Geodeta w Mławie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Mławie

Geodeta Mława

PRACOWNIA GEODEZYJNA "GEO-CENTR" D. Staniszewski

3 opinie

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej PRACOWNIA GEODEZYJNA GEO-CENTR D. Staniszewski wybija się w branży. Sławę budują oceny spełnionych odbiorców. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Geodezyjna Obsluga Budownictwa GEOBUD - Dobra Firma Geodezyjna Mława

Geodezyjna Obsluga Budownictwa GEOBUD

Sprawdź doświadczoną kadrę Geodezyjna Obsluga Budownictwa GEOBUD. Ta znana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Mławy za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Geofast s.c. Usługi Geodezyjne - Solidne Usługi Geodezyjne Mława

Geofast s.c. Usługi Geodezyjne

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę od tanich usług geodezyjnych z Mławy, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Geofast s.c. Usługi Geodezyjne jest Twoim rozwiązaniem. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Firma Usługowo Budowlana WIERT-MUR - Fenomenalny Geodeta Mława

Fenomenalny Geodeta

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy Firma Usługowo Budowlana WIERT-MUR to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To fenomenalny geodeta. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

Marcin - Wysokiej Klasy Geodeta Mława

Marcin

Wysokiej klasy geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Mławy i w przyległych miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

P.P.H.Sebos - Profesjonalna Firma Geodezyjna Mława

Profesjonalna Firma Geodezyjna

Wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się P.P.H.Sebos - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Mławy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Budowlane ER-BUD Ernest Oleksiak - Perfekcyjna Geodezja Mława

Perfekcyjna Geodezja Mława

Szukasz rzetelnego wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w mieście Mława. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE RAFAŁ WALCZAK - Fenomenalna Firma Geodezyjna Mława

Fenomenalna Firma Geodezyjna Mława

Ta fenomenalna firma geodezyjna to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Inter Sense Sp.z.o.o. - Perfekcyjny Geodeta Mława

Inter Sense Sp.z.o.o.

Perfekcyjny geodeta z obszerną wiedzą z zakresu geodezji cieszący się uznaniem wśród Klientów. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Mar-bud - Profesjonalna Geodezja w Mławie

Profesjonalna Geodezja w Mławie

Założona z pasji do geodezji firma oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie miejscowości Mława, a także okolicznych miast i powiatów. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Mławie

Perfekcyjna Geodezja Mława

Geodezja nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Szukam geodety, 30m²". Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Mława

2023-01-22 do 2023-01-30

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Mława

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mława

2022-12-31 do 2023-01-08

Potrzebuję geodety, podział działki, 11000m², Stare Garkowo

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Potrzebuję geodety, podział działki, 11000m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Stare garkowo

2022-11-17 do 2022-11-25

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 18303m², Mława

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 18303m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mława

2022-11-15 do 2022-11-23

Opłacalne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam geodety, 1501-3000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Mława

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Rewelacyjny Geodeta Mława

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mława

2022-09-27 do 2022-10-05

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Chcesz znaleźć Klienta jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Mława

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecę usługę geodezyjną, 2.5ha, Mława

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki Powierzchnia działki: 2.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki i drogi Termin skorzystan...

 • Mława

2022-07-31 do 2022-08-08

Doświadczona Firma Geodezyjna Mława

Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 968m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Narzym

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Warmińsko-mazurskiego, więc jeśli poszukuje pierwszorzędnych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Iłowo-Osada

2022-07-27 do 2022-08-04

Odpowiednie Prace Geodezyjne

Ten Klient szukając prac geodezyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Potrzebuję geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Ciechanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: obsaługa budowy Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: przemysłowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: jednostka wojskowa Ciechanów Termin sk...

 • Ciechanów

2022-12-28 do 2023-01-05

Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Ciechanów i w okolicznych miastach. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Rewelacyjne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z zakresu prac geodezyjnych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Usługa geodezyjna, podział działki, 3.6ha. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ciechanów

2022-12-20 do 2022-12-28

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: Mapa naniesienia kanalizacji Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Ciechanów

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1150m², Ciechanów

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do geodezji i świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Ciechanowa, jak również pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Ciechanów

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Działdowo

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Działdowo

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Nidzica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Nidzica

2022-11-20 do 2022-11-28

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Przasnysz

Ten Klient poszukując prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Ustal pasujący termin już teraz!

 • Przasnysz

2022-12-05 do 2022-12-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha, Orszymowo

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 2ha. To właśnie Twoja oferta może pomóc rozwiązać problem Zleceniodawcy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Orszymowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Geodeta

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi już dziś zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy niskie ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zieluń-Osada

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka pod Lesznem, o...

 • Leszno

2022-07-25 do 2022-08-02

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o szybki kontakt. Zależy mi na szybkim w...

 • Leszno

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 4 godziny temu

Geodezja

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma została zawiązana z zamiłowania do geodezji i świadczy doskonałe usługi geodezyjne na terenie miejscowości Leszno, jak również okolicznych miast i powiatów. Wybierz numer i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Leszno

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję geodety, podział działki, 2400m², Sochocin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka będzie przedłużana do istniejącej już dzia...

 • Sochocin

2022-10-07 do 2022-10-07

Znakomite Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 61m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Goszczyce poświętne

2023-01-17 do 2023-01-25

Szukam geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Zawidz Kościelny

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zawidz Kościelny

2023-01-10 do 2023-01-18

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Płońsk oraz w pobliskich powiatach. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Płońsk

2022-08-30 do 2022-09-07

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Płońsk

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Płońsk

2022-10-14 do 2022-10-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów