Geodeta w Sierpcu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 363 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 261 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Sierpcu

Geodeta Sierpc

Wysokiej Klasy Geodeta

1 opinia

Nawiąż kontakt z REMONT-TECH jeśli szukasz wysokiej klasy geodetów oferujących swoje usługi na terenie Sierpca lub w okolicy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Biuro Geodezji Jacek Kuciejewski - Rewelacyjny Geodeta Sierpc

Biuro Geodezji Jacek Kuciejewski

Ten rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale przygotowanym do pracy - Biuro Geodezji Jacek Kuciejewski to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Darbud - Solidny Geodeta Sierpc

Solidny Geodeta Sierpc

Zwróć się do Darbud jeśli szukasz solidnych geodetów działających w miejscowości Sierpc oraz w okolicy. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Geo-Mapa. Mirosław Słupecki - Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Sierpcu

Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Sierpcu

Ta perfekcyjna firma geodezyjna z miejscowości Sierpc to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Koszalski Jarosław Pracownia Usług Geologicznych Geo Wiert - Dobry Geodeta Sierpc

Dobry Geodeta Sierpc

Jeśli jeszcze szukasz dobrego geodety, to zerknij na firmę Koszalski Jarosław Pracownia Usług Geologicznych Geo Wiert. Wykonuje bogaty zakres usług geodezyjnych w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Prace tynkarskie i wykonczeniowe w budynkach - Doskonały Geodeta Sierpc

Prace tynkarskie i wykonczeniowe w budynkach

Próbujesz dotrzeć do specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem wśród firm geodezyjnych z Sierpca. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

Ppuh stelmanski - Wybitny Geodeta Sierpc

Wybitny Geodeta

Ten geodeta działa w rejonie Sierpca i oferuje rozmaite usługi geodezyjne. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Aarbud - Doskonała Geodezja Sierpc

Aarbud

Pracownicy Aarbud to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży doskonałej geodezji. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

P.U.H. REMBUD - Znakomity Geodeta Sierpc

Znakomity Geodeta

Zacznij działać z P.U.H. REMBUD jeśli szukasz znakomitych geodetów oferujących swoje usługi w miejscowości Sierpc lub w okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Świetna Ewidencja Gruntów Sierpc

Świetna Ewidencja Gruntów

Zaufaj ekspertom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Sierpcu

Opłacalne Prace Geodezyjne Sierpc

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zawidz Kościelny

2023-01-10 do 2023-01-18

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Sierpc

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Sierpc

2022-12-17 do 2022-12-25

Szukam geodety, spór o granice działki, 5.23ha, Lelice

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w okolicy Mazowieckiego - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się samodzielnie o tym, że jesteś dobry! Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Lelice

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 3ha, Sierpc

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 3ha". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Sierpc

2022-10-04 do 2022-10-12

Firma Geodezyjna Sierpc

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Mazowieckiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Lelice

2022-07-30 do 2022-08-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Orszymowo

Cel usług geodezyjnych: wznowienie granic / MDCP Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie granic / wytyczenie granic ...

 • Orszymowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Wyjątkowy Geodeta Sierpc

Zakres zlecenia: obsługa geodezyjna Informacje dodatkowe: potrzebne pojedyncze osoby lub zespoły geodezyjne (1-6 osób): Termin skorzystania z oferty: do ustalenia podczas rozmowy...

 • Płock

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jordanow Kolo Plocka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jordanow kolo plocka

2022-07-27 do 2022-08-04

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Płock

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Płock

2022-08-25 do 2022-09-02

Zlecę usługę geodezyjną, 2500m², Płock

Cel usług geodezyjnych: budowa boisk Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wygraliśmy przetarg na realizacje boisk w Płocku a...

 • Płock

2022-08-17 do 2022-08-25

Usługi Geodezyjne Sierpc

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania specjalista od najwyższej klasy usług geodezyjnych z Płocka? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Płock

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Płock

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Płock za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m²". Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Płock

2022-07-31 do 2022-08-08

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: posiadam decyzję o warunkach zabudowy i zagospo...

 • Płock

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Płock

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Płock

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Płock

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Płock

2022-10-27 do 2022-11-04

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4500m², Płock

Jako firma zatrudniająca fenomenalnych geodetów i wykazująca się szczególnym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 4500m² jest idealne do Ciebie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Płock

2022-11-04 do 2022-11-12

Szukam geodety, 2230m², Płock

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od doskonałych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Płock

2023-01-18 do 2023-01-26

Usługa geodezyjna, podział działki, 1501-3000m², Płock

Nie możesz znaleźć skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny wykonawca wykonujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych z Płocka poznaj treść zlecenia o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 1501-3000m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Płock

2023-01-19 do 2023-01-27

Dobry Geodeta

Cel usług geodezyjnych: pomiar mieszkania Powierzchnia działki: 200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: pomiar pomieszczeń do celów podatk...

 • Płock

2022-09-29 do 2022-10-07

Znakomita Firma Geodezyjna

Zachwyć Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Płocka. Jako uznana firma geodezyjna podejmij się zlecenia o treści "Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Płock

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam geodety, 1000m², Płock

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Płock

2023-01-18 do 2023-01-26

Perfekcyjna Geodezja Sierpc

To zlecenie o treści - Potrzebuję geodety, 1501-3000m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Płocka i z sąsiednich miast. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie.

 • Płock

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano wczoraj o 05:46

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1800m², Popłacin

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 09-506 Popłacin Termin skorzystania z ...

 • Popłacin

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Zieluń-Osada

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zieluń-Osada

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1ha, Rypin

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Rypin, ale także okolicznych miast możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Rypin

2022-12-08 do 2022-12-16

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów