Montaż ogrodzenia w Ciechanowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Montażu Ogrodzeń z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 408 245 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ogrodzenie własnej parceli to najlepszy sposób na wyznaczenie granicy działki. Dzięki temu unikniemy nieproszonych gości, a bezpieczeństwo każdego, kto znajduje się w ogrodzie, wzrasta. Poznaj najważniejsze fakty o montażu ogrodzeń czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeżeli szukasz najlepszych fachowców od w tej dziedzinie to koniecznie sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Istnieje wiele rodzajów ogrodzeń – dzieli się je na:

Wartym wspomnienia jest, że montaż niektórych typów płotów jest rozwiązaniem na ogół krótkoterminowym. Przykładem ekonomicznego odgrodzenia parceli może być ogrodzenie z siatki, która spełnia podstawową formę. Jest to jednak opcja ekonomiczna – na dłuższą metę trwalszym ogrodzeniem będą te, które wykonano z trwalszych materiałów. Dobrym rozwiązaniem są ogrodzenia betonowe i gabionowe. Jest to płot zbudowany z metalowych koszy, w których umieszczono kamienie lub żwir.

Prace podczas montowania ogrodzenia dzielimy na kilka etapów. Operację postawienia nowego ogrodzenia należy rozpocząć od przygotowania miejsca, w którym chcemy postawić płot. Należy wówczas wyrównać teren i oczyścić go z rzeczy, które mogą przeszkodzić montażystom w realizacji zlecenia. Kolejną fazą prac są pomiary, dzięki którym eksperci mogą ocenić potrzebną ilość materiałów do wykonania ogrodzenia. Montaż rozpoczyna się w momencie prac ziemnych, takich jak wykopy dołków pod betonowe wzmocnienia słupków. Następnym krokiem jest osadzenie słupków, do których mocowane są panele ogrodzeniowe. Montowana jest także furtka oraz brama. Wszystkie elementy należy połączyć i sprawdzić poprawność instalacji wszystkich elementów pod kątem połączenia, trwałość paneli, a także i uszkodzeń.

Warto pamiętać, aby instalacja mogła zostać przeprowadzona prawidłowo, każdy etap prac musi zostać przeprowadzony z należytą starannością. Należy pamiętać, że nie należy pomijać etapów, bowiem to może rzutować na finalny efekt pracy.Dobrze wykonany montaż ogrodzenia panelowego lub betonowego może zapewnić wytrzymałość przez lata, dzięki czemu unikniemy potencjalnych kosztów na gruntowną konserwację.

Najlepszą opcją jest wybranie sprawdzonych i cieszących się pozytywnymi opiniami ekspertów, którzy zamontują nowe ogrodzenie. W przypadku weryfikacji umiejętności fachowca – warto sprawdzić strony rankingowe. Znajdziemy tam opinie wystawione przez poprzednich klientów, jak i udokumentowane realizacje poprzednich projektów.

Ranking najlepszych monterów ogrodzeń w Ciechanowie

Montaż ogrodzenia Ciechanów

Najwyższej Klasy Montaż Ogrodzenia z Siatki w Ciechanowie

9 opinii

Montaż ogrodzenia z siatki i szczegóły z tym związane nie będą dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz ofertę Tol-Mont Montaż Ogrodzeń Panelowych. Profesjonalni eksperci z branży montażu ogrodzenia z siatki pomogą Ci stworzyć skrojone na miarę rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Konwestur II Jarosław Koniecek - Rewelacyjny Montaż Ogrodzenia z Siatki Ciechanów

Rewelacyjny Montaż Ogrodzenia z Siatki

26 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję montażu ogrodzenia z siatki trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Konwestur II Jarosław Koniecek nia ma konkurentów. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Roman Krzemiński Usługi Ogólnobudowlane - Tani Montaż Ogrodzenia Ciechanów

Roman Krzemiński Usługi Ogólnobudowlane

2 opinie

Nie możesz znaleźć solidnej oferty dotyczącej montażu ogrodzenia? Roman Krzemiński Usługi Ogólnobudowlane na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC - Świetny Montaż Ogrodzeń Panelowych Ciechanów

Świetny Montaż Ogrodzeń Panelowych

1 opinia

Dotarcie do świetnego montażu ogrodzeń panelowych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE ALFA-BUD PIOTR MYC na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dobrego rozwiązania. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ferro-Projekt Przemysław Nasierowski - Idealna Budowa Ogrodzenia Ciechanów

Ferro-Projekt Przemysław Nasierowski

1 opinia

Szukający budowy ogrodzenia musi zgłosić się do Ferro-Projekt Przemysław Nasierowski i poznać dobre oferty oraz najwyższą jakość obsługi. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

EL STAL Zakład Ślusarski Stanisław Kaczmarczyk - Dobry Montaż Ogrodzeń Panelowych Ciechanów

Dobry Montaż Ogrodzeń Panelowych

Eksperci z EL STAL Zakład Ślusarski Stanisław Kaczmarczyk zaproponują Ci doskonałą ofertę montażu ogrodzeń panelowych. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Majsterpol - Świetna Budowa Ogrodzenia Ciechanów

Świetna Budowa Ogrodzenia Ciechanów

Jeszcze nie znalazłeś budowy ogrodzenia, pomimo że szukasz od sam nie wiesz jak dawna? Majsterpol może być Twoim rozwiązaniem. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

House Grzegorz Butryn - Rewelacyjny Montaż Ogrodzeń Panelowych Ciechanów

House Grzegorz Butryn

Eksperci z House Grzegorz Butryn zaproponują Ci najlepszą ofertę montażu ogrodzeń panelowych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

ON Sp.zo.o. - Korzystny Montaż Ogrodzenia Ciechanów

Korzystny Montaż Ogrodzenia Ciechanów

Szukasz oferty dotyczącej montażu ogrodzenia? ON Sp.zo.o. na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie bogaty wybór produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Usługi spawalnicze - Solidne Wykonywanie Ogrodzeń Ciechanów

Usługi spawalnicze

Zleć zadanie wykonywania ogrodzeń profesjonalistom z miejscowości Ciechanów. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Ciechanowa są jednymi z najlepszych. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na montaż ogrodzeń w Ciechanowie

Montaż bramy i ogrodzenia, 1, Władysławowo

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: Plot brama i furtka Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: murowane Długość ogrodzenia: 17mb Automatyka: tak Informacje dodatkowe: Ogrodzenie łącznie 16,5 ...

 • Władysławowo

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebny montaż bramy i ogrodzenia, 1, Opinogóra Górna

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: uchylna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: Panelowe + gotowe bloczki + fundamenty Długość ogrodzenia: 20mb Automatyka: tak Informacje dodatkowe: Domofon...

 • Opinogóra Górna

2022-10-29 do 2022-11-06

Zapytanie o montaż bramy i ogrodzenia, 1, Leszno

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: uchylna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: Kamień łupany Długość ogrodzenia: do 50mb Automatyka: tak Informacje dodatkowe: Chodzi o naprawę ogrodzenia. ...

 • Leszno

2022-07-26 do 2022-08-03

Zlecenie na montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Nowe Miasto

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 51-100mb Automatyka: nie Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Nowe Miasto

2022-08-22 do 2022-08-30

Montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 2, Zasonie

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 2 Rodzaj ogrodzenia: z siatki Długość ogrodzenia: 51-100mb Automatyka: nie Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zasonie

2022-09-03 do 2022-09-11

Montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Nowe Miasto

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 51-100mb Automatyka: nie Informacje dodatkowe: Brama szerokości 4,00. Długość ...

 • Nowe Miasto

2022-08-06 do 2022-08-06

Zlecenie na montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Mława Dobra Wola Gmina Lipowiec Kościelny

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: Dwuskrzydłowa Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: kute Długość ogrodzenia: 51-100mb Automatyka: do uzgodnienia Informacje dodatkowe: Dzień dobry Chcę rob...

 • Mława dobra Wola GMINA LIPOWIEC KOŚCIELNY

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapytanie o montaż ogrodzenia, nie dotyczy, Płońsk

Typ oferty: montaż ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: nie dotyczy Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: do 50mb Automatyka: nie dotyczy Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Płońsk

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę montaż bramy, wjazdowej, z siatki, 1, Joniec

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: uchylna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: z siatki Długość ogrodzenia: 1mb Automatyka: tak Informacje dodatkowe: 1 brama 2x2.0m Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Joniec

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o montaż ogrodzenia, nie dotyczy, Pułtusk

Typ oferty: montaż ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: tylko przygotowanie fundamentów i zamontowanie w nim słupków stalowych Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: drewniane Długość ogrodzenia: 100mb Automa...

 • Pułtusk

2022-09-06 do 2022-09-14

Zlecenie na montaż ogrodzenia, 1, Pułtusk

Typ oferty: montaż ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: przesuwna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 51-100mb Automatyka: nie Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Pułtusk

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę montaż bramy, 1, Poświętne

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: przesuwna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: stal ocynk Długość ogrodzenia: 301-500mb Automatyka: nie dotyczy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Poświętne

2023-01-23 do 2023-01-24

Zlecenie na montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Serock

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 20mb Automatyka: do uzgodnienia Informacje dodatkowe: Brama 4 m, dwuskrzydłowa...

 • Serock

2022-08-08 do 2022-08-16

Montaż bramy, 1, Serock

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: garażowa Rodzaj bramy: segmentowa Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: nie dotyczy Długość ogrodzenia: nie dotyczy Automatyka: tak Informacje dodatkowe: Montaż bramy 2500x2112 Termin skorzy...

 • Serock

2022-09-02 do 2022-09-10

Potrzebny montaż bramy, 1, Serock

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: przemysłowa Rodzaj bramy: rolowana Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: materiał Długość ogrodzenia: 3mb Automatyka: do uzgodnienia Informacje dodatkowe: 2500 x3000 Termin skorzystania z of...

 • Serock

2022-12-15 do 2022-12-23

Montaż bramy i ogrodzenia, 1, Serock

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: Beton i moduły Polargos siatka Długość ogrodzenia: 27mb Automatyka: do uzgodnienia Informacje dodatkowe: Sz...

 • Serock

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapytanie o montaż ogrodzenia, nie dotyczy, Łacha

Typ oferty: montaż ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: nie dotyczy Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: z siatki Długość ogrodzenia: 51-100mb Automatyka: nie dotyczy Informacje dodatkowe: Podmurówka, słup...

 • Łacha

2022-09-08 do 2022-09-16

Montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Dosin

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: do uzgodnienia w rozmowie Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 301-500mb Automatyka: tak Termin skorzystania z oferty: w ciąg...

 • Dosin

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 6 dni temu

Zlecenie na montaż ogrodzenia, nie dotyczy, Marynino

Typ oferty: montaż ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: nie dotyczy Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 82mb Automatyka: nie dotyczy Informacje dodatkowe: Podmurówka betonowa ...

 • Marynino

2022-08-07 do 2022-08-15

Montaż ogrodzenia, nie dotyczy, Serock

Typ oferty: montaż ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: nie dotyczy Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: 32mb Automatyka: nie dotyczy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Serock

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę montaż bramy, 1, Serock

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: garażowa Rodzaj bramy: segmentowa Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: nie dotyczy Długość ogrodzenia: nie dotyczy Automatyka: tak Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Serock

2022-09-02 do 2022-09-10

Zlecę montaż bramy i ogrodzenia, nie dotyczy, Nowy Dwór Mazowiecki

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: nie dotyczy Rodzaj bramy: nie dotyczy Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: nie dotyczy Długość ogrodzenia: nie dotyczy Automatyka: nie dotyczy Informacje dodatkowe: Zl...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2023-01-16 do 2023-01-24

Zlecenie na montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Nowy Dwór Mazowiecki

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: do 50mb Automatyka: nie Informacje dodatkowe: 4m brama segmentowa zfurtkæ I T...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-12-05 do 2022-12-13

Potrzebny montaż bramy i ogrodzenia, 1, Nowy Dwór Mazowiecki

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: przesuwna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: Gabionowe Długość ogrodzenia: 27mb Automatyka: do uzgodnienia Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąc...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2022-08-08 do 2022-08-16

Montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, 1, Działdowo

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: rozwierna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: do 50mb Automatyka: nie Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Działdowo

2022-08-19 do 2022-08-27

Montaż bramy, garażowej, panelowe, nie dotyczy, Działdowo

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: garażowa Rodzaj bramy: rolowana Liczba bram: nie dotyczy Rodzaj ogrodzenia: panelowe Długość ogrodzenia: do 50mb Automatyka: nie Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Działdowo

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapytanie o montaż bramy, garażowej, murowane, 2, Czosnów

Typ oferty: montaż bramy Typ bramy: garażowa Rodzaj bramy: segmentowa Liczba bram: 2 Rodzaj ogrodzenia: murowane Długość ogrodzenia: 20mb Automatyka: nie Informacje dodatkowe: Potezebuję przełożyć bramę garażową oraz powięk...

 • Czosnów

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o montaż bramy i ogrodzenia, wjazdowej, z siatki, 1, Chotomów

Typ oferty: montaż bramy i ogrodzenia Typ bramy: wjazdowa Rodzaj bramy: przesuwna Liczba bram: 1 Rodzaj ogrodzenia: z siatki Długość ogrodzenia: do 50mb Automatyka: nie Informacje dodatkowe: Przeniesienie istniejącej bramy ...

 • Chotomów

2022-09-10 do 2022-09-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Montażu Ogrodzeń

Najczęstsze pytania o montażu ogrodzenia

Jakie są rodzaje ogrodzeń?

Ogrodzenia, które montowane są na działkach klientów różnią się rodzajem zastosowanego materiału, a także wyglądem. Wysokiej klasy ogrodzenia kute wykonywane są z żeliwa, stali lub innego metalu – cechują się ogromną trwałością. Ogrodzenia z siatki ocynkowanej posiadają zróżnicowaną grubość, z której najczęściej używa się drutu o grubości 4 mm. Ogrodzenia panelowe powstają najczęściej z metalu, jednak w ofercie można spotkać się z ogrodzeniami panelowymi drewnianymi.

Ogrodzenia gabionowe charakteryzują się unikalną budową oraz wykorzystaniem materiałów, który umieszcza się w blokach o wzmocnionej metalowej konstrukcji. Dzięki swojej wytrzymałości i twardości, idealnie nadają się do odgrodzenia terenów użyteczności publicznej. Nie wymagają także dużej uwagi przy konserwacji. Wśród nowocześnie prezentujących się ogrodzeń znajdują się ponadto ogrodzenia betonowe.

Gdzie znaleźć specjalistę zajmującego się montażem ogrodzeń?

Instalację ogrodzenia najczęściej realizują pracownicy budowlani, których oferty możesz znaleźć w Internecie na stronach ogłoszeniowych. Bez względu na to, czy to będzie montaż ogrodzeniasiatki, betonu lub innego tworzywa – warto zapoznać się z ich cennikiem i portfolio. W przypadku weryfikacji, czy dana firma wykonuje usługę – istnieje opcja sprawdzenia poprzednich realizacji, które najczęściej są dokumentowane fotografiami. Szukając fachowca godnego zaufania, sprawdź też nasz ranking najlepszych specjalistów od montażu ogrodzenia.

Należy pamiętać, żeby wybrać firmę, która jest wyspecjalizowana w danym typie ogrodzenia. Pozwoli nam to na kompleksową usługę, w której kładzie się nacisk na solidność i rzetelność. W niektórych przykładach, takich jak ogrodzenia gabionowe, wymagane są umiejętności oraz zastosowanie odpowiedniego rodzaju wzmocnienia. Dzięki temu będziemy mogli się cieszyć z idealnego ogrodzenia, które mimo upływających lat będzie wyglądać tak samo, jak pierwszego dnia.

Ile kosztuje montaż ogrodzenia przez specjalistę?

Zastanawiasz się jaki może być koszt montażu ogrodzenia przez profesjonalistę? Każda firma, która zajmuje się montażem ogrodzeń ustala cennik indywidualnie i jest on zależny między innymi od: lokalizacji działań, rodzaju i jakości używanych materiałów podczas instalacji, a także terminu realizacji.

Koszt montażu ogrodzenia najczęściej ustala się w odniesieniu do metra bieżącego ogrodzenia, które ma powstać i w jego cenie uwzględnia się zarówno materiały, potrzebne do montażu, samo ogrodzenie ze wszystkimi elementami oraz pracę osób, które mają zrealizować zadanie. Dzięki temu możemy łatwo oszacować koszt wykonania danej inwestycji – można ocenić, jaki wariant będzie najlepszy do danej inwestycji. Przyjmuje się, że za montaż ogrodzenia panelowego należy zapłacić od 50 do 60 złotych za metr bieżący. Należy pamiętać, że w przypadku zrealizowania takiej samej usługi wraz z wykonaniem betonowej podmurówki koszt usługi wzrasta – wynosi to od 150 do 170 złotych za metr bieżący.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Montażu Ogrodzeń