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m². Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Chyliczki

2022-12-09 do 2022-12-17

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1200m², Jaktorów

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Mazowieckiego, więc jeśli poszukuje doskonałych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Jaktorów

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 4 dni temu

Usługi Geodezyjne

Szukane są profesjonalne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1110m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji wymagań Klienta z dziedziny geodezji, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Chyliczki

2022-07-22 do 2022-07-30

Dobra Firma Geodezyjna

Skontaktuj się z Klientem jako firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie na terenie Mazowieckiego oraz w przyległych powiatach. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Chylice

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1211m², Jaktorów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1211m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych Termin skor...

 • Jaktorów

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Baranów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Baranów

2022-11-07 do 2022-11-15

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Goździówka

2022-11-12 do 2022-11-20

Wiarygodna Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Mazowieckie oraz na obszarze Mazowieckiego. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Stanisławów

2022-12-11 do 2022-12-19

Geodezja

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-22 do 2022-09-30

Świetna Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie świetnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i poznać szczegóły zlecenia, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii geodezji działający na terenie Grodziska Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-10-27 do 2022-11-04

Doskonałe Prace Geodezyjne Żyrardów

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², wybranie doskonałych prac geodezyjnych może być niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-11-21 do 2022-11-29

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Działka zakup Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: Podział działki z domami Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-09-08 do 2022-09-16

Usługa geodezyjna, podział działki, 501-1000m², Grodzisk Mazowiecki

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: podział działki zamieszkałej 2 ...

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-08-23 do 2022-08-31

Szukam geodety, 1528m², Grodzisk Mazowiecki

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geodezji możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geodezyjne Klientowi w okolicy Grodziska Mazowieckiego, który napisał "Szukam geodety, 1528m²". Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1500m², Grodzisk Mazowiecki

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy profesjonalista w kwestii geodezji działający w rejonie Grodziska Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów