Geodeta w Ciechanowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Ciechanowie

Geodeta Ciechanów

EWGEO

2 opinie

Ten rewelacyjny geodeta pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą przygotowanym do podjęcia nowego zlecenia - EWGEO to doskonały fachowiec dla Ciebie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - skontaktuj się!

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC - Najlepsza Ewidencja Gruntów Ciechanów

Najlepsza Ewidencja Gruntów Ciechanów

1 opinia

Wciąż szukasz specjalisty od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

GEOSERVICE - Znakomita Ewidencja Gruntów Ciechanów

Znakomita Ewidencja Gruntów

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - GEOSERVICE jest do Twoich usług. Ciechanów i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Geodezyjne Bartosz Krupiński - Doświadczony Geodeta Ciechanów

Doświadczony Geodeta

Klient, który szuka najlepszej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

PUI GEODEZJA - Kompetentny Geodeta Ciechanów

PUI GEODEZJA

Właśnie wybierasz solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PUI GEODEZJA jest na to skuteczną metodą. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zobacz!

Marcin Podgórski Usługi remontowo-budowlane - Świetne Usługi Geodezyjne Ciechanów

Marcin Podgórski Usługi remontowo-budowlane

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Marcin Podgórski Usługi remontowo-budowlane. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w miejscowości Ciechanów za gruntowne realizowanie usług geodezyjnych. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Krajza Ireneusz Usługi Budowlane - Fenomenalny Geodeta Ciechanów

Fenomenalny Geodeta

Nawiąż kontakt z Krajza Ireneusz Usługi Budowlane jeśli szukasz fenomenalnych geodetów działających na terenie Ciechanowa i w okolicy. Nie zwlekaj - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Lewandowski - Dobra Firma Geodezyjna Ciechanów

Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Lewandowski

Sprawdź doświadczoną kadrę Usługi Remontowo-Budowlane Piotr Lewandowski. Ta znana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Ciechanowa za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Roboty ogólnobudowlane - Dobry Geodeta w Ciechanowie

Dobry Geodeta w Ciechanowie

Usługi geodezyjne w wykonaniu tej firmy to istny majstersztyk. To dobry geodeta. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

SA-BUD Krzysztof kubiak - Godna Zaufania Firma Geodezyjna Ciechanów

Godna Zaufania Firma Geodezyjna Ciechanów

Gdy szukasz współpracy to specjaliści z SA-BUD Krzysztof kubiak są dla Ciebie stworzeni. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na geodetów w Ciechanowie

Szukam geodety, 1501-3000m², Ciechanów

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Szukam geodety, 1501-3000m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Ciechanów

2022-12-28 do 2023-01-05

Tanie Usługi Geodezyjne Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3.6ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Ciechanów

2022-12-20 do 2022-12-28

Zlecę usługę geodezyjną, 6000m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: budowa "Biedronki" Powierzchnia działki: 6000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Kompleksowa obsługa budowy. Termin skorzyst...

 • Ciechanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w c...

 • Ciechanów

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1150m², Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1150m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ciechanów

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Ciechanów

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Ciechanowa, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ciechanów

2022-08-04 do 2022-08-12

Szukam geodety, 1501-3000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Bolewo

Musisz koniecznie odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja firma została założona z zamiłowania do geodezji i świadczy najlepsze usługi geodezyjne na obszarze Mazowieckiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Bolewo

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granicy działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Bolewo

2022-10-13 do 2022-10-21

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Leszno

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Działka pod Lesznem, o...

 • Leszno

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędny Geodeta Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o szybki kontakt. Zależy mi na szybkim w...

 • Leszno

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 3 godziny temu

Solidny Geodeta

Ten Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 900m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - skontaktuj się jak najszybciej.

 • Leszno

2022-10-19 do 2022-10-27

Potrzebuję geodety, podział działki, 2400m², Sochocin

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 2400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka będzie przedłużana do istniejącej już dzia...

 • Sochocin

2022-10-07 do 2022-10-07

Solidna Firma Geodezyjna Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 6.02ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa potrzebna do wykonania przyłącza prądu ze słup...

 • Nowe Miasto

2022-09-20 do 2022-09-28

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Klient zgłosił "Potrzebuję geodety, podział działki, 3000m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Klienci przekonają się o doskonałej obsłudze. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Nowe Miasto

2023-01-23 do 2023-01-31

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Przasnysz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Przasnysz

2022-12-05 do 2022-12-13

Prace Geodezyjne Ciechanów

Zleceniodawca poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - warto.

 • Płońsk

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 4000m², Płońsk

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Płońsk

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 25000m², Płońsk

Cel usług geodezyjnych: podział lasu Powierzchnia działki: 25000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Płońsk

2022-10-10 do 2022-10-18

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Płońsk

Cel usług geodezyjnych: Projekt zagospodarowania działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Gmina sochocin Jędrzejewo....

 • Płońsk

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję geodety, 1001-1500m², Płońsk

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Płońsk

2022-10-06 do 2022-10-14

Pierwszorzędna Geodezja Ciechanów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Szumlin

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę usługę geodezyjną, 49m², Błędostowo

Klient, który planuje zakup dobrej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i poznać dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Błędostowo

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę usługę geodezyjną, 2.5ha, Mława

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie działki Powierzchnia działki: 2.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie działki i drogi Termin skorzystan...

 • Mława

2022-07-31 do 2022-08-08

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów