Geodeta w Ostrowi Mazowieckiej

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 796 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Ostrowi Mazowieckiej

Geodeta Ostrów Mazowiecka

USŁUGI GEODEZYJNE "KARTEZJA" KRZYSZTOF BURZYŃSKI

7 opinii

USŁUGI GEODEZYJNE KARTEZJA KRZYSZTOF BURZYŃSKI to dobra firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Ostrowi Mazowieckiej - przekonaj się na własne oczy! Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

ArsenBud - Perfekcyjna Geodezja Ostrów Mazowiecka

ArsenBud

2 opinie

Firma ArsenBud oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Ostrowi Mazowieckiej i z sąsiednich miast. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

GEOMAL Usługi geodezyjne - Wyjątkowy Geodeta Ostrów Mazowiecka

GEOMAL Usługi geodezyjne

Firma GEOMAL Usługi geodezyjne świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Ostrowi Mazowieckiej i z sąsiednich miast. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Geodezyjne Bożena Ochocka - Doskonała Geodezja Ostrów Mazowiecka

Doskonała Geodezja Ostrów Mazowiecka

Oferuje usługi z zakresu geodezji od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Ostrów Mazowiecka, ale także okolicznych powiatów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Przemysław Milewski Usługi Geodezyjno-Projektowe - Staranne Usługi Geodezyjne w Ostrowi Mazowieckiej

Staranne Usługi Geodezyjne w Ostrowi Mazowieckiej

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To dobry geodeta. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Andrex usługi ogólnobudowlane - Profesjonalna Geodezja Ostrów Mazowiecka

Andrex usługi ogólnobudowlane

Jeśli szukasz doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to Andrex usługi ogólnobudowlane są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny geodezji. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Bg projekt - Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Ostrów Mazowiecka

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to istny majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

DARBUD - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Ostrów Mazowiecka

DARBUD

Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Zakład Usług Geodezyjnych Geodomet Domagała Ewa Elżbieta - Solidne Usługi Geodezyjne Ostrów Mazowiecka

Solidne Usługi Geodezyjne Ostrów Mazowiecka

Firma Zakład Usług Geodezyjnych Geodomet Domagała Ewa Elżbieta to eksperci z branży solidnych usług geodezyjnych, obsługujący Klientów z Ostrowi Mazowieckiej i okolicznych miast. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Paweł Karczmarczyk - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Ostrów Mazowiecka

Paweł Karczmarczyk

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi geodezyjne w miejscowości Ostrów Mazowiecka i w okolicy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Najnowsze z 30 zleceń na geodetów w Ostrowi Mazowieckiej

Firma Geodezyjna Ostrów Mazowiecka

Jako dobra firma geodezyjna z terenu Ostrowi Mazowieckiej oraz prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Ostrów Mazowiecka

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Rzetelna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ostrów Mazowiecka

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebuję geodety, podział działki, 1000m², Sulęcin-Kolonia

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Sulęcin-Kolonia

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Strękowo Nieczykowskie

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Strękowo nieczykowskie

2022-10-11 do 2022-10-19

Profesjonalny Geodeta Ostrów Mazowiecka

Jako geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecę usługę geodezyjną, 4800m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-09-20 do 2022-09-28

Świetne Usługi Geodezyjne Ostrów Mazowiecka

Oferując usługi geodezyjne od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Ostrów Mazowiecka, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Ostrów Mazowiecka

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Czyżew

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czyżew

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1500m², Pustelnik

Zachwyć tego Klienta fachowym działaniem w okolicach Mazowieckiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1500m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Pustelnik

2022-09-06 do 2022-09-14

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 3ha Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych dla dział...

 • Kosów Lacki

2022-09-09 do 2022-09-17

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, spór o granice działki, podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z ofert...

 • Kosów Lacki

2022-08-15 do 2022-08-23

Świetne Prace Geodezyjne Ostrów Mazowiecka

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z dziedziny prac geodezyjnych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 3ha. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Sadowne

2022-10-20 do 2022-10-28

Potrzebuję geodety, poniżej 500m², Zambrów

Olśnij Zlecającego profesjonalnym działaniem w okolicach Zambrowa. Jako uznana firma geodezyjna wykonaj zlecenie "Potrzebuję geodety, poniżej 500m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Zambrów

2023-01-02 do 2023-01-10

Solidny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 122m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zambrów

2022-11-14 do 2022-11-22

Potrzebuję geodety, 7400m², Ciechanowiec

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy prac geodezyjnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, niewątpliwie zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Potrzebuję geodety, 7400m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Ciechanowiec

2022-11-14 do 2022-11-22

Doświadczona Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-07-17...

 • Koziki

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 7 dni temu

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1000m², Kamieńczyk

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1000m². To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zleceniodawcy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Kamieńczyk

2022-10-05 do 2022-10-13

Usługi Geodezyjne

Jeśli usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 4683m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wysokie Mazowieckie

2022-10-12 do 2022-10-20

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4200m², Wysokie Mazowieckie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4200m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wysokie Mazowieckie

2023-01-22 do 2023-01-30

Usługi Geodezyjne

Poszukujesz dobranego pod Twojej firmy Klienta? Jako rzetelny profesjonalista wykonujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy w mieście Wysokie Mazowieckie poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam geodety, podział działki, 1001-1500m²". Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Wysokie Mazowieckie

2022-09-02 do 2022-09-10

Usługi Geodezyjne

Klient, który poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien niezwłocznie zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wysokie Mazowieckie

2022-11-20 do 2022-11-28

Potrzebuję geodety, 1106m², Piskornia

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Piskornia

2022-10-21 do 2022-10-29

Szukam geodety, podział działki, 04149ha, Nadkole

Dla Zlecającego, który napisał - Szukam geodety, podział działki, 04149ha, dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Nadkole

2022-08-29 do 2022-09-06

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Sokołów Podlaski

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam geodety, spór o granice działki, 05ha, Gródek-Dwór

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Szukam geodety, spór o granice działki, 05ha", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Gródek-Dwór

2022-11-26 do 2022-12-04

Zlecę usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Jabłonna Lacka

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Ustalenie grani...

 • Jabłonna Lacka

2022-10-07 do 2022-10-15

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Łomża

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Łomża

2022-10-14 do 2022-10-22

Tanie Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Sprawdzenie działki Powierzchnia działki: 1025m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Sprawdzenie Gleba Termin sk...

 • Łomża

2022-11-04 do 2022-11-12

Dobre Prace Geodezyjne

Spowoduj, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z dziedziny prac geodezyjnych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Łomża

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Łomża

Jeśli usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Łomża

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 9400m², Łomża

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Łomża

2022-11-25 do 2022-12-03

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów